11900
  • Takezó
    #2305
    Ficege: nem baj,akkor próbáld meg kijavítani a csapatot, dolgozz a taktikán ilyesmi... ez az izgi benne!!
  • Matthewpamer
    #2303
    Amikor berakom kommentátorra akkor folyamatosan kapom a gókokat.Már 4:0.DE MIÉRT VAN AZ HOGY KOMMENTÁRON GÓLOKAT KAPOK???
  • Matthewpamer
    #2302
    na,elkezdek vmi más csapattal mert már elegem van hogy ilyen eredmények vannak hogy Sampodria-Inter 3:0
    ilyen bugokat..hülye sigames!!!
  • Matthewpamer
    #2301
    megnyertem a szupekupát a donyez ellen
    Donyez-Inter 1:3
    martins(3)
  • Matthewpamer
    #2300
    Én Nedvedre gondoltam :PP
  • Takezó
    #2299
    jah télleg Videoton :)
  • donpedro
    #2298
    Mármint Medved?

    Mert ő a Videotonban nyomja, legalábbis a játékban.
  • donpedro
    #2297
    Most már nagyon elegem van!

    Beállítottam, hogy legalább 3 ember mindig hátul legyen bedobásoknál, szögleteknél, szabadrúgásoknál. Ehhez képest kaptam 2 olyan gólt, amikor a bedobásnál az egész csapatom, az ellenfél 16-osán belül toporgott, az ellenfél 3 csatára meg egyedül álldogált a kezdőkörben.

    Kicsit később szöglethez jutottunk, és valahogy a kapuba került a labda. ERRE KIRÚGÁS JÖTT!!! Nem volt szabálytalanság, mert akkor ugye szabadrúgás következett volna.

    Kicsit később, az ellenfél indítja a lesen álló csatárát, megjelenik a sarokban a partjelző zászlaja, majd kb. 3 másodperccel később a védőm utoléri a csatárt és lerántja. Kiállítás, 11-es. Pedig már régen le kellett volna fújni les miatt.

    Az utolsó 7 meccsemen - értsd: mindegyiken - jóval többet rúgtam kapura, mint az ellenfél, az átlag kb. 15-5 volt. Ehhez képest szereztünk 5 pontot.

    A 4.1.3-as patchet használom, de ha így megy tovább, akkor már nem sokáig.

    Hogy a búbánatba tudták így elkúrni a korábban már jól működő játékot???
  • Takezó
    #2296
    Donpedro: az pécsi? :)
  • donpedro
    #2293
    Folytattuk a "remek" sorozatot: 18-9 a kapuralövések száma, az eredmény 0-1. Már csak 8. helyen vagyunk.
  • donpedro
    #2292
    Mellesleg egy cseppet felb*****a az agyamat a játék.

    Az elmúlt három meccsemen 44 kapuralövésből rúgtam 6 gólt, és 17 kapuralövésből kaptam 10-et. 3 meccsen 2 pont, visszaestem a 7.helyre.
  • donpedro
    #2291
    Te valszeg Nedved-re gondolsz, én viszont valóban egy Medved-re hajtok. :)

    Egész ügyes csatár, nekem meg pont ebből van hiányom.
  • Matthewpamer
    #2290
    Medvedet érdemes volt megvenni,első meccsénis 8-as osztályzatot kapott!
  • AdaKiller
    #2289
    This release corrects "the disappearing matches bug" created with the last patch. Please note this is just a fix, and you must install patch v4.1.3 first.
  • AdaKiller
    #2288
    Na megvan, vmi match bugot javít.
  • AdaKiller
    #2287
    Ez mit tud?
    De amúgy már tötölték sajnos.

    Kellemes karácsonyi ünnepeket, és Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek.
  • donpedro
    #2286
    physio, na...
  • donpedro
    #2285
    2 phisyo is van mellettük. (nem ma kezdtem...) :)
  • donpedro
    #2284
    Kicsit javítanám a fordításodat. (Mentségedre szolgáljon, hogy angolul is helytelenül van írva...

