11900
  • szoltan
    #9619
    hol vannak a képek?
    Ja, és Curciról tegyél már be egy képet!
  • svitez
    #9618
    koszi
    remelem sikerul konvertalnom
  • robotnyk
    #9617
    tess
  • svitez
    #9616
    letoltottem
    A file nev dev-cm34.bin
    Ehhez viszont kellene meg egy .cue file is hogy a Nero olvasni tudja.
    Az nincs meg?
  • Hentes Bill #9615
    az igen
  • robotnyk
    #9614
  • DONGUBA
    #9613

    2008-ra kiesett a madrid
  • Hentes Bill #9612
    hmmm, pedig feltöltöttem... na mind1, ha nem tudod letölteni innen, akkor újra megpróbálom feltölteni a játékot (ma éjjel)
  • svitez
    #9611
    Nem talalom svitez.atw.hu -n.
    De vki irta a forumon hogy hol van. Megprobalom letolteni onnan.
  • Hentes Bill #9610
    Danny Invicibile-t ismeri valaki? ausztrál csatár, Kilmarnock-bból le lehet igazolni kezdésnél fillérekért, ontja a gólokat a játékomban. Avellino vette meg, évi 20 gólja meg van/volt
  • nick név
    #9609
  • Hentes Bill #9608
    bajnokságban összesen: 375 meccs 346 gól, és még csak 26 (és fél) éves
  • Hentes Bill #9607

  • nick név
    #9606
    na ezaz! kép kell a népnek :))
  • Hentes Bill #9605
    fingom nincs... próbáld meg azt, hogy amikor az a "bizonyos időpont" jön, elmész a következő napig szabadságra, hátha
  • Hentes Bill #9604
    hehe, Cerci nálam is isten, egyből bedobtam én is a mélyvízbe, ontja a gólokat :) mingyá nyomok be képet :P
  • robotnyk
    #9603
    www.cmfaq.com
  • Freddy01
    #9602
    honnan tudtok friss update-t a játékhoz?
  • Shotogan
    #9601
    Hello!
    Lenne egy problémám,mert elkezdtem egy játékot a Fradival, tök jól álltam UEFA kupában (nem Neville patch-ével játszom) gyökér ellenfelet kaptam, a bajnokságot 100 %-osan vezettem, aztán most egy bizonyos dátum után mindig kilép.Tehetek ellene valamit?
  • Terminátor14
    #9600
    Nah, íme egy kis beszámoló az eddigi történésekről :)
    Ugyebár a Barcelonával vagyok, s célom az volt, hogy nick név produkcióját (9532) sikerüljön legalább ''beállítani''...a cél érdekében leigazoltam Cercit, Curcit (cserekapusnak), Isakssont (első számú kapusnak), Montolivot, Kristiansent, Pórarinssont és Estefaniat...Eladtam Rüstüt (utálom :D ), Saviolat (mert ugye nem eu-s)és később Larssont is. 20 mérkőzé után így állunk:


    Mint látható, egyel több döntetlenem van, mint nick névnek és a gókülönbségem is sokkal rosszabb. no nem baj, nem szégyenkezünk :)
    A legjobb igazolás kétség kívül Cerci volt:

    Aki még meglepetést okozott, az Curci volt...történt, hogy az Uefa-kupában a Newcastle-t kaptam...első meccs, 1-2 oda...2. meccsen is vezetést szereztek a 15. perben, ráadásul lesérült Isaksson. Jöhetett hát Curci. a 40. percben Ronaldinho, a 78.-ban pedig Cerci lőtt gólt, így összesítésben döntetlenre állt a meccs. A Newcastle elkezdett rohamozni, s ha nem Curci áll a kapuban szvsz legalább 3 gólt kapunk a hosszabbításban..Na mind1, jöttek a bűntetők..az elsőt a'szem Shearer lőtte, erősan a bal alsóba...már elkönyveltem a bekapott gólt, mikor Curci akkorát ugrott (s ezzel védte a labdát), hogy csak néztem..Jött Dinhó, aki sajnos fölérúgta...a következő Newcastle játékos is úgy rúgta a labdát, mint Sharer, de ő a másik oldalra...nos, Curci ezt is fogta. Jött Montolivo, ő berúgta, aztán Bellamy fölé bombázott, Kristiansen pedig tovább lőtt minket..azóta Curci a kezdő kapusom :)
    Később még folytatom :)
    ja és sorry, ez egy ''kicsit'' hosszú lett, de Curci történetét le kellett írnom :)
  • Terminátor14
    #9599
    huncm.fw.hu
  • Since
    #9598
    esetleg magyarítás van hozzá?
  • DONGUBA
    #9597
    cm0304
  • Since
    #9596
    thx
  • DONGUBA
    #9594
    http://manager0304.atw.hu/
  • Since
    #9593
    Honnan lehet letölteni a gamet?
  • DONGUBA
    #9592
    looooool szep lehetett
  • Terminátor14
    #9591
    grrr....+á (ápolták)
  • Terminátor14
    #9590
    Reggelt all! :)
    Most lehet, hogy lámázni fogtok, mert megint új játékot kezdtem, de Neville patchével egyszerűen nem volt jó a játék...Ezért elkezdtem egy újat a Barcával..most 9meccs 8gy/1d-vel állok első helyen, de nem ez a lényeg :) Olyan gőlt lőttem, hogy az kész :) Alavés ellen nyomom, középpályán letámadom őket, erre az egyik játékos hazagurítja a labdát a kapusnak (pontosan, meg minden)...igan ám, de az én playeremet épp az ellenfél kapuja mellett polták, s mikor meglátta a paszt, bement a pályára, elcsípte a labdát, és belőtte a hálóba :DDD Na ezt copyzzátok le ;-)
  • DONGUBA
    #9589
    Akko add meg lecci mert le kene szednem a cm0304-et mert szarakszik a cd-m
  • R9
    #9588
    nem,csak a cm0304 van ott
  • Grenzjager
    #9587
    nincs szerződése
  • Drizzthsz
    #9586
    Az utóbbi nem igazolható magyar csapattal, nagy adatbázis esetén sincs... 4.0.8-as CM4ről van szó?
  • Drizzthsz
    #9585
    Ez sokkal jobb, mint az a béna adu, aki nem ért semmihez, s ez is csak 18.
  • Grenzjager
    #9584
    bár utobbi zsébe van
  • Grenzjager
    #9583
    s hol a 14éves ADU (USA, no club) és a RUNGRATSAMMEE (ENG/THA Portsmouth)
  • Drizzthsz
    #9582
    Hah, az igazi trükkös csatár a 4-ben Gift Yeregha. Úgy megy át a védelmen, mint kés a vajon, a legfontosabb tulajdonságai:

    Befejezés: 17
    Cselezés: 19
    Technika: 11
    Távoli Lövések: 11
    Ösztön: 16
    Gyorsaság: 14
    Gyorsulás: 11
    .
    .
    .
  • Hentes Bill #9581
    az igen :D
  • Drizzthsz
    #9580
    Ok, majd írok... most egyelőre azt kell mondjam, hogy az Auxerre-el a visszavágó sajna nem sikerült túl jól, 2-0t írtam, a 80. percig így is volt én meg elkönyveltem a győzelmet, de végülis döntetlen lett.
    Végül 8-2-vel léptem tovább.
  • Takezó
    #9579
    grat! engem érdekelnek a beszámolók, egy-egy hosszabb sztem qrva izgi!!!