11900
  • Takezó
    #2350
    :) nem tom, lehet, hogy gázos taktika, de a CM4 egyik csodataktikája is hasonlóan furi volt
  • zaki
    #2349
    nem mind1 milyen taktikával nyomja? 12-2... :P
  • zaki
    #2348
    lol, ilyen taktikával csoda, ha bentmaradnék az 1. osztályban
  • Takezó
    #2347
    Mellesleg:

    Főleg a fradi szurkolóknak! Egyetek sok bejglit, meg kapjatok értékes ajándékokat a Nagybevásárlások és Nagy kajálások ünnepén ;)
  • Matthewpamer
    #2346
    kipróbálom most,valamilyen gyenge csapat ellen.Utolsó meccsemen.
    Inter-Dortmund 1:2
    Tevez lőtte nálam a gólt!most Martins-Tevez kettőssel kezdek!Egyszer beraktam Recobát kezdőnek,lőtt 2-őt!:P
  • Matthewpamer
    #2345
    nem próbálkozok vele,mert roberto carlost hova raknám?habár..1próbát megér.Amúgy itt az új editor!
  • Takezó
    #2344
    Ficege: hát azt ény, hogy érdekes... és bejött?
  • Matthewpamer
    #2343
    ez elég érdekes taktika..az cmgameren volt.
  • Matthewpamer
    #2342
  • AdaKiller
    #2341
    Mondjuk az elég érdekes, hogy a kapusra is érvényes+mezőnyjátékosra is ez az új edzés?
  • Takezó
    #2340
    Nah kifelejtettem a Welsh Cup-ot :) szal 3 van belőle
  • Takezó
    #2339
    Skyline: hát igen, az Ádvent már nem az a régi, elcsöndesedés ünnepe, ilyesmi ;)
    Off-ról mostmár ON:
    Ha valakit érdekel a velszi liga: két kupa is van (mint Angliában): FAW Premier Cup (itt 1. kör csoport) és League Cup, azt nem tom, hogy melyik megnyerésével jár UEFA-kupa, de ha valaki tudja pls mondja meg, mert érdekelne :)
  • Matthewpamer
    #2338
    merri krisszmesz!
  • Csacsi
    #2337
    Takezó: Látom, akkor nem csak én gondoltam úgy, hogy 23-án ünnepelni kell, persze nálunk is átnyúlt 24-be.

    Boldog Karit mindenkinek. :)
  • Takezó
    #2336
    nag így 24-én, másnaposan én is bódog karácsonyt kívánok mindenkinek :)
  • donpedro
    #2335
    Kellemetes karácsonyt mindenkinek!
  • Terminátor14
    #2333
    Köszi és viszont neked is! :)
  • Matthewpamer
    #2332
    vazz,a sampdoria nagyon durván nyomja a 2.szezonban. 5 meccs 15 pont(és már játszott velem is meg a lazioval is).
  • Matthewpamer
    #2331
    buzi lazio!!!3:1-re vert meg,pedig 5-ször erősebb keretem van!Rohadnának meg!
  • donpedro
    #2330
    Igen, de a Haladás valamivel nagyobb klub jobb reputationnel. Persze a korábbi Reac-os mentésemben már nekem is voltak érdekes igazolásaim a feljutás, illetve a bajnoki cím után, Pl. Ikpeba, a nigériai válogatott, de az a large database miatt túl lassú volt, így kénytelen voltam levenni mediumra, és így már nehé olcsó játékost találni.

    Másrészt a magyar bajnokságot biztosan nem fogom otthagyni, mivel csak a magyar bajnokság miatt játszok ezzel a verzióval, egyébként a CM 01-02-vel nyomnám.

    Hozzáteszem, hogy a sok idegeskedés, és szarakodás ellenére sikerült megcsípni a 2.helyet, így feljutottunk. (Kellett hozzá egy elég durva győzelmi sorozat, asszem 8 meccset nyertünk zsinórban, és így is csak 1 ponton múlt, hogy nem lettünk harmadikak.)

