11900
  • Terminátor14
    #2218
    tess:
  • zaki
    #2217
    nyomjatok már be pls egy képet arról az izlandi manusról, thx :)
  • Terminátor14
    #2216
    sorry, hazudtam! :) Kristjansson mérlege: 53(3) meccs/56 gól! Utóbbi meccsein nem lőtt gólt, mert sérülés után lábadozott...
  • Terminátor14
    #2215
    Egyébként, nem vagyok benne biztos, hogy Kisficege megérti az első mondatod...:-)
  • Terminátor14
    #2214
    Kristjánsson nálam már ott nyomul a Fradiban :) SAjnos sokt sérül, de ilyen mérlege van: 40 meccs/42 gól! :) Első szezon gólkirálya is volt, 25 meccs/27 góllal :)
  • Matthewpamer
    #2212
    Most miért kellett ezt a képet berakni?Meg miért ilyen nagyra?Akkor ragd be a bl döntő vagy vmi nagyon fontos.
  • Terminátor14
    #2211
    És ebben mi az érdekes? Én is vertem már a Reált gyengébb csapattal is :) 2091-es addon :)
  • DONGUBA
    #2210
    Meg mielott valaki azt mondja hogy ott van a jatekoscsere.TUDOM mert ramon haverommal jatszunk es atvettem az iranyitasat egy picit.
  • DONGUBA
    #2209
    Itt egy barca mccs[IMG]http://[/IMG]
  • DONGUBA
    #2208
  • DONGUBA
    #2207
    He emberek hogy kell a nevemet ilyen szepre csinalni mint egyeseknek?
  • DONGUBA
    #2206
    Hello
  • Terminátor14
    #2205
    Nem a legjobb olasz nemzetiségű játékosról van szó, hanem a legjobb olasz ligában játszó emberkéről! :)
  • Matthewpamer
    #2204
    vmi bug van a játékban,mert az év OLASZ játékosánál pavel nedved(cseh)lett a 2.
  • Matthewpamer
    #2203
    igy igaz,de ha visszaolvasnál egy-pár oldalt megtalálnád a magyarázatot is rá.DE EZ OFFTOPIC!!!!!!!
  • robotnyk
    #2202
    igen? én emlékszem valami név és logo bitorlásra is, pedig az Inter-Juve kép előtt volt.
  • Matthewpamer
    #2201
    ha minen jól megy nyáron ingyen leigazolom stankovicot,és coloccint!
  • zaki
    #2200
    az nem rossz arány :) fogadj magadra, aztán majd dől a lé :)
  • Csacsi
    #2199
    Nah, akkor kezdődjön nálam is a második szezon, majd jelentkezem, hogy milyenek lettek az eredményeim, 300-1-hez az esélyem a bajnoki cím megszerzéséhez a játék szerint... :)
  • Csacsi
    #2198
    Igen, ahogy zaki is, meg ahogy Én is, csak nem akartam magamat példának felhozni, mert nem biztos, hogy túl nagy szerénységre vallana....

    zaki: te meg gondoltam, úgyis normálisan viselkedsz, hiszen Te vagy a házigazda, és példát kell mutatnod... :)
  • Tono34
    #2197
    Honéddal vége 5 fordulóvalfeljutottam az NB1-be és bejutottam a Kupadöntőbe ahol a Vasas az ellenfél.
    Kedvező volt a sorsolásom csak az elődöntőben kaptam NB-s csapatot az MTK-t. 2:1-el jutottam a döntőbe.
    Kb 13-3 volt a kapuralövés a javamra. Végig jobb voltam.
    Majd írom mi lett a döntő.
  • zaki
    #2196
    vagy ahogy zaki is
  • Matthewpamer
    #2195
    Érdekes hogy amíg nem raktam be az inter-juve képet,addig én,takezó meg zaki nyugodtan megvoltunk.A kép után ide jött mindenki,de csak azért hogy okoskodhasson.
  • Csacsi
    #2194
    Én is egyet értek. Egy napnyi anyagot, olvastam vissza, és van olyan "hozzászólássorozata" Ficegének, ami egy meccset taglal, majd utána jön egy szitkozódás egy másik meccs miatt.

    Nyuugodtan írd le az eredményeidet, de nem kell meccsenként irogatni, hogy hogy állsz, hanem ,ha ennyire információt szeretnél adni, akkor tedd meg, de mondjuk 5-10 meccsenként, hogy beírod a mccsek eredményeit, vagy ahogy Takezó, vag donpedro csinálja.
  • robotnyk
    #2193
    :-))
  • Matthewpamer
    #2191
    haggyuk már abba pls.
  • Csacsi
    #2190
    Eddig érdekesen indult az idei évem 3 barátságos meccsből, csak egyett sikerült megnyerni. Igazt, azt rögtön 3:0-ra, de a többi meccsen úgí kaptam ki, hogy nem is rúgtam gólt.

    Szóval, azthisezm, itt az ideje a taktika átalakításának egy kicsit :)
  • Matthewpamer
    #2188
    akkor nézegess más fórumot!de szerintem haggyuk a vitát..mert szegény zaki-nak megint fél oldalt törölni kell.
  • Matthewpamer
    #2187
    na mind1 nem akarja berakni.akkor elmondom
    Chelsea-Inter 0:3
    Emre(2)Recoba(1)
  • robotnyk
    #2186
    nem, másnál is volt, de te folyton, mindenre így reagálsz, sajnálom, írritál. nem elolvasni nemtudom, mert tele van a fórum a félsoros hozzászólásaiddal.
  • Matthewpamer
    #2184
    mer nagyon ideges leszek..nem csak nálam volt ilyen.
  • Matthewpamer
    #2183
    nem hiszem el..nem rakja be,mindig azt az x-et adja ki!
  • robotnyk
    #2182
    nem arról van szó, néha jól is jön ki. de folyton nagy betűvel kiabál meg káromkodik, és nem veszi észre magát.
  • Matthewpamer
    #2181
    bazz,nem akarja berakni...
  • Matthewpamer
    #2180
    MEGYNERTEM A BL-T!!!Mindjárt berakom a képét!
  • Takezó
    #2178
    Grusi: 3-4-1-2 Takezó taktikát használom, ha gondolod odaadhatom.
  • Matthewpamer
    #2177
    :P
  • Takezó
    #2175
    Egyébként a Shahtart kaptam a 8addöntőben, ami vicces, múlt évben a csoportmeccsek során 4:0, 7:0-lal vettem el tőlük a 6 pontot :)))
    KisFIcege: nem "ja,lehet..de ez van." hanem bocsánat, változtatok a minősíthetetlen stílusomon!
  • Matthewpamer
    #2174
    ja,lehet..de ez van.
  • zaki
    #2173
    engem is zavar KisFici, és sztem mindenkit, csak téged nem