11900
  • Grenzjager
    #9019
    a többi csapathoz képest, néha szenvedés magyar csapatot írányítani. Van 1-2 két jó arc akiket lehet igazolni, de szinte csak a Fradiba. Most a Tottenhammal vergödök,de ott hagyom a francba, mer nincs zsé,én meg igazolni akarok :D
  • Drizzthsz
    #9018
    És hogy megy? Most jutottam el az Uefa Kupa elődöntőéig.
  • Grenzjager
    #9017
    én nyomtam
    több ligát töltöttem be kezedetkor,ide-ode mozgom, voltam a Fradinál és a Győrnél
  • Drizzthsz
    #9016
    Jeee, most már megy egész jól. 4-3-3 taktikát nyomom, vezetek a bajnokságban, s 3. forduló jön Uefaban, kb. -470 Millió forint a költségvetésem, de folyamatosan bővül. Az edzés is jól megy.
  • Drizzthsz
    #9015
    Magyar csapattal ki nyomja még?
  • Drizzthsz
    #9014
    ááááp!!!!
  • Drizzthsz
    #9013
    Helló! Most sikerült ingyen leigazolnom Rodrigo Coredrot. Ajánlom mindenki figyelmébe a játékost...
  • robotnyk
    #9012
    jó edzés
  • Fishbone
    #9011
    Sziasztok! Kellene nekem egy tuti edzésterv! Nagyon megköszönném ha valaki küldene nekem! Már van egy pár! De szeretném a legjobbat összehozni, esetleg megkapni! Előre is köszi!
  • Drizzthsz
    #9010
    Talán a cmfaq.comon van a legeslegfrissebb adatbázis, de ez nem biztos...
  • Enosz
    #9009
    Sziasztok! Honnan tudok kiegészitéseket, frissitéseket letölteni a netröl a CM -hez? Elöre is köszi !
  • Drizzthsz
    #9008
    Akkor azt kellene megoldanom valahogy...

    A játékosaim közül miért nem tudok eladni senkit senkinek?
  • Grenzjager
    #9007
    jah gyorsan sehogy, felejtsd el!
  • robotnyk
    #9006
    gyorsan sehogy. bl csoportkörbe jutással...
  • Drizzthsz
    #9005
    Magyar csapattal hogyan lehet gyorsan pénzt szerezni igazolásra?
  • Matthewpamer
    #9004
    reallal else kezdtél hentes bill?
  • Hentes Bill #9003
    UP!

    nem rossz a srác, lejár a szerződése, még szép, hogy leigazolom

  • robotnyk
    #9002
    akkor importálsz többet, és mindegyikhez csak azokat jelölöd be, akiket edzeni szeretnél vele
  • Lacesz
    #9001
    De ha edzésnél behúzzom az összeset hogy ezt az edzésprogramot csinálja, akkor a kapusok, tartalékok mindenki ezt fogja csinálni, ez nem gond???(Nekem magyarositva van a játék:))) )
  • robotnyk
    #9000
    küldtem egyet
  • Marcinko
    #8999
    Lcesz köldd már el nekem is az edzés programot plizz !!!
    Előre is kösz.
  • Marcinko
    #8998
    Valaki küldjön nekem egy jó edzés tervet a Cm 0304 hez.
    a címwm [email protected].

    Előre is köszönöm.
  • nick név
    #8997
    igen de az fugg attol h az assistant mennyire tuggya megállapitani a játékos képességét(judging player ability, judging player potential) vagy nem?
  • robotnyk
    #8996
    figy, én első évemben megvettem a Realohoz. két év alatt az egyik alap emberem lett, volt egy szezon, amikor majdnem meccs/gól átlagot produkált, de a szerződése hosszabbításokor mindig azt mondta az assistant, hogy felesleges játékos...
    edzés: betöltöd importal, add allra kattintasz, kijelölsz minden edzőt, és physiot, és confirm
  • Lacesz
    #8995
    A fejlesztéshez visszatérve - arra én is rájöttem hogy az edzéssel lehet megoldani, de például kaptam itt valakitől egy edzésprogramot de nem tudom úgy be szúrni hogy a régi amit a gép ad meg alapból az eltünjön.Igy a gép mindig úgy vesszi hogy elküldtem őket különedzésre.
  • Lacesz
    #8994
    Köszi! Már rájöttem hogy mért nem kapja meg, mert elküldtem az egyik megfigyelőmet és azt irta róla hogy nem alkalmas a csapatba kerülésre!! Egyébként a válogatotság az oké, az meg van! Amúgy meg már 3-szor fellebeztem de mindig elutasították:((
  • robotnyk
    #8993
    edzés
  • JackDaniels #8992
    Ahhoz , hogy Angliában játékengedélyt kapjon a játékos, válogatottnak kell lennie és az előző szezon válogatott meccseinek legalább a 75%-án játszania kell! Kivételek esetleg lehetnek, ha nagy tehetségnek tűnik a srác és meglehetősen fiatal akkor is magkaphatja, de ekkor csak 1-2 fellebezés után. A világsztárokkal a helyzet ugye eygértelmű!??!
  • Lacesz
    #8991
    Oké, Lenne még egy kérdésem hogy lehet fejleszteni a játékosokat??
  • robotnyk
    #8990
    fellebbezz, vagy keress mást, sajnos az angol bajnokság ilyen, ezért sem szeretek ott játszani
  • Lacesz
    #8989
    Igy van, most szeretném le igazolni de nem kapja meg a munkaválalásit:((Tudtok nekem segíteni???
  • SONEEC
    #8988
    Nem jatszik mivel nem kapja meg a munkavallalasit.
  • Hentes Bill #8987
    hi. mennyi ideje játszik Angliában?
  • Lacesz
    #8986
    Sziasztok!! Lenne egy kérdésem, hogy lehet megoldani hogy egy játékos megkapja a játékosengedélyt???
    Tsigalko az istenért sem kapja meg Angliában:((
  • Hentes Bill #8985
    egymás között nyomják. asszem itt mindenkinek "fénymásolt" példánya van :)
  • Grenzjager
    #8984
    hol nyomjátok a gammát online-ba??? s csak az eredetivel lehet? thx
  • SONEEC
    #8983
    ja
  • SONEEC
    #8982
    HEllo
  • szoltan
    #8981
    honnan töltöttél le skineket?
  • Grenzjager
    #8980
    jahj jah a fm2005 überfrankó