11900
  • DONGUBA
    #9659
    Be de meg ki kell talalni mit jatszunk.
  • Balage Mester
    #9658
    Sziasztok tud vki egy jó edzéstervet?
  • Grenzjager
    #9657
    be tudtok venni estleg még a gammába???integet2
  • Hentes Bill #9656
  • DONGUBA
    #9655
    neztem de eltuntel.
  • Matthewpamer
    #9654
    szombat az jó meg vasárnap fél nap is.és guba nézzél már le a monitorodon hogy valalaki üzent neked privibe!
  • Matthewpamer
    #9653
    nem jöhetsz,mert csak pisisek játszhatnak,és ahoz neked lekéne süllyedned a mi szintünkre.bocsi itt csak a hülyék játszhatnak,és te felsőrendü lény vagy.
  • A Mágus
    #9652
    En is mennek pisisek jaccunk egyutt jol muhahaha looserek.
  • DONGUBA
    #9651
    Es annak mi ertelme???itt az egesz hetvege ilyenkor kell jatszani te.
  • Freddy01
    #9650
    Én benne vagyok.
  • Matthewpamer
    #9649
    de este 8-tól ráérek.
  • DONGUBA
    #9648
    Meg te allitolag nem nagyon ersz ra jatszani mert nagyon sokat kell tanulnod.
  • DONGUBA
    #9647
    Szerinted zaki pazarolja erre az idejet??
  • Matthewpamer
    #9646
    Kéne játszani egy nagyon nagy on-line-t!De akkor ugy kéne hogy mindenki jöjjön.Hentes,Freddy,Terminátor,Neville stb.
    Mit szóltok hozzá?
  • Freddy01
    #9645
    Természetesen Tottenham.Ráadásul,mint látjátok ez a Community Shield-ben történt.Elég égés:)
  • Hentes Bill #9644
    az igen

    te kivel voltál? :)
  • Freddy01
    #9643
    Szegény Arsenal nagyon kikapott.[IMG][/IMG]
  • Freddy01
    #9642
    Danke
  • Hentes Bill #9641
    Radoi
  • nick név
    #9640
    mexes(Auxerre) de nem vagyok benne biztos h söprögetö (a 01-02ben az volt ha jol emlexem)
  • taylorp
    #9639
    Hi All! Szinte az CM-mel játszottam, de ez a legtutibb mind közül. Egy valamit szeretnék kérdezni. Hogy lehet az, hogy klubcsapatommal(magyar) kimagaslóan szerepelek a nemzetközi kupákban, a játékosaimért mégsem érdeklődik a kutya sem.
  • Freddy01
    #9638
    Nem tudnátok egy jó söprögetöt?
  • Neville04
    #9637
    Ha valaki szeretné hogy a most ujrainduló www.soccergames.on.huoldalra kikerüljön 1 cm élmén beszámlolója írjon a a [email protected]E-mail címre! kélrek feds ki a mondanivalódat!
  • Hentes Bill #9636
    http://huncm.fw.hu/
  • atibacsi1977
    #9635
    Hi Valakinek van full magyarositása ehhez a játékhoz? Nekem van egy de, a meccseknél német nyelven irja ki a történéseket! Ha van merre találom?
  • Hentes Bill #9634
    azóta kábé 20 újabb csapat érdeklődik iránta :D
  • Hentes Bill #9633
  • Hentes Bill #9632
    elég tehetséges. mingyá nyomok képet :)
  • robotnyk
    #9631
    :DDD
    de dúúúrva
    fele ennyi volt már nálam, de ez...
    milyen értékei vannak?
  • Hentes Bill #9630
    lol, csak alig pár csapat érdeklődik a csávó iránt :D

  • DONGUBA
    #9629
    sok sikert
  • Hentes Bill #9628
    elfogadtam az angolok felkérését. hát itt lesz kiből válogatni, vagy 3 ütőképes csapatot össze tudnék rakni kapásból
  • Hentes Bill #9627
    voltam már kameruni szövetségi kapitány is, csak lemondtam 2 év után ,mert az afrika kupára sem jutottam ki , ami nem is csoda, hiszen volt egy standard kezdő csapat, ami kiöregedett, jóval 30 fölötti manusokból állt 1-2 ember kivételével, csere meg jóformán nem is volt
  • Hentes Bill #9626
    ÁÁÁÁÁÁÁ DE ZSÍÍR! 2014-es vb után jelentkeztem 4-5 nagyobb nemzet kispadjára, miután leváltották az edzőket, és most jött a visszajelzés, hogy felkértek kapitánynak az angol, és a holland kispadra
  • robotnyk
    #9625
    a bajnokságok szerkezetét nem lehet átalakítani.
  • Grenzjager
    #9624
    hopsz. tudtok olyan patchről ahol én generálom a ligát, különböző csapatokkal..etc???
  • Grenzjager
    #9623
    át tudom állítanivalahol hogy magyar bajnokság 16 csapatos legyen???????????...... (a fszom se várja ki a Football Manager 2005-öt -asszem ez a neve, de nem bizti.

    Néha amúgy kötelező ezt-azt át állítani mert szerintem rémisztően gyenge alapból az Újpest, s magához képest túl jó a Békéscsaba.

    Valamint eszmékletlenül túl vannak értékelve a játékosok az ukrán bajnokságban, valamint a bolgár játékosok.

    Kiváncsiságból betöltöttem a kolumbiai bajnokságot is. Ne tegyétek!!!! 2010 elárasztja a szar az NBI-et. ->túl sok délamerikai, főleg kolumbiai kerül az adatbankba, s miután az NBIben nincs légiós korlátozás nálam a Debrecenben egy magyar van csak már,a válogatottban pedig 3an az NBIBből, és ez egy picit elbassza a játékot.
  • Hentes Bill #9622
    20 évre meg van oldva a kapusposzt
  • Terminátor14
    #9621
    vagyis 0.95 volt Cerci gólátlaga , ha jól emléxem :)
  • Terminátor14
    #9620
    gondolom törölték őket, bár nem tudom, hogy miért...egyébként, 20 meccs 18 gy/2d volt a mérleg, 2,5 lőtt gólt per meccs és 0,5 kapott...Cercinek meg olyan 0,97 körüli volt a gólátlaga :)
    Curci:


    nem tűnik olyan nagy számnak, de iszonyat jó :)