11900
  • Etelkozi Vata
    #10699
    Látod, nekem akkor tetszene ez a dolog, ha a Birminghamat vered ki úgy, mint a Juvét, és a Juve ellen esel ki úgy, mint a Birmingham ellen.
    Akkor csettintenék, hogy ez igen, ez reális (meg barcais :))
  • Takezó
    #10698
    Ezt a végét nem így tapasztaltam :S
  • Etelkozi Vata
    #10697
    Csak egy kis kiegészítés, mielőtt nekem esnétek, hogy ne fikázzam itt a CM-et.

    1992 ÓTA MINDEN VERZIÓJA MEGVOLT ÉS MINDEGYIKKEL FOLYAMATOSAN JÁTSZOTTAM AMÍG KI NEM JÖTT A KÖVETKEZŐ. ÉN EGY CM FAN VAGYOK! IMÁDOM!

    Mindössze érdekelne a véleményetek arról a problemről, amit feszegetek. Én általában nem találok szuper taktikát, sokat próbálkozom, nyerek egy-két bajnokságot, néha meg semmit, kirúgnak, alkalmaznak, satöbbi, megy az élet.
    És sajnos észrevettem azt, hogy ha a taktika, amit alkalmazol, úgymond "a CPU szerint nem fekszik a csapatodnak", akkor azt úgy hozza a tudtodra, hogy egy meccsen kidolgozol 30 csodálatos támadásból (hiszen most már meg is nézheted) 30 óriási gólhelyzetet, de a csatárok, ha belepusztulsz, sem hajlandóak gólt lőni. Az ellenfél pedig egyből egyet lő és nyer.
    Na ekkor tudod, hogy nem jó a taktikád. Szerintem ez nevetséges.
    Aztán egyszercsak rátalász a helyes taktikára, és akkor minden második, harmadik helyzeted gól lesz, az ellenfél meg nem lő be semmit.
  • Takezó
    #10696
    Hát nézd, mindi-győztes taktika nincs... pl. Mattersburg - Birmingham 2:2, Birmingham - Mattersburg 3:1. Itt taktika játszik taktikával szemben, és való igaz, hogy az én taktisom a legtöbbel szemben győztes :).
  • Etelkozi Vata
    #10695
    Szerintem ez nem baj, mármint, hogy mindíg ugyanazt igazolod le.
    Nagyobb baj az, hogy létezik "pusztejtó taktis".
    Mer ha játékosok olyanok amilyenek, kiküldheted te őket a legcsodálatosabb taktikával a pályára, ha egyrészt nem tudják auzt végrehajtani, másrészt meg képzetlenek.
    Lényegében egyenlő a lehetlennel, hogy egy csapattal úgy legyél bajnok, hogy 5 gólos a lőtt gól átlagod, 0,01 a kapott, minden játékosod averagéja, 8-9 között legyen és a nemzetközi kupában is mindent megnyerj (persze, kivéve, ha az Arsenálról van szó :)) (gyűlölöm őket egyébként).
    Én szeretem az élethűségre törekvő játékokat. Ez pedig minden, csak nem az.
  • Takezó
    #10694
    Csak, hogy megvédjem a játékot: már jóideje cmezek, és így tudom, kiket kell leigazolni, megtaláltam a pusztejtó taktist :D. Tulajdonképpen csalás, hogy én mondjuk a Fradival megtaláltam Kristjánssont, azóta minden játékomban leigazolom...
  • Etelkozi Vata
    #10693
    Megint megkérdezem:
    - Szerintetek jól van ez így? Mármint, hogy pl. a Mattersburggal meccsenkét 5 gólt lehet rugatni, és így verik idegenben a Juvét? Nem a Juve a lényeg, hanem az, hogy ilyen kis "pöcs" csapatokkal végig lehet verni Európát, a hazai bajnokságokról nem is beszélve.

    Szerintem ez így nem frankó.

    Persze, gratula, nagyon szép eredmények.
  • Takezó
    #10692
    köv kör Börmingem... ez a mocskos juventusz jól megizzasztott :D
  • Takezó
    #10691


  • Hentes Bill #10690
  • Takezó
    #10689
    64. perc 4:3 IDE!! :) vazz, ha kiesek, lesopom magam..
  • Takezó
    #10688
    Mattersburg - Juventus 1:1
    Juventus - Mattersburg: 50. perc 3:3 :)
  • Grenzjager
    #10687
    egész jó a Nagymarton!!! :P
  • Hentes Bill #10686
    én sem :D
  • Takezó
    #10685
    eztet nem értem :D
  • Hentes Bill #10684
  • Takezó
    #10683
    1 hét múlva lesz a Mattersburg - Juventus uefa-kupa 1. forduló odavágó
  • nick név
    #10682
    az igen
  • Takezó
    #10681
    A CSAPAT:

    AZ OROSZLÁNRÉSZT VÁLLALÓ :D
  • Takezó
    #10680
    Csak mióta én irányítom
  • nick név
    #10679
    :D

    ilyen jo csapat az a Mattersburg?
  • Takezó
    #10678
    akkó má én is felvágok
  • nick név
    #10677
    ha láttad asszem a cmfaq-on van a diablo taktika ahhoz hasonlo
    a kezdöcsapat általában:
    Toldo
    J. Zanetti-Bonera v. De la cuesta-Cannavaro v. Materazzi-Coco
    Cambiasso v. C. Zanetti
    van der Meyde v. Malbranque-Recoba-Kily Gonzalez v. Emre
    majdnem mindig más cstárt használok, azt aki éppen formában van Veiri, Henry, Toni, Martins, Pazzini, Adriano
  • Takezó
    #10676
  • Etelkozi Vata
    #10675
    És szerinted jól van ez így? Hogy áll fel a csapat?
    Nálam a Juve 4-1-2-1-2-t játszik
    Buffon
    Thuram-Tudor-Montero-Zambrotta
    Davids
    Camoranesi-Athirson
    Nedved
    Del Piero-Trezeguet

