11900
  • Neville04
    #10659
    itt nem csak a név a poén :)
  • Hentes Bill #10658
    na, ilyen nevek vannak már csak szinte 2020-ban, rohadt idegesítő
  • Neville04
    #10657
    jobban járna ha visszavonulna :D
  • Hentes Bill #10656
    [IMG][/IMG]

    lol?
  • Hentes Bill #10655
    hááát, én össz-vissz 3-4 osztályt jelölnék be, max 5-öt, és small database. próbáld ki milyen, ha nagyon lassú, akkor nyomjál quickstartot, azzal gyors a játék
  • tux44
    #10654
    szerinted akkor hány bajnoksággal bírja?
  • Hentes Bill #10653
    hááát... menni fog, csak ne jelölj be ezer bajnokságot, meg a databaset se told fel mediumnál feljebb
  • tux44
    #10652
    400-s Celeron 128mb ram
  • Hentes Bill #10651
    milyen configról lenne szó pontosan? mert ez a játék főleg a memóriát zabálja
  • tux44
    #10650
    és amin türhető sebességen megy?
  • Hentes Bill #10649
    elmegy egy ócska gépen is, csak marha lassan
  • tux44
    #10648
    Milyen a legkisebb gép amin még elmegy a CM 03/04?
  • szoltan
    #10647
    nekem deporba volt ilyen, ott 1 évig nem volt edző
  • nick név
    #10646
    nálam ilyen volt a svéd válogatott, jo 1 év volt mire választottak
  • Neville04
    #10645
    pályaedző
  • Neville04
    #10644
    Biztos jó volt a pályadző
  • Hentes Bill #10643
    ez milyen lol, kirúgták 2017 15 29-kor xy-t a milanból, és csak most, 2020 08 23-kor neveztek ki új edzőt
  • Grenzjager
    #10642
    jah és a Sztipánovics Barnabásról tudtam mindig is hogy horvát származású de tényleg pályára lépett volna a horvát nemzeti válogatottban???? mert itt egyszeres vál. Soha életében nem is mert ilyneről álmodni.....
  • Grenzjager
    #10641
    bár túl gyengének van beállítva. Mig egy magyar bajnokságban szinte soha nem lesz egy játékos értéke 1 milla felett addig pl a Wislanal most 6 játékosnak 1.5 fölött , további 9 játékos 1 milla fölött. Hasonló a helyzet a nem éppen kitűnő de a magyar bajnokságnál a cmben jóval nagyobb reputációval rendelkező szlovák bajnokságban. pl Zilina,SlovanB'va
  • Grenzjager
    #10640
    azt hittem te vagy a magyar "felelős"
  • Hentes Bill #10639
    én nem
  • Grenzjager
    #10638
    sőt még a Fradi egyik játlékosmegfigyelője is Zakar
  • Grenzjager
    #10637
    Zakar Zsolt névvel
  • Grenzjager
    #10636
    mert elég reális!
    kivéve a nézők:
    azt hogy a Fradinál képtelesnég a 18-20ezer feletti nézőszám, még akkor is ha Liverpool vagy Bayern jön.(pedig a stádium mán 24ezres) A Vasas meg csak szeretne 12-16 ezret, az MTK átlag 6-7ezres nézőszámáról nem is beszélve.
  • Hentes Bill #10635
    nem
  • Hentes Bill #10634
    milyen magyar adatokat?
  • Grenzjager
    #10633
    A magyar adatokat te küldted zaki???
  • Grenzjager
    #10632
    ja és figyuzom Vezér Ádám mikor lesz ciprusi válogatott mert hogy ő is megkapta a "papirokat"
  • Grenzjager
    #10631
    nálam semmi.

    Aztán most nézem hogy kiket igazolnak a riválisok. Az Újpest pl: Hernández-t aki Új-kaledóniai, meg valami tipikus ír név O'Connor csak ő meg guineai. Na azért ennyire nem szar a magyar foci.

