11900
  • szoltan
    #8218
    pazzini nálam 3 válogatott meccsen 8 gólt vágott (ezt a képet akartam beszúrni, csak nem müxik nekem aza szar iaro)
    ,és ők alkotják ketten a csatársort
  • zaki
    #8217
    most kezdem az 5. idényemet Romával, majd benyomok 1-2 képet a Cerci&Simonetta párosról :) nem voltam szívbajos, rögtön a kezdőbe tettem őket, ahogy elkezdtem a játékot... ők alkotják a csatársort, a 3. csatárom Pazzini, ő is egy állat :)
  • szoltan
    #8216
    ja, és azt elfelejtettem hogy 800ezer €-é vettem,szal nem olyan drága
  • szoltan
    #8215
    Cerci tényleg nagyon állat, legutóbbi idénybe 50 gólt rúgott 49 meccsen
  • SONEEC
    #8214
    vagy gyere mircre csak mond melyik szobaba menjek extran
  • SONEEC
    #8213
    nem megyek sehova....ha szeretnel valamit mondd itt.
  • Matthewpamer
    #8212
    gyere csetelni a treforta. www.trefort.hu
    gyere a szekszard szobába és ott megtalálsz engem hidropuma néven.
  • SONEEC
    #8211
    4.15
  • SONEEC
    #8210
    Koszi
  • Matthewpamer
    #8209
    pl.velem.
  • Takezó
    #8208
    olcsókat? Supat Rungratsamee, Basan Irfan, Sunday Oliseh (2. évben), Assane N'Diaye, Kristjánsson, Pórhalsson
  • SONEEC
    #8207
    Ti szoktatok itt neten jatszani ugye ahogy olvastam?Kivel lehet itt jatszani?
  • Matthewpamer
    #8206
    adeshokan az interben egy jobb oldali középpályás.mond el mi a panaszod,azt segítek.
  • SONEEC
    #8205
    ki az a adeshokan?Es kihez forduljak bizalommal barmiben?
  • Matthewpamer
    #8204
    ronaldo,henry..:D
    frey,coloccini,mexés,pa modou kah,van der vaart,alberoni,adeshokan,diego(santos),robinho,cerci(roma)freddy adu,..stb.
  • SONEEC
    #8203
    Mondjatok jo jatekosokat pls cm0304.
  • SONEEC
    #8202
    Sziasztok
  • Matthewpamer
    #8201
    jpg fájlt töltsél fel,ne bmp-t
  • szoltan
    #8200
    nekem ménem megy ez a szar iaro?
  • szoltan
    #8199
    www.iaro.srv.hu oldalon kívül nincs valami más oldal, amivel képet lehet ide beszúrni? Soha sem sikerül mert hol karbantartás van, hol szarakszik
  • szoltan
    #8198
    de csak 1x
  • zaki
    #8197
    ja, és nem 11-esből :)
  • zaki
    #8196
    én is :)
  • szoltan
    #8195
    Lőttetek már kapussal gólt? Én már igen
  • Konszuela
    #8194
    He GUBA anyadek tudjak hogy a penzuket gagyi smsekre koltod?
  • DONGUBA
    #8193
    te ficegeci felejts mar el lentebb megkertelek.
  • Konszuela
    #8192
    Hogy lehet VIPnek lenni mint a Zaki meg a Guba? Kell hozza smst kuldeni? Dehat abbol a penzbol egy szakajto tojast lehetne venni akkor miert veritek el a szuleitek penzet smsre hogy VIP tag ottlegyen?
  • Konszuela
    #8191
    Nem mi csinaltuk!
  • Matthewpamer
    #8190
    nem te csináltad?
  • Konszuela
    #8189
    Figy Guba radcsorogtem de aszongya a gep hogy kivagy kapcsolva majd hivj mar vissza ha raersz, kosz!
  • Konszuela
    #8188
    Bakker lehet masnak megy a csitjeink nelkul is, na maj' megnezzuk kozelebbru' akko'. Guba baratom te is probald meg csit nelkul oszt majd akkor jovoheten lassuk egymast megbeszeljuk egy pohar tej mellett.
  • DONGUBA
    #8187
    Ez honnan van?????Ez tuti csalas.
  • colomano
    #8186


  • Konszuela
    #8185
    Na baratim hat nem talallak titeket. Mert itt a kosseghazan van az internet es akkor gondolom ti is itt kellene hogy legyetek, de senki nem segitett, sot kirohogtek a parasztok. Na en most hazabringazok megetetem a disznyokat aztan estefele megint gyuvuk. Addig is sziasztok!
  • DONGUBA
    #8184
    Szallj mar le rolam konszuela felejts el..szorakozz a pámer haveroddal
  • Konszuela
    #8183
    Baratom hun kell megadni sajat adatokat?

    Ha te kitudnad tolteni az enyemiket, akkor :

    12 eves tanyasi legeny vagyok: 160 magas, 120 kilo, szoke, kek szem, valig ero borotvalt haj. Hobbim az allattenyesztes es a mezogazdasag. Szeretem az allatokat. Szeretnek ebbol a vilagbol kitorni ezert ha nagy leszek kamionsofor, tuzolto, ufonauta vagy titkosugynok leszek.
    Kosz testvir!
  • DONGUBA
    #8182
    Ez a konszuela egy hulye gyerek neville..mindig ezt csinalja....ugyet se vess rá.....Matthewpamer legjobb haverja..jol megertik egymast
  • Konszuela
    #8181
    Bakker Guba engem is lebuktattak akikkel online jaccom, hogy csalok. Mi a fasszal etessem meg oket, he?
    kosz MESTER
  • Neville04
    #8180
    De gyanus h nem adott meg magárol semmijen adatot...
  • Neville04
    #8179
    hm... valaki v regelt uj néven és kamuzik v igaz