11900
  • 9csöves9
    #8979
    lécci segitsen vki abban hogy a letöltött background képeket skineket meg ilyneket hova másoljam
  • 9csöves9
    #8978
    most nincs senkinek kedve jáccani?
  • robotnyk
    #8977
    t'om
  • Hentes Bill #8976
    ja, csak nem az lesz a neve
  • robotnyk
    #8975
    végülis majdnem ugyanaz, elvégre a 04/05ös szezon lesz benne :)
  • Hentes Bill #8974
    cm 04/05 nem lesz, csak cm5, és football manager 2005
  • Grenzjager
    #8973
    voilá:

    Category:Sports Simulation
    Developer:Sports Interactive

    Do you dream of managing the world’s greatest teams? Perhaps you prefer to take your local team to promotion? Or to guide your national team to glory? Football Manager 2005 will give you an unparalleled choice - over 3,000 teams to manage, in over 140 divisions, from more than 40 countries, including ALL of the world’s top leagues.

    SEGA and Sports Interactive have teamed up to bring you the next stunning evolution in football management. The team at Sports Interactive has over 10 years experience of producing hit Football Management games – “Football Manager 2005” will be the most in-depth, complete and realistic simulation of the world of the football manager.


    Features

    Manager ‘Mind Games’
    Get involved in the battle of wills – can you handle yourself under relentless pressure from rival managers? And can your players? If you’re the best, you’ll be able to manipulate your own rivals to affect their performances…

    Agent Involvement
    Agents looking for deals for their clients will contact you to tout their players – can you select the next young superstar to take your club to the top?

    Coaching Staff Assistance
    If you don’t want to don the tracksuit, let your coaches and assistant manager do the work – coaches will highlight weak areas in the squad as well as which players have what it takes – then you can make the decisions to build a competitive squad.

    Top-Down Match Engine
    Sports Interactive’s long-standing and award-winning game engine has been refined and tuned in accordance with the feedback received from their fans. Football Manager 2005 incorporates more than 30 extra fields for player data, including the all-new ‘preferred moves’ which lets you witness your stars performing their signature moves.

    Customisable User Interface
    Designed to ensure you can cope with the massive demands of running your club – better information and more explanations of what each screen and option does, and the ability to select your key areas and access them quickly.

    Realistic In-Depth World of Football Management
    More leagues, players, and championships than any other soccer management sim – ever. Football Manager 2005 will be right up to date – incorporating all the very latest squads and transfers up to the end of the summer transfer window.



    Further Features:

    - International player news.
    - Cup summary news
    - Job centre for non-playing positions
    - Mutual contract termination
    - Enhanced player loan options
    - Data supplied by a network of more than 2,500 researchers from around the world.
    - Improved ‘radio commentary’.
    - Reworked injury system.
    - Improved scouting system.
    - Improved finance module to reflect the changing face of football.
  • Grenzjager
    #8972
    ami tetszik hogy a játékosok neve mellett nemzetiségüket ábrázoló kis zászló is lesz, pl a keret behivásakor
  • Grenzjager
    #8971
    jó kis gamma lesz a Championship Manager 04/05 is! Bár eddig csak FourFourTwo-ban olvastam róla :D
  • DONGUBA
    #8970
    Senki sem jon online jatszani????
  • Hentes Bill #8969
    grat
  • Hentes Bill #8968
    velem is volt már hasonló helyzet, hogy eladtam az 1ik játékosomat egy zsák pénzért, később csődbe ment a klub, és a játékost kb 5X kevesebb pénzért vissza tudtam vásárolni, mint amennyiért eladtam.
  • SmallGreenET
    #8967
    Lejjebb láttam egy átigazolásos képet, ezért leírom egy tapasztalatomat:
    Arsenal-lal nyomtam, s kb decemberben bejelentkezett a Valencia Henry-ért. nem emléxem pontosan, kb 40-50 millió eurót ajánlottak. Nem akartam eladni, ezért egy irreálisnak tűnő követeléssel válaszoltam: 150M E + Baraja
    Ezt elfogadták a spanyolok- gondoltam ennyiért mennyen csak. A tavasszal anyagilag padlóra került a Valencia, s fl év múlva 18 milláért vettem vissza Henry-t. Ez sztem elég nagy bug, hogy egy csapat gyakorlatilag mindent +ad egy játékosért, majd szinte ingyen elengedi később.
    Puyollal is volt egy élményem: nekem 64Millióért (Euro) sikerült leigazolnom, s fél év múlva a Barca a 150M+Saviola ajánlatomat simán elfogadva visszavásárolta. Érdekes... (arról ne is beszéljünk, hogy utánna ismét megvettem a katalán védőt, immér csak 40 Milláért :-)
  • szoltan
    #8966
    16szoros úgy tudom, de nálam inkább csak a kupában remekelt, amúgy free volt, 20as a gyorsasága, + a gyorsulása
  • Neville04
    #8965
    Dikoumeh!!! elég jó csatár... egyszer megvettem az mtk-ba. olcsó és elég jó. 3-szoros válogatott asszem :) (sorry)
  • szoltan
    #8964
    Na befejeztem:)
    A csapatról azt kell tudni, hogy az előző évben meglepetésre a 3. helyen végzett és itt játszik jan kristiansen. Meglepetésre a vezetők a bentmaradást tűzték ki célul, de én mindig úgy indulok neki az évnek, hogy próbáljuk megnyerni a bajnokságot. Elég jó kis csapat, 140e € keret, eladtam hát legjobb csatáromat Beechmannt 3m €é. Leigazoltam Óskarssont, Kristiansent, télen pedig Marquinhost a corinthianstól, meg egy kameruni csatárt, Dikoumeht(reményeim szerint én fedeztem fel). A bajnokságot, egy 10es győzelmi sorozattal kezdtük, a vezetők ámultak, Óskarsson remekelt.Az viszont idegesített hogy csak 4 cserét lehetett nevezni:´((, az uefa kupába kivertem egy ciprusi csapatot, meg a sportingot, de a celtic ellen búcsúztam. A bajnokságot végül egy-két hullámvölgy ellenére sikerült megnyernem! A csapat nagyjából: Winde-Jensen,Andreasen,Pedersen(Marquinhos),Christensen-Lucena-Lövenkrands,Poulsen-Kristiansen-Oskarsson,Kristjánsson(Spangsberg). A kupát gyakorlatilag a tartalékokkal megnyertem,és asszem ennyi.
  • robotnyk
    #8963
    lol :D
  • szoltan
    #8962
    ja és ez a mai képes sportba volt
  • szoltan
    #8961
    Huszti Szabolcs is cmezik:)))
    Huszti legutóbb egy ruhával lepte meg párját,aki viszont neki a múlt heti névnapjára egy számítógépes futballmenedzserjátékot ajándékozott,miután vacsorázni hívta. A játékosnak csak az okozott némi csalódást, hogy a játék adatbázisában, amelyet fél éve készítettek, még úgy szerepelt, mint értéktelen, puhány játékos, akinek mindössze egy élvonalbeli meccs van a háta mögött.
  • szoltan
    #8960
    egyik játékosom szögletből lőtt gólt tarcsiba:)
    nemsokára leírom 1. szezonomat röviden a dán esbjerg fbnél, ha nem bánjátok!
  • robotnyk
    #8959
    nem lehet
  • Drizzthsz
    #8958
    Ja, amúgy nem tudom, de nálam sokkal gyorsabb, mint a 4 volt...
  • Drizzthsz
    #8957
    Kis méretűre nem lehet újra visszaállítani a labdát meccs közben?

