11900
  • Matthewpamer
    #2262
    jaja,azt láttam.
  • Takezó
    #2261
    Nem hülyeség a kapusgól. 98-ban amikor Király Gabi kiment, gólt lőtt a saját kapujából!!! :) De komoly! Esős volt a talaj, kinn állt az ellenfél kapusa és bepattogott :))
  • Terminátor14
    #2260
    persze, ha hülyeséget írtam, akkor szóljatok, hogy tudjam én is :-)
  • Terminátor14
    #2259
    Ha lejátszottad az első szezont az angoloknál, keresd meg az Arsenál fiataljainál Paul ince-t... egy szezon múlva olyan jó lesz mint Freddy Adu :) Vagy ilyesmi, nem vágom nagyon az angolt :D
  • Matthewpamer
    #2258
    Letudná vki ezt fordítani?:
    After Playing your first game in the english division search arsenal youngsters, and there you go, play him alone side, paul ince and wow after 1 season he will be as good as FREEDY ADU!
  • Matthewpamer
    #2257
    ezt nem vágom..de azért nézd meg itt
  • Matthewpamer
    #2255
    az mi?
  • Matthewpamer
    #2253
    megértünk...
  • Terminátor14
    #2252
    nem nagy szám....egyzserű a képlet: Kapus hátul megkapja, a csatár (Ez esetben Kovács) kéri a labdát..kapus előreküldi, az pattan párat, aztán be a másik kapuba...a játék egyik bugja a sok közül...:-/
  • DONGUBA
    #2251
    KISFICEGŐ gondoltuk hogy te osszeraksz egy ilyen kepet mivel te egy mocskos csalo vagy!!!!!!!
  • Matthewpamer
    #2250
    lehet hogy berakta csatárnak!
  • robotnyk
    #2249
    azt mondta elmentette, majd elkérem tőle
  • Matthewpamer
    #2248
    kiváncsi lennék a gólra.
  • Matthewpamer
    #2247
    :P
  • Matthewpamer
    #2246
    ilyet bármikor összerakok neked.
  • robotnyk
    #2245
    Nem az én művem, de ezt nem lehetki hagyni!

  • robotnyk
    #2244
    szezon közben unprotected lett Reyes szerződése a Sevillánál, én meg rácsaptam mint gyöngytyúk a takonyra. évvégén jön. a jövő középpályás sorát építgetem: Emre-Reyes-Kallström-Iniesta :-)
  • DONGUBA
    #2243
    Na ez vicc volt.Egyebkent nem tudom.
  • DONGUBA
    #2242
    Ez azert van mert megszoptad.
  • gerg82
    #2241
    Sziasztok az miért van hogy el akarom menteni a játékot és kiirja azt hogy a játék nem menthető!
  • DONGUBA
    #2239
    Telleg valakinek van jo edzese 0304-hez?Mert az eldobhatna nekem.
  • robotnyk
    #2238
    ha te csinálod az edzést, pakollj physiokat a csoportok mellé
  • zaki
    #2236
    hát nekem ddig alig akadt sérültem.... nem tom miért van ez nálatok, nálam mondom, elég ritkán vannak sérülések
  • Takezó
    #2235
    Donpedro: ez nem egyedi, sajnos nálam is hasonló a helyzet és mivel rövid a kispad, ebből komoly problémáim is adódnak :S
  • Tono34
    #2234
    Honvéddal 3:1 -re megnyertem a Magyar Kupát és az NB1/b is.
  • donpedro
    #2233
    Mellesleg valaki magyarázza meg nekem, hogy miért van nálam folyton annyi sérült. Jelenleg így néz ki a keret:



    Ez 1 hónap alatt jött össze, egy full egészséges csapatból. A sérülések nagy része edzés közben születik, és a standard időtartamuk 2 hónap. (Biztos, hogy nem az edzéssel van a baj, mert kb. 10-féle - netről leszedett - edzéssel kipróbáltam, és mindegyiknél ez van.)

    Az utsó patch van fenn. (Emlékeim szerint volt valamikor egy injury patch, de sehol nem találom, ha valakinek megvan szóljon. Természetesen ez a CM4, bár az új verziónál is hasonló a helyzet.)
  • donpedro
    #2232
    "Out for about egy hét with leistonzerrung"

    Ezen marha jót röhögtem :)))
  • Terminátor14
    #2231
    Nem komálom az editort, de azért kössz az ötletet :) Jó éjt neked is!
  • zaki
    #2230
    max annyit tudsz tenni legközelebb, hogyha csak azért az 1 játékos miatt teszed feljebb a database-t, editorral benyomod a fradiba, vagy amelyik csaapthoz le akarod igazolni a gyereket, és akkor mehet small-on a game. most viszont lépek aludni, jó 8
  • Terminátor14
    #2229
    hmmm...akkor én hülyeséget csináltam..:-) A beállítáásoknál kicsire vettem és azt reméltem, hogy a mentésben is kicsivé módosul :) No mind1, kár...
  • zaki
    #2228
    sajnos nem :))) ha elkezded a game-t, akkor már nem lehet, csak egy új kezdésnél
  • Terminátor14
    #2227
    na ja...nekem nem túl jóh a géperm ,ezért ált. csak egy országot jelölök ki...largon az Nb1 olyan sebességő, mint smallon 6 osztály (6 nemzetből az első osztály) szal kicsit tényleg durva :) Azt nem lehet megcsinálni, hogy felveszed nagyra az adatbázist, leigazolod és visszaveszed kicsire?
  • zaki
    #2226
    large... csak azzal az a baj, hogy lassú, mint állat, pedig így small-on sem valami nagy szám a game sebességben... csak nyáron lassú, de akkor nagyon...
  • zaki
    #2225
    hát én azzal a CM legdurvább csatárkettőse kifejezéssel egy kicsit vitatkoznék :)
  • Terminátor14
    #2224
    oké, köszi és bocs mégszer :)
  • Terminátor14
    #2223
    large kell, mert izlandi :) ingyen le lehet igazolni a játék elején, csak gyorskereséssel kell rákeresni ::)
  • zaki
    #2222
    nem baj, majd kicsit lekicsinyítem + levágom a fehér részeket
  • zaki
    #2221
    vazze, tényleg nagyon jó kis játékos lehet... de ő nincs a small database-ben is benne van?
  • Terminátor14
    #2220
    még annyit, hogy kb 1,5 éve nálam van már, és szvsz lehet, hogy másnál jobban fejlődne, mert elég béna eddzésem van :)
  • Terminátor14
    #2219
    vááá....sorry, megint hülyén taktam be :-/