11900
  • robotnyk
    #10539
    az ne legyen kipipálva, viszont van attól balra egy külön auto save, legördülő menüben ki lehet kapcsolni
  • Cowek
    #10538
    Enable rolling autosave
    4.1.5 verzió
  • robotnyk
    #10537
    jah, a CM5 elvileg októberben jelenik meg, de szerintem késni fog. az FMet november elejére ígérik
  • robotnyk
    #10536
    Championship Manager 5 lesz, de nem ugyanazok fogják csinálni, mint eddig. az eddigi fejlesztrők játéka: Football Manager 2005
  • atibacsi1977
    #10535
    Hello! Nemtudja vki? Lesz Champions man. 04/05? Lassan már megkéne jelennie ha készül nem?
  • robotnyk
    #10534
    ez melyik verzió, és hogy szól angolul?
  • Cowek
    #10533
    Mire jó az az opció, a beéllításoknál:
    folyamatos automatikus mentések engedélyezése

    Kikapcsoltam, és hó végén mentett, tehát arra nem jó...
  • Grenzjager
    #10532
    was?
  • DONGUBA
    #10531
    az micsoda?
  • darazs24
    #10530
    Sziasztok

    Használja valaki a CM 03-04 Speeder nevü valamit? A cmfaq-ról szedtem le de nem tudom hogy kell használni...
  • Zolcsi01
    #10529
    Neville légyszi tedd ki a legfrissebb magyar adatbázis frissítést!
  • Hentes Bill #10528
    grat
  • cory11
    #10527
    Sikerült leigazolnom a ZTE-től két védőt az egyik Farkas István 22 éves magyar válogatott a másiknak most nem ugrik be a neve de magyar U21-es válogatott.A sopronból jött egy ballábas csatár aki szintén magyarU21-es(tarcsihoz) meg jött még egy csatár a Szparitól de ő az ifiben nyomja!!Az MTK-tól nem akar eljönni egy magyar válogatott csatár Lengyel András.
    A magyarok kijutottak 2010-es VB-re de Kamerun,Franci,Ukrán válogatottak mellett a harmadik lett a csoportban a Franciák és az Ukránok mögött úgy hogy csak Kamerunt sikerült megverni.(pedig vertük már meg korábban a Franciákat)
    A bajnokságot 1 ponttal nyertem meg(eddigi legroszabb teljesítményemmel, de legalább izgalmas volt)a Vasas előtt úgy hogy az utolsó fordulóban dőlt el.A Vasas az Újpesthez ment és ikszelni kellett nekik a Megyeri úton(nekem pedig csak a győzelem volt a jó) mert ha nyernek akkor ők a bjnokok.DE sikerült!!!!
    A BL-ben a döntőben kikaptam a Newcastletől.
    A magyar kupát megnyertem a másodosztályú Debrecen ellen.
    A vb-n Cerci(akit félévkor eladtam) 5mecsen 4 gólt rúgott(6válogatott mecs/5gól).
    A ZTE nem adja el a válogatott belső védőjét 6000000euróért!!!!
  • Hentes Bill #10526
    szódával elmegy
  • nick név
    #10525
    dennys ingyen igazoltam, ő a legutolso csere
  • Hentes Bill #10524
    hmmm, ez a Dennys jó srác? nem ismerem
  • nick név
    #10523
    mostéppen
  • cory11
    #10522
    Ja elfelejtettem küldhettek élménybeszámolót emailban!!!
  • cory11
    #10521
    Írjon valaki mert halálra unom magam!!!!!!!!!!!!
  • cory11
    #10520
    Ebben a szezonban produkálom a legroszabb teljesítményemet!!Talán azért mert eladtam a négy legjobb kezdőjátkosomat.24mecs 14győzelem 8 döntetlen 1 vereség.Végig második vagyok a Vasas mögött.
    A ZTE-től (remélem) leigazolok 2 belsővédőt, mindkettő magyar válogatott és kezdők.
    Mostani kezdőcsapatom:
    K.Schmeichel