    Szóval nem Paul Ince-re kell rákeresni, hanem valakire az Arsenal ifijei között, akinek a nevét nem említi a szöveg, és őt kell Paul Ince mellett játszatni. Ezután az illető ifjonc egy év alatt olyan jó lesz, mint Adu.
  • Terminátor14
    #2283
    utána számoltam.....;-)
  • Matthewpamer
    #2282
    a bevételem 21 millió volt,a kiadások pedig 35 millió font..most számolj utána.
  • Terminátor14
    #2281
    Már bocs, de nagycsapatokkal bárki tud vitézkedni...másik meg az, hogy kit érdekel mennyi pénzed van? Ha eladod a fél csapatot, akkor persze hogy sok pénzed van...
  • Matthewpamer
    #2280
    Igen te,Te csaló!
  • DONGUBA
    #2279
    En rontom el te csaló?
  • Matthewpamer
    #2278
    ez a 2.szezonom az interrel,mert lassu a gép.Amúgy elmondom hogy kezdésnél 12 millió fontom volt,első szezon végén pedig 40..a kikcsapatokhoz nincs türelmem,de szállj már le a csalásról,mert teljesen elrontod a topicot!
  • DONGUBA
    #2277
    Meg amugy majdnem minden europai ligabil valo kis es nagycsapattal nyertem mar bl-t.Te hanyat nyertel?Meddig jutottal el max hany evig?
  • DONGUBA
    #2276
    Nem a bl nyeres a nehez köcsög hanem teruleti ligabol a premier ligaba vezetni egy csapatot es ugy megnyerni a bl-t.Ezt csinald meg hulyegyerek.
  • Rudee
    #2275
    CHAMPIONSHIP.MANAGER.2003.2004.UPDATE.V4.1.3.PATCH.FIX.CRACKED-DEViANCE
  • DONGUBA
    #2274
    Soroljam kikkel nyertem?
    Jo
    Ac milan,Fc barcelona,Ajax,Psv,BARNET--teruleti ligas csapat,Cultural leonese,Atalanta,Liverpool,Man city,Marseielle,Psg,Inter,Siena,Brescia,Wba,van meg csak a faszom sorolja egy ilyen pocsnek.
  • DONGUBA
    #2273
    Mi az a manager?
  • Matthewpamer
    #2272
    Miben hülyegyerek?Álljál már le!Nagyon rávagy erre kattanva de managerezni azt nem tudsz!Próbálkozz csak!Nyertél már BL-t?
  • DONGUBA
    #2271
    Hat ha csalsz akkor biztos!!!!
  • Matthewpamer
    #2270
    :)
  • Matthewpamer
    #2269
    C.Zanettit eladtam a Realnak 10 millió fontért,Brechét pedig 5 millió fontért.Ugyhogy most van 40 millió fontom átigazolásra.Igaz Nedvedért adtam 25 milliót,remélem elfogadja a szerződést!
  • Takezó
    #2268
    ok, volt is, de mind1... úgyis meguntam túl jó voltam, szal most újrakezdtem az Austria Viennel.
  • Terminátor14
    #2267
    kissebb időközönként csinálj másolatot a mentésedről! (Másold a mentés(eke)t valaohova)...
  • Matthewpamer
    #2266
    múltkor a fradi,most meg ez..mondom hogy csinálj biztonsági mentést!!!!!
  • Takezó
    #2265
    Öhömm... el akartam menteni a sokéves Haladás-játékomat, erre kiírta, hogy nem tudja elmenteni... ezt súlyosan buktam..
  • Matthewpamer
    #2264
    :P
  • Terminátor14
    #2263
    LOOOL :-) Veletek volt már ilyen:
    FTC-vel játszom, de gondoltam átveszem az MTK ,mert már kicsit unom a Fradit :) Lemondok az FTC manageri posztjáról, jelentkezem az Mtk-hoz...erre következő hír: Ferencváros felajánlotta neked a manageri posztot....
    Nagyon lol :-P