11900
  • DONGUBA
    #8498
    Zaki mmit fejezzek be????Irtam egy tenyt erre beszol ficege...errol en tehetek?????Amugy 15-ert se adjak pazzinit.
  • zaki
    #8497
    komolyan fejezzétek már be, olyanok vagytok, mint két hülyegyerek, akiknek elvették a lapátját a homokozóból
  • Matthewpamer
    #8496
    tudják hogy csalsz
  • DONGUBA
    #8495
    Erdekes pazzini 1.2 miliot er es 10-ert se adjak oda:((((
  • Magic Boy
    #8494
  • zaki
    #8493
  • Magic Boy
    #8492
    Tudom,hogy hogyan értetted csak poénkodtam!
  • robotnyk
    #8491
    képeket megnézni gondoltam, holl kellett volna ott lennem??
  • Magic Boy
    #8490
    Elballagtam nem rossz,de te nem voltál ott legalább is nem láttalak sehol!
  • robotnyk
    #8489
    ballagjatok el ide
  • Matthewpamer
    #8488
    ne ide,hanem a cm5 topicba
  • Magic Boy
    #8487
    Rakj be ide egy párat!
  • Drizzthsz
    #8486
    Akkor keres csak fel a hivatalos cm5 site-ot. Nagyon hangulatosnak ígérkezik...
  • Matthewpamer
    #8485
    nem láttam
  • szoltan
    #8484
    biztos király lesz!
  • Drizzthsz
    #8483
    Ááááá. Alig bírom kivárni. Láttátok a gfx-éről a képet? Az nagyon üt..
  • robotnyk
    #8482
    ugyan akkor
  • Magic Boy
    #8481
    És Az FM-nek mikor?
  • zaki
    #8480
    év vége felé
  • Drizzthsz
    #8479
    Mármint a cm5-nek?
  • Drizzthsz
    #8478
    Az 5-nek mikor van hivatalos megjelenése?
  • Neville04
    #8477
    Torgelléből lehet jót csinálni. Nekem sikerült olyat h a chelsea vitte 5 m fontért!
  • Terminátor14
    #8476
    Rancotto nagy ász, nálam is bevállt! :-)
  • Rudee
    #8475
    Akkor meg pláne
  • Matthewpamer
    #8474
    ezt csak én mondom
  • Rudee
    #8473
    Dankesőn.
  • Rudee
    #8472
    A 4.1.3as után is azt monták hogy nem lesz több, aztán mégis.
  • Matthewpamer
    #8471
    nem is lesz már szerintem ujjabb.ősszel jön már az 5
  • robotnyk
    #8470
    igen
  • Rudee
    #8469
    Az utóbbi időben nem nagyon figyeltem a dolgokra, de lehet hogy megin elkezdek edzősködni :D
    Még mindig a 4.1.5ös patch a legújabb?
  • Magic Boy
    #8468
  • dartonita
    #8467
    fiad? :) deoke.legyen.most tok lelkifurim van mer iet csinaltam ;) nahmind1.lassan jon az EB,picit away.jo gamezast guyz
  • DONGUBA
    #8466
    Szegyelld magad fiam.
  • dartonita
    #8465
    nemveletlenul.kivancsi voltam milyen ha leigazolom az osszes masok altal es altalam osszeollozott tehetseget.lehet e beloluk verhetetlen gardat csinalni avagy sem.megideologizalva : egy kis 'abramovics' erkezett pecsre es hozott magaval 1-2millio eurot kezdetnek,edzeslehetosegeket turbozva kisse.tudom,sokak szerint illuziorombolo igy jatszani,de most pl hiaba van 40-50millio eurom,nemigen lehet kire elkolteni.hiaba a love,ha nb1-rol van szo.cerci kivetel volt.demeg mindig inkabb valami 'fantasy beutesu' magyar csapatot gardirozok,mint egy monstre klubot.
    amugy a munkavalallasit sem ertem teljesen angliaba pl 3x kiserletezesre letudtam igazolni egy olyan brazilt,aki a valogatott kozeleben sem volt.maskor meg nem.szoval erdekes:)
  • DONGUBA
    #8464
    Ehhh de azt nem ertem en se hogy cerci az eletben nem jott meg el az nb1-be de hozzad elment.
  • dartonita
    #8463
    mert ugye ki hallott mar olyat hogy valaki inkabb munkanelkuli 5-6 evig,sot akar visszavonulasaig,ahelyett h egy BL selejtezoben-ben indulo csapat edzoje/scout-ja legyen....felettebb erdekes
  • dartonita
    #8462
    simo kolcsonben volt vagy 3evig,alig jatszott.cercit pedig a legeslegelejen (asszm 16evesen kezd es azonnal lelehet igazolni-megfelelo fizuert).es erdekes mod barmennyi penzt halmozok fel,a stab fizeteset nemtudom emelni,sot a lejarokat meghosszabbitani sem mindig....ez bugnak tunik
  • dartonita
    #8461
    kepeket nemtok feltolni,mert fog.sincs hogyan kell,amugyis mindenkinel maskepp megy az edzes,sok haszna nincs.viszont ederson es a lent emlitett sracok(nino,roncatto,toro)felelmetesen fejlodnek.igaz az elejen hackoltam az edzeslehetosegeket :/
  • zaki
    #8460
    különben hogy tudtad őket leigazolni? (Simonetta&Cerci-re gondolok)
  • zaki
    #8459
    hát, nekem most ez a statisztikám: 317 meccs, 224 győzelem, 50 döntetlen, 43 vereség, 904 rúgott, 278 kapott gól, Cerci&Simonetta kettősről meg nemrég toltam be képeket. Édersont én is leigazoltam, igaz de alig fejlődött vmit 3-4 év alatt, el is passzoltam az Atalantának...