11900
  • Hentes Bill #10739
    akkor az az Emerson, aki a Deporba, meg az Atleticoban is játszott?
  • Neville04
    #10738
    ez nem az az emerson te!! :)) Mondjuk a posztjuk egyforma meg a nemzetiségük is nem ugyanazok a személyek!
  • Hentes Bill #10737
    Emerson meg hogy kerül oda? :DDD
  • Neville04
    #10736
    megvertem a mu-t a millwallal!

  • dartonita
    #10735
    modositok:DURVAN bevalt
  • dartonita
    #10734
    egy probat meger abban az esetben ha tulsok ziccert hagysz ki,es allandoan a kozeppalyasaid lovoldozik el a labdat,hogy fejetlen tamadast allitasz be es kontratamadast.nekem bevalt,igaz bayern-t kellett felrazni vhogy :)
  • Grenzjager
    #10733
    a libertadores kupában hogyhogy nem induult???
  • Takezó
    #10732
    ez annyira nem gáz, előfordulhat IRL is...
  • Takezó
    #10731
    vazz, ilyet még nem láttam :S
  • csomi83
    #10730
    Ja és persze mégegy az Inter elindulhatott az UEFA kupában, de közben a BLben is kvalifikálta magát, igy 2 fontot is helyt állhat:(((
    BAKI2!

  • csomi83
    #10729
    Még egy baki:)))
    Tsigalko úgy lőtt gólt, hogy még nem találta el a kaput

  • nick név
    #10728
    én meccs közbe semmit nem állítok a taktikán, akkor sem ha vesztésre állok, legfeljebb talán a poziciokat
  • Takezó
    #10727
    Igen, el kell ismerni, hogy gyakran viselkednek teljesen hülyén a védők - de nálam az ellenfeléi is :D
    De nyugalom, már csak 8 nap, 20 óra és 51 perc :)
  • Takezó
    #10726
    Hú vazz... de megizzasztott a Roma a BL-selejtező 3. körében:
    Roma - Mattersburg 4:2
    Mattersburg - Roma 3:1 (Mancini (12.), Mörz (75.), Mörz (78.), César León (80.)) :)
  • Etelkozi Vata
    #10725
    Szasztok! Jöttem megint fanyalogni egy kicsit! :)

    Roma - Juventus, a másodikhoz látogat a listavezető, nagy derbi.

    Első félidő, 11-es a Rómának (4 meccsen ez volt a 4. tizenegyes a Juve ellen, ez már jelenthet valamit), Carew belövi. Nem baj.
    2. félidő eleje, nahát, 11-es a Rómának, immár 4 meccsen az 5. a Juve ellen.
    Carew kihagyja, ráadásul az ismétlést is, Buffon dicséretet érdemel a két bravúr miatt.
    Ezután belelendül a Juve, Nedved egyenlít. A Juvénak jó az x, átáll kontratámadásra. Be is jön. Athirson 50 méteres keresztlabdájával Del Piero elhúz a 16-oson belülre, és belövi a Juve vezető gólját.
    1-2, hurrá.
    Mit tesz erre az egyszeri Juve manager? Beáll védekezni. Megy is egészen jól.
    Taktika, ultra defenzív, men behind the ball, letámadás a saját térfélen, hard tackling, emberfogás, minden ami kell. A középpályások (Athirson, Davids, Appiah), mind védekező felfogásúak, és azt is teszik.
    3 perc hosszabítás.
    És lám, eljön a 93. perc.
    És mi történik? A fenti taktika ellenére?
    A két baloldali védekező játékos (Zambrotta, Athirson) kb. a térfél közepén ácsorog, egymás mellett (biztos kedélyes beszélgetésbe elegyedve), miközben mögöttük, az én kapum irányába, mintegy 15 méterrel ott helyezkedik Totti és Carew. Persze félpályáról Totti lábára varázsolják a labdát. Ő meg, mivel a védők nem tartották fontosnak, hogy fogják őket, begyalogol a kapuba és 2-2. Emberfogás nuku.

    Ekkore b@aszott nagy csalást még életemben nem láttam! Szarik ez a program mindenre, csinálhatsz bármit, ha x kell, hogy legyen az eredmény, akkor ha beledöglesz is de x lesz.

    Hú, de ideges voltam, azt hittem, lerúgom a monitort az asztalról.
  • DONGUBA
    #10724
    5 ev volt kb a leghosszabb amit online ligaval jatszottunk
  • smith17
    #10723
    mekkora game még mindig
  • Neville04
    #10722
    Haha!!! A gépemen nyomtam nemrég és már 2015-ben jártam csak elszált a mentés :((( most van egy 2007-es meg egy 2005-ös mentésem :) onlineban 3 szezon volt a legtöbb :P
  • Hentes Bill #10721
    ja bocs
  • Terminátor14
    #10720
    ehh, nagyon sokat mondtál :)
  • Hentes Bill #10719
    engem nem :D