    Viszont honosítások eredménye képpen: Rednic a magyar válogatottban. ííííííí. igazából csak ő hiányzik onnan
  • Hentes Bill #10630
    de a vezetéknevek rendben vannak, csak a keresztnevek.... de az szinte kivétel nélkül mind mondom ilyen koreai, kínai, meg ilyenek, kicsit idegesítő
  • Grenzjager
    #10629
    na ja és innentől részben élvezhetetlenné válik a játék mikor a magyar válogatott: Petrescu -Loncar, Ivanov,Sipos,lephar....etc az olasz Kim Wing Jang, Hu Cheo Hum...etc összeállításban lép pályára.
  • Hentes Bill #10628
    ehh, nekem a RÓmás játékomban van olyan, hogy minden játékos keresztneve ilyen koreai, kínai, de tényleg minden játékosé... vicces
  • Grenzjager
    #10627
    bé tudom dikmán
    tom
  • Grenzjager
    #10626
    ja és persze nem engedem el őket semmilyen válogatott meccsre (ha tehetem) DINJAR-t megvettem az Eszéktől bagóért, marha jó játékos lett, erre hiába toltam csak az u19esw csapatban noha túlkoros volt nem is játszott, erre csak behivták.


    Viszont én vagyok a kinai szövkap. Kár hogy a legközelbbi válogatot meccs 1 év múlva lesz...(LOL) és van egy kinai koma aki az anderlechtben nyomul és volt belga U21es válogatott és beh tudtam hivni a kinai nagy válogatottba. Kiváncsi vagyok hogy ha majd magyar szövkap leszek, és Dinjar addig nem lesz horvát nagyválogatott, akkor őt betudom e hivni a magyarba ha már van neki ungarische passport
  • Grenzjager
    #10625
    na azt nem húztam le.
    FTC,Vasas,Győr,Debrecen,Békéscsaba,Balaton, Siófok,Sopron, ZTE, Szeged,Tatabánya,Balassagyarmat.
    és a Győr után 2. lettem a Fradival. Viszont meglepetésre a B'gyarmat nem esett ki akkor. Most már azért normálisabb, a nagyok közül "csak" az MTK,Újpest,Videoton van a másodikban.


    és bárki bármit mond nincs 75% realitás fölött a cm03/04
    most a blben ilyenek nyomulnak az első csoportkörben: Tirana,Trnva,Flora Tallin,Zimbru Chisinau,Litex... röhej.

    túl erős adatot küldtek be a bolgárok,ukránok,macedónok, beloruszok. Érdemes megnézni egy két bolgár csapat játékosainak az értékét. Ha ezek közül akár egyet is az nbibe tudsz hozni, akkor az értéke csak a bolgár bajnoksági érétkének a 10-20%lesz. azért ez is vicces.

    Én mindig hozok annyi külföldi 15-17 évest ammennyit csak lehet, hogy 5év után magyar állampolágrásgukkal a kezükbe, betegye őket Lothar. A név meg tök mindegy, mert egy idő után ugy is az új "keletkező" játékosoknak csak a felének lesz magyar neve -mármint az nbIben, a többi szép hülye grúz, lengyel,orosz nevü magyar lesz. Josip Loncar a magyar válogatott legújabb felfedezettje...na ne!!!! ilyenek azért elég gázosak. Remélem az FM2005ben nem generálódik majd Ioan Vladan Christescu meg hasonló nevű "echte" magyar...........
  • Hentes Bill #10624
    és hgoy néz ki az első osztály? :)
  • Hentes Bill #10623
    ez melyik év? :)
  • Grenzjager
    #10622
    ja igen megelözöm a kérdést!!!
    a válasz: Balassagyarmat(!!!),Szeged, Tatabánya az unicomok
  • Grenzjager
    #10621
    érdemes a végeredményt figyelni a magyar másodosztályban:



    Honvéd,Újpest,MTK, Videoton,Haladás,Diósgyőr,Dunaújváros mindmind másodban.....
  • Grenzjager
    #10620
    ja deh small database!