11900
  • robotnyk
    #2392
    indexes fórumon írni szokott egy srác, aki úgy 35-40 évet tolta a TNS-el (wales) és többszörös BL/UEFA győztesként hagyta abba az állást... :)
  • zaki
    #2391
    kemény 2000 font-ot kaptál? nálam Diego 270 ezer márkát kap hetente, mondjuk az olyan 120 ezer font :)
  • zaki
    #2390
    wales-i bajnokságban nyomod? őrült... :)
  • Takezó
    #2389
    A Caersws végülis ugye bajnok lett, ezért kaptunk 2000 fontot a WLSZ-től :) igazolásra hasonlóan 2000 fontunk volt, így ez is elmaradt, kölcsönbe se akart jönni senki. A BL-selejtező első fordulójában a Kaunast kaptam és 2:1, 1:1-el jutottam tovább, ahol most a Galatasarayjal kell majd megküzdenünk. Azt hiszem, el fogunk búcsúzni a nemzetközi kupáktól :)
  • DONGUBA
    #2386
    Nemtom meg.
  • DONGUBA
    #2385
    Nemtom meg.
  • Terminátor14
    #2384
    NEM! Ezt én csináltam...mer' mondtad, hogy az milyen jó...ez annál jobb nem? :)
  • DONGUBA
    #2383
    ez most ugyanaz mint amit valaki belinkelt ide?
  • Terminátor14
    #2382
    köszi és neked is! + Minden egyes emberkének aki ezt a topicot olvassa! :)
  • Terminátor14
    #2381
    Valami visszajelzés? :) Ennyire jó, vagy ennyire rossz? :D
    Kisficege: ok, igazad van...Te vagy a kiráyl meg minden...
  • DONGUBA
    #2380
    ok megvan kellemes karit
  • Terminátor14
    #2379
    itt
  • Terminátor14
    #2378
    no, azt hiszem megvan! :) http://sf2fro965.uw.hu/terminator.tsc
  • Terminátor14
    #2377
    már kb 20 perce befejeztem, de nem tölti fel vmiért...de dolgozom rajta :)
  • DONGUBA
    #2376
    Jo sokaig eszel terminator.
  • Matthewpamer
    #2375
    akkor is káromkodtál..
  • DONGUBA
    #2374
    Oksa terminator.Adjal a parasztnak.
  • Terminátor14
    #2373
    na ide figyelj...nekem ez volt az első (és az utolsó is...), Te pedig teleírtad a topicot a káromkodásaiddal...olyan csapoatoktól kapsz ki, akiket más simán megverne és ezért a progit hibáztatod...tudod, én a Fradival játszom és idegesítrő az, amikor az Arsenál egy bugos góllal egyenlít ki...remélem mgértettél, erről ennyit.
    DONGUBA: most bekapom az ebédem, aztán feltolom a netre...
  • DONGUBA
    #2372
    Arra a statpatchre gondolok vagy mi a fene az
  • Matthewpamer
    #2371
    nyugi.nincs annál ujjabb!
  • DONGUBA
    #2370
    Mi ez az uj patch?Nem a 4.13 hanem ami utana volt??????????
  • Takezó
    #2369
    KisFicege: az a baj, hogy nem értetted meg a lényegét, nem az a baj, hogy káromkodsz, hanem, hogy minden egyes elveszített meccsnél így teszel...
  • Matthewpamer
    #2368
    és akkor ki káromkodik?
  • DONGUBA
    #2367
    terminator hol az edzes????????????
  • zaki
    #2366
    na feltettem, de a statisztikám maradt az új, szal azt gondolom el is felejthetem, hogy "visszajöjjön" a régi... :(
  • Rudee
    #2365
    Ezt kapjátok karácsonyra
  • zaki
    #2364
    ez az! imába fogjuk foglalni a neved
  • Rudee
    #2363
    Na itt a fix exe.
  • Rudee
    #2362
    Egyébként leszedtem az 55 megás tömörített patchet (CHAMPIONSHIP.MANAGER.2003.2004.UPDATE.V4.1.3.CRACKED-DEViANCE), és mit látok? A cm0304 Patch 4.1.3.exe 154 megás, kicsit nagyobb mint az amit a hivatalos oldalról is le lehetett tölteni...
  • Rudee
    #2361
    Ja a cjb se szereti ha zipeket töltök föl Majd minnyá visszarakom, hátha most nem dolgoznak és nem is törölnek
  • Terminátor14
    #2360
    Na jó.....azt isten bassza meg ezt a szájbaba**ott szart...Az FTC-vel a bl csoportkörben az Arsenállal játszom....az állás 1-1 70. perc...Vieira kb 40 méterről ad egy passzt Jeffersnek, aki nem is megy a labndáért, mert az túl pontatlan... a labda gururl, gurul...SZűcs meg szarik rá!...a labda pedig tovább gurul egyenesen a kapuba...ezek után, üzenem a játék készítőinek, hogy lesz*phatnak...ekkora rakás székletet rég láttam...
  • Takezó
    #2359
    Zaki: jah, sajna ez történik a pecs felrakása után.
  • zaki
    #2358
    hát ez qrva jó..... nem igaz, hogy nem tudnak oda figyelni a készítők... lehet, hogy másnak ez kis dolog, de engem nagyon idegesít....
  • Terminátor14
    #2357
    de, nekem is eltűnt....és szvsz a pecs miatt van.
  • zaki
    #2356
    és ha azt feltesszük, akkor jó lesz? visszajönnek az adatok?
  • robotnyk
    #2355
    de igen, sőt a meccs stats is eltűnik alkalmanként, kellene az a patchfix amit belinkelt Rudee, de úgy volt mint a sima crackel, másnap reggel már nem élt a link sajnos
  • zaki
    #2354
    ja, és sajnos van egy elég nagy problémám: amikor rámegyek a nevemre, ez van...



    nagyon bosszantó, mert minden lenullázódott, de nem tudo mmitől, lehet, hog attól a qrva patch-től, de ez most nagyon idegesít... a historí megmaradt, ott van minden, meg a profile is, nálatok nem történt meg ez?
  • AdaKiller
    #2353
    Merry Xmas!!!!!!!
  • zaki
    #2352
    tudom, monstam már tegnap is, de BOLDOG KARÁCSONYT minden cm fan-nak
  • Matthewpamer
    #2351
    az editor csak a 4.1.2-höz van!
    idegenben játszok a Parmaval:P
    kipróbálom ott!