    Egyébként az edzések mutatása nagyon jó...
  • Matthewpamer
    #8956
    ja,először tedd fel a 4.1.4-et aztán az 4.1.5-öt aztán a 4.1.5. crackjét.
  • Drizzthsz
    #8955
    Hehe, végre lejött!
    Nem mondom, hogy egyszerű volt...
    Még mi kell, 4.1.4, meg 4.1.5 peccs?
  • Drizzthsz
    #8954
    Nem is azon játszottam, bár voltak ott olyan durva olcsó játékosok, akik közepesen már nem voltak...

    pl.: Alonso Solís...
  • Matthewpamer
    #8953
    azon nem is érdemes.
  • Drizzthsz
    #8952
    Köszi mindenkinek a válaszokat...

    Sajna a cm4 eléggé lassú volt max. adatbázison...
  • DONGUBA
    #8951
  • szoltan
    #8950
    oskarsson,kristiansen,pazzini,montolivio...
  • DONGUBA
    #8949
    Haliho felkeltem.
  • robotnyk
    #8948
    közepes adatbázison olyan a sebessége, mint a 4nek maximális adatbázissal, tehát lassabb.
    játékosok:
    de la cuesta, tsigalko, suleiman mohammed...
  • DONGUBA
    #8947
    Na vagyok pamer
  • Matthewpamer
    #8946
    hát figy
    a sebesség attól függ milyen adatbázison hány bajnoksággal milyen géppel játszol.
    100m-ftért nemtom mert fontban játszok :D
    de itt van egy pár:alessio cerci,trifonov,freddy adu,kasper schmeichel,többit kérdezd gubától mert ő vesz meg mindenkit :D
    4-től nemsokban,pár uj fiatal,kicsit másképp néz ki de naggyából ugyanugy :P,őőő ennyi.
  • Drizzthsz
    #8945
    Mivel nagyjából 3-4 óra múlva a winyómra fog ülni a kis játék, ezért érdekelne egy-két dolog...

    A legfontosabb: Ugyanolyan a sebessége kb., mint a 4-nek?
    Kik a jó játékosok max. 100 M ft-ért?
    3.: Miben különbözik leginkább a 4-től?
  • Hentes Bill #8944
    ha bejön az üzenet, hogy a perc múlva újraindul agéped, akkor állítsd vissza az időt pár órával, és akkor annyival később indul újra a géped, amennyivel előreállítottad az órát :/
  • nick név
    #8943
    ugylaccik mar nem irja ki az 1 percet... tuzfal kell mer rengeteg virust beszedek igy is egy parat azer a tuzfal megszur, online szoktam jaccani tuzfal bekapcsolasaval és semmi baj nincs vele csak a mircet hogy allitsam be azt nemtom. azer kocci mindeninek
  • DONGUBA
    #8942
    Vagy keress ra a stinger nevu kis progira az direkt az ujrainditos virusokra van.Ja es ha jatszol online akkor ne legyen a tuzfalad bekapcsolva bazze.
  • Takezó
    #8941
    szedd le apicsába a navot meg a tűzfalat, rakás szarok... Windows Updatet indítsd £ és szedd le a www.symantec.com-ról a Blaster és a Sasser leszedőt
  • Matthewpamer
    #8940
    ez a blaster féreg.most mennem kell de ha megjöttem segítek.