    F.Grillo
    L.Grossi
    U.Ifeany
    A.Briotti

    A.Cristea(ha elmegy akkor Fehér Tamás kihúzódk a helyére és az ő helyén Tőzsér Dani fog játszani)
    F.Tamás
    D.Spanó(ha elmegy Krasomir Lazarov magyar U21-es válogatott)
    M.Gomez

    M.Tsigalko
    S.Palumbo vagy N.Mitea vagy Freddy Adu

    cserék:
    K.András
    A.Montinari
    M.Lucic vagy Gyepes Gabi
    Fabio Paim
    Tőzsér Dani
    a két csatár pedig aki kiszorúl a kezdőből

    Nálam nagyon fejlődik az ukrán és a görög foci.
    Írjátok meg a ti kereteteket!!
    Küldhettek képeket(bármilyet rekord,nagy gólbkülönbség,sok gól egy mecsen,legidősebb és legfiatalabb játékos, bajnokság végeredménye) a [email protected]!!Ha kell én is küldök!!
  • cory11
    #10519
    Nekem működik!Van egy játékosm Fehér Tamás 19 éves és magyar válogatott.Két év alatt fejlődött ilyenné amilyen most(legközelebb képet is küldök róla).Amikor generálta a gép 17 évesen alig volt 10-es mutatója.
    Ti milyen taktikával nyomjátok?Én 442-vel.
    Most elég gyengén megy hogy eladtam a két kezdő scatáromat,az első számú cserecsatáromat az irányítómat a védekező közepemet,de így is továbbjutottam a BL-ben az Olimpiakosz ellen most a Rosenborg jön.
    A bajnokságban második vagyok a Vasas mögött.
  • Magic Boy
    #10518
    Így könnyü!
    És működik?
  • cory11
    #10517
    van egy nagyon jó ismerősőm aki edző tanfolyamot végezett és tőle kértem néhány tanácsot az edzéseket illetően.Szóval nem nagyképűség de az ismerősöm és én találtuk ki.Az ifistáktól kezdve mindenki ugyanazt az edzést csinálja.
  • DONGUBA
    #10516
    www.cmfaq.com
  • raziel.
    #10515
    edzésterveket honnét tok leszedni cm 03/04hez?
  • Maxi
    #10514
    THX
  • robotnyk
    #10513
    de
  • Maxi
    #10512
    Hali ! FM 2005 fórum nincs ? (mert demo nem rossz)
  • Grenzjager
    #10511
    és mi az edzésed a tarcsira, mert bevallom nálam a Fradi tarcsiban soha nem lett senkiből ilyen, igaz max 10 szezont nyomtam le vele,7 BL csoport szerepléssel,10 magyar bajnoki címmel
  • cory11
    #10510
    Eladtam még egy kezdőt Édersont.
  • DONGUBA
    #10509
    En a manchester unitedal jatszom most es a kezdoben csak angol van kiveve c.ronaldot.
  • cory11
    #10508
    Azért van ilyen csapatom mert a magyar ifik elég gyengék.Amúgy már tegnap elengedtem Cecit a Romába Mohammedet pedig a Leedsbe.Mindkettőjüket a tarcsiből pótolom.Ja azt nem írtam hogy a tarcsiban mindenki magyar és 17-19 év körül mozog az éltkor.Itt fejlődnek európa szintü játékossá.Vagy itt van egy másik példa:a Vasasnak 3 éve generált a játék egy játékost és most az Arsenalban stabil kezdő és még csak 19.Az Arsenal igazol most télen egy kpályást a Szparitól!!
    2-3 év és full magyar csapatom lesz!!!
  • Takezó
    #10507
    né ki vót az? :D
  • Hentes Bill #10506
    ehh, estek is a srácnak az értékei 2 pontot
  • Hentes Bill #10505
    parasztbácsika, lol :DDD
  • Takezó
    #10504
    jash, végre nem a parasztbácsika van benne:D
  • DONGUBA
    #10503
    Jo a logod.
  • Hentes Bill #10502
    de b*sszameg, miért csak jövőre tom leigazolni? áááá, pedig most nagyon jól jött volna egy ilyen játékos, sok a sérült
  • robotnyk
    #10501
    jaja, az
  • Hentes Bill #10500
    jah, már emléxem, az a jobb szélső srác a real-ból ugye?