    Asszem ez egy alap felállás, semmi trükk, vagy kunszt.
  • nick név
    #10674
    az elsö szezonba 34 meccsen 106 golt löttem, amibe recoba nagy segitség volt

    nagyonis fontos a taktika és a morál egy fontos változo a játékban sztem...
  • Etelkozi Vata
    #10673
    Van olyan a tulajdonságaik között, hogy önfejűség? :)
  • Takezó
    #10672
    Nem, nekem általában betartják, amit mondok nekik :) A hiba az Ön készülékében van ;)
  • Etelkozi Vata
    #10671
    Először free role szerepben alkalmaztam, a két csatár mögött, de valóban gyenge volt. Aztán betettem Trezeguet mellé, most már azé lövöget gólokat. A fő problémám a DiVaio-Trezeguet kettőssel volt inkább. De azért ilyen csatároknak illene legalább minden 3.-at belőni.
  • Takezó
    #10670
    jah, meg kipróbáltam a TCM2005-öt is... hát, asszem maradok ennél a sorozatnál :)
  • Takezó
    #10669
    Nah, a nagy várakozásban kezdtem még egy nagyon utsó 0304-et a Mattersburggal :) Kb. fél éve mondta Fülöp Zoli, hogy a Mattersburg simán bajnok lenne Mo-n, gondótam megnézem :D Néhány igazolás (Molnár Balázs, Kristjánsson, stb.) után 4-ek vunk a bajnokságban, ami elég elkeserítő :( még hátra van negyed év a szezonból, szal most má alázni kő :D
  • Grusi
    #10668
    Ez nagy :DDDDD
  • Grenzjager
    #10667
    sztem a cm03/04ben delPiero gyenge mint a harmat. Bár én soha nem nyomtam a Juvéval, de vettem már meg és szezononként 3-4 gólt lőtt csak 30-40 meccsből a Bayern-ban, vagy az Arsenalban. Ugyan ez a bajom Sevcsenkoval is, ha nálam játszik nem lő gólokat, még assist sem. próbálj inkább fiatal juvésokat helyette, és ő legyen a csere, bár csereként sem fog maradandót alkotni
  • Etelkozi Vata
    #10666
    Kezdtem egy új szezont a Juvéval.
    Már hat pontot buktam hülyeségek miatt.
    - 1-0 ide az Inter ellen, a 90. percben egy hülye 11-es, és már 1-1. Kifelé cselezett a csatár és 16-os sarkánál buktatták.
    - Lecce (tök utolsó) ellen, 1-0 ide idegenben, ezer gólhelyzetet kihagytak a csatárok. Lecce egyetlen helyzete a 90. (már megint) percben, 1-1.
    - Brescia ellen otthon, kapuralövési kísérlet 22-0, kapura tartó 4-0 (22-ből, nem akármi!!!), 1-0 ide. 90. perc, tizenegyes a Brescia-nak. 1-1 a vége.
    6 pontot buktam, pont ennyi lenne az előnyöm a bajnokságban, ha ez a "rendes" játék nem csinálja ezeket a hülyeségeket. Ez nem lehet véletlen, ha ennyiszer előfordul.

    A másik bosszantó dolog a kapuralövések aránya. Az ellenfelek rendszeresen max. nminden 3. lövésre gólt érnek el, míg a Juve catárai (akik azért nem rosszak!), 20-30 lövésből jó ha kettőt. Persze néha elsül a lábuk, mint most a Parma ellen (6-0 ide), de ez is harminc lövésből, tehát minden 5. lövés ment be.
    A taktika nem lehet rossz, ha ennyi gólhelyzetet kialakítanak, de hogy a HUMAN csapatnak miníg ennyivel szarabb a helyzetkihasználásáa, ez már-már a csalás kategóriába tartozik. Vagy nem?
    - A 3. dolog: a szezon elején minden csatáromnak és középpályásomnak beállítottam a távoli lövést, mivel 15+ a skilljök (általában). Ezért voltak az elején a harminc lövések. De a kaput még véletlenül sem találták el. Erre kikapcsoltam ezt a taktikai elemt náluk, mondom, majd bepasszolják kapu elé és onnan lőnek. Francokat! Uganúgy mindent ellövöldőznek messziről, össze-vissza.

    Nektek vannak hasonló tapasztalataitok? Mert így szerintem fölösleges játszani, nincs ráhatásod sem a taktikára, sem az eredményességre, az van amit a CPU eldönt magának. Vagy nem?
  • Takezó
    #10665
    ez poén :D
  • Grenzjager
    #10664
    no magyar szövkapként hülyültem egy kicsit, betettem mindenkit akinek meg volt az állampolgársága és járni tudott.

    a 0-0 elég hízelgő ettől a csapattól. (Amúgy ez egy eb selejtező volt, de a magyaroknak már tét nélküli sajna
  • Takezó
    #10663
    jah, befizettem ma reggel a lóvét :) de a logóm még nem új, mert elbasztam :) kevés az a 16K :(
  • Hentes Bill #10662
    szép az új logód, meg látom víájpí is lettél :)
  • Hentes Bill #10661
    :DDDDD
  • Takezó
    #10660
    sztem ezt ő is észrevette :D