    menniy volt a leghosszabb idő, amit lejátszottatok? 1 év? :D
  • Neville04
    #10718
    miért zavar? -> Hentes Bill
  • Neville04
    #10717
    uhhh. akkor sajnos el kell feljetened. az adlsl a minimum
  • Hentes Bill #10716
    lol, má megint kezditek?
  • Etelkozi Vata
    #10715
    Azt hogy kő?
    Me nekem szimpaticse az ötlet. Igaz, csak egy modemem van.
  • Neville04
    #10714
    tényleg az fm kijöveteléig nem nyomunk egy online ligát?
  • DONGUBA
    #10713
    Takezot egyenesen megolnem a taktikammaltakezo:))
  • DONGUBA
    #10712
    Jo de ez ritka nagyon:))
  • Neville04
    #10711
    Nana!! :)
    Nem verhetetlen a taktikád csak nehéz volt rájönni hogy kell.(és nem mindig jön össze) :)
    Emékszel a Milan-Roma meccsen állomközéppályád volt nekem meg sok sérültem és 0-2-ről 3-2 lett ide. :) sajna már nemtom pontosan miket és állitottam be mérgemben :D
  • Takezó
    #10710
  • DONGUBA
    #10709
    Erdekes lenne az en taktikammal szemben takezo a tied...bucira vernelek:)
  • Etelkozi Vata
    #10708
    Ja, ja, aztat már én is várom. :)
  • Takezó
    #10707
    Nah igen... mikor már úgy nagyjából belejöttem a játékba, kezdtem egyet a haladással és a 2. évben 2. lettem a BL-ben úgy, hogy kb 2 játékost igazoltam. Ez az, ami nem reális. DE: egy csapat igenis kinőheti magát: vesz fiatal tehetségeket, akikből 4-5 év múlva Raúlok, Bekemek, Zidánok és Robertó Kárloszok lesznek. Ezekkel pedig már lehet BL-t, hasonlókat nyerni, nem?
    Mind1, majd a Football Managerben meglátjuk :D
  • Etelkozi Vata
    #10706
    Jó, hát csak annyit, hogy én azt várom a nemzetközi focitól (talán a CM-től is), hogy azok a csapatok kerüljenek pozicióba, pl, BL döntőbe (Monaco-Porto döntő sucks), ahol a klasszis focisták játszanak, mert őket szeretem nézni.
    Másik példa: A görög EB győzelemtől még most is felfordul a gyomrom.
    Van egy srác, valahol a neten előfordul néha, aki pl. az újpesti dózsával már 100 bl-t nyert, ez szvsz hülyeség.
    Nem az, hogy megnyerte, hanem, hogy lehetséges.
    Én is szoktam kis csapattal kezdeni (Vasas szurkoló vagyok, szóval velük), aztán a feljutás mindíg sikerül, az NBI-ben meg 1-10. helyek valamelyikén lehet végezni.
    BL-t nem szoktam nyerni, satöbbi, satöbbi.
    Ha azt akarok nyerni, akkor, ha sikeres vagyok a Vasassal, akkor kapok ajánlatot egy jobb, gazdagabb csapattól, és oda igazolok.
    A példák, amiket felhoztál, tényleg jók, de például a Wisla, a Parma megverése után nem nyerte meg az UEFA kupát, az egy egyszeri fellángolás volt.

    Mindegy, én tényleg szeretem a CM-et, és az én játékaimban nincsenek ilyen durva példák, csak hát mindíg hallom másoktól és olyankor kiakadok.
    Lehet, hogy a féltékenység beszél belőlem, hogy én nem tudok ilyen eredményes lenni? :)
  • Takezó
    #10705
    de nem célom nyerni :) ha nem értesz egyet szólj, mert érdekel av éleményed
  • Etelkozi Vata
    #10704
    OKÉ, te nyertél :)
  • Takezó
    #10703
    Dehogy nincsenek :)
    2003/04
    Feyenoord 1-3 Teplice (0-2;1-1)
    Man. City 1-1 Groclin (ag) (1-1;0-0)
    Parma 0-4 Gençlerbirligi (0-1;0-3)
    Celtic 1-0 Barcelona (1-0;0-0) (akkor is meglepetés, bármit mondtok :D)
    2002/03
    Chelsea 4-5 Viking (2-1;2-4)
    Viktoria ®i¾kov (ag) 3-3 Rangers (2-0;1-3)
    Parma 3-5 Wisla (aet) (2-1;1-4)
  • Etelkozi Vata
    #10702
    Rendben. Nem értek vele egyet, de el tudom fogadni, mint esetleges magyarázatot.példa a valós életből: A djurgaarden nagy meglepetésre 2-2-t hozott torinóban. visszavágó 4-1 a juvénak. csodák márpedig nincsenek.

    UFF, befejeztem.
    **********************************************************************
  • Takezó
    #10701
    "reális (meg barcais :))"
    ld. 10700-at
  • Takezó
    #10700
    Na de még valami: a Juventust csak akkor lehet legyőzni egy Mattersburg szintű csapattal, ha a morál a toppon van, és pont rossz taktikát választ a Juve.