    Az a poén, hogy az egyik csatárom lett a gólkirály 21 góllal, ha csak 25%-al értékesíti a ziccereit, akkor kb. kétszer-háromszor ennyit rúgott volna...
  • Terminátor14
    #2329
    kész van, holnap felteszem a netre, de ma már nincs kedvem :)
  • Takezó
    #2328
    Nem tom én Halival 2008 felé már 10000 fontos fizetést is adhattam és sokmilliós keretem volt... igaz, a játékosok kevésbé akartak jönni, de 1-2 jobbat (Pl Rebecchi) is sikerült igazolni
  • donpedro
    #2326
    Áruld el nekem, hogy 0 euro átigazolási kerettel, illetve max 275 euros fizetéssel hogy találjak jobb kapust, illetve csatárokat??? Még a legbóvlibb magyar csatárok is 5-600 eurót kérnek.
  • Matthewpamer
    #2325
    Tevez első meccsén egy góllal mutatkozott.Mostantól a Martins-Tevez dualwonderkiddel fogok mindig kezdeni.
  • Matthewpamer
    #2324
    eddig a bajnokságban 2 meccs 3 pont.
  • Matthewpamer
    #2323
    nem kezdtem el vele!nem volt erőm..inkább az interrel.Addig játszok az interrel amíg az olasz bajnokságot,a bl-t,a szuperkupát(már megnyertem)és az interkontinentális kupát meg nem nyerem 1 évben.Ha ezeket mind megnyertem akkor folytatom az MTK-val!
  • zaki
    #2322
    BOLDOG KARÁCSONYT minden cm fan-nak
  • DONGUBA
    #2321
    Terminátor14 na hol az az edzes?Engem erdekelne nagyon.
  • Terminátor14
    #2320
    Nem tudod majd megtartani őket....ha egy nagyobb csapat bejelentkezik, úgy is el akarnak majd menni...
  • Matthewpamer
    #2319
    Elkezdek a Santossal.Ott van Robinho,Diego.
  • Terminátor14
    #2317
    ja és: Nem tudom, hgoy hogy a fenébe fejlődik nálad mindenki, de mind1 :-)
  • Terminátor14
    #2316
    el kell hogy keserítselek, de ez az edzés nem nagy szám...minden kb a szaggatottnál van, kivéve a támadást (ami nagyon lényeges..), de VASÁRNAP is van edzés...szerintem ez így kaki...megmutatom mit ütök össze úgy, hogy Vasárnap is vna eddzés...:-)
  • Takezó
    #2314
    Elértem az első győzelmet. 5:0-ra vertem a Newtown együttesét, nagyon remélem, hogy mostmár csak javulni fog a formánk.
  • Takezó
    #2313
    :) Háááát, első bajnokimon 2:1-re kikaptam a TNS-től, ami nem is idegesítene, de 93:54-kor kaptam a vereséget jelentő gólt :) AMúgy csak 3 játékos ülhet le a cserepadra a velszi bajnokságban
  • Takezó
    #2312
    Nah egyre jobb, most már a velszi amatőr lámabandától is kikaptam :))
  • Takezó
    #2311
    Nah úgy izgalmas lesz ez a Caersws-i túra :)
    Az edzőmeccseim idáig: (mind hazai pályán)
    Rushden 1:5
    Oxford 3:4
    Stockport 1:5
  • robotnyk
    #2310
    én egy okból játszom sztárcsapattal, azok közül is csak egyel. A Real Madriddal, mert ők a kedvenceim. De emellett próbászkodom kiscsapatokkal is.
  • Takezó
    #2309
    vagy a Caersws-t :)) akikkel most jáccom Wales
  • robotnyk
    #2308
    hát ez LOL, az nem bug hogy kikap a csapatod :))
  • Matthewpamer
    #2306
    igaz taratékosan áltam fel,meg kiállítóttak egy játékosomat!Nedved helyett Emre,játszott,Kily helyett Stankovic..:P