11900
  • zaki
    #2437
    hello, kérdezd + itt
  • zaki
    #2436
    hehe Cerci bizony, hogy jó :) ontja a gólokat nálam, ahogy kell (Romaval nyomom, már 2009-ben vagyok)
  • Terminátor14
    #2435
    bocs, de ez a Cm topic...ezt nem itt kéne.
    Egyébként én nem tudok, mivel nem játszom a TCM-el...
  • gerg82
    #2434
    Szeretnék két játékost ajánlani nektek akik nálam nagyon sok golt löttek Jő a Corinthians-ból és Cerci az AS Rómából!!!
  • Terminátor14
    #2432
    szívesen, remélem hasznát veszed! :)
  • zaki
    #2430
    nem baj, majd mindjárt lekicsinyítem őket
  • Takezó
    #2429
    jah, jobbulást muterodnak! :)
  • zaki
    #2428
    gyógyulást
  • Takezó
    #2427
    Igen, több, mint 50-et, igaz, ráépült az egész taktika. (ő volt a felfutó MC a saját taktikámban)
  • Terminátor14
    #2426
    lehetséges...akkor most érdekel a másik? :) Mert ha kell felteszem, de potyára minek?...
  • Terminátor14
    #2424
    ja és bocs, hogy nem kicsinyítettem a képeket, de egyszerűen nem akart sikerülni :-/
  • Terminátor14
    #2423
    nos, itt van a belinkelt eddzés:


    És itt van az, ait én csináltam(azért van az ismertetőnél az a szöveg, ami az előzőnél, mert nem kezdtem egy új edzést, hanem abból csináltam ezt):


    így már látszik (a nem kicsi) különbség? :)
  • Terminátor14
    #2421
    tuti, hogy nem az...vagy rosszat tettem föl? :) ehh, na várj, beteszek róla egy képet...pár perc...
  • Tono34
    #2420
    2. fordulóban kiestem az UEFA Cupából
    Roma-Honvéd 3:0
    Honvéd-Roma 0:1
    Eddig minden meccset nyertem az Uefa-ban.
    Azt viszont nem értem, hogy olyan meccseim vannak, hogy az ellenfél rúg 2 kapura,én kb 15-öt és nyer 1:0-ra.
    Ettől a hajam az égnek áll.
    8. vagyok most, de az első 10 pontra van, még behozható.
  • Matthewpamer
    #2419
    :P..nem,anyám elesett azt fájt a karja.
  • robotnyk
    #2418
    magadra gyújtottad a karácsonyfát? :)
  • Matthewpamer
    #2417
    bakker,most fogok játszani a milannal,mert nem voltam itthon.A balesetin voltam.
  • zaki
    #2416
    nálam a Kaiserslautern, és most 25 éves 2009 elején, és elég jó játékos, majd ha legközelebb új agame-t kezdek, akkor biztos leigazolom
  • robotnyk
    #2415
    igen, testvérek! ez érdekes, lehet hogy akkor mediumon kezdtem... :)
    nálam Yury-t a Schalke igazolta le.
  • robotnyk
    #2414
    na bazz, most írja a board hogy röpke 15 hónap alatt fedetté alakítják át a Bernabeut, addig mehetek a Vicente Calderonba. ez csak azért nem jó mert kevesebb lesz a bevétel meccseken, na mindegy, élljen a fejlődés!!
  • zaki
    #2413
    hát én rákerestem, de csak kapust találtam Yuri Tsigalko névvel, de ő sem rossz :)
  • robotnyk
    #2412
    keress rá, ezt a mentést smallon kezdtem, ha jól emlékszem!

    úgy értem az értékit, hogy nem egy labdazsonglőr, de ha odakerül beb@assza kegyetlenül. (bár osztott 9 aszisztot is)
  • zaki
    #2411
    őt lehe, hogy már mutattam, de nem baj, mert kevés ilyen tehetséget láttam, mint ő. pl az 1 bajnokiján 1 mesterhármast vágott... :) most igazoltam zsebpénzért a Cataniából, ahol 34 meccsen 21 gólt lőtt. Totti már 32 nálam, játszik még 3-4 évet, aztán Basi-é a jövő :) addig meg külcsönadom, hogy fejlődjön

  • zaki
    #2410
    30 mecsen több mint 50 gólt? az igen :)
  • zaki
    #2409
    és sztem az értékei is nagyon ott vannak
  • zaki
    #2408
    bazz, ez nagyon jó játékos! gondolom small database-n nincs benne...
  • robotnyk
    #2407
    nájn, aki régóta CMezik (tehát a 3dik rész óta), az tudja hogy Tsigalko csapattól országtól, értékektől függetlenül istencsászár.
  • Takezó
    #2406
    Robotnyik: ez erősen taktika függő: nálam Csurka Zoli rúgott 30 meccsen 50-ven valahányat, neki pedig csak a Dribblingje, az Accelerationja, a Paceja és az Agilityje volt 20, a többi pedig 5-12-ig!
  • robotnyk
    #2405
    az értékei alapján nem egy hú de nagy szám, de nézd a statisztikát alul :)

  • DONGUBA
    #2404
    En is ezt mondtam.Terminator akkor rakd fel azt is
  • Terminátor14
    #2402
    akkor jó :-) Csináltam egy (talán) jobbat is :-)
  • DONGUBA
    #2401
    Terminator nem rossz az edzesed.
  • zaki
    #2400
    ja, és 2400.
  • zaki
    #2399
    nyomj be egy képet róla pls... nem vágom az ilyen emberkéket sajna, mert csak elit csapatokkal nyomom, oda meg nem ilyen emberkéket szoktam igazolni
  • robotnyk
    #2398
    Mielőtt valaki rákérdez: Maxim Tsigalko
  • robotnyk
    #2397
    Itt a CM csatáristene :-)

  • Takezó
    #2396
    aúgy a TeleNetwork Systems sokkal jobb, mint az én picike Caerswsm :)
  • Takezó
    #2395
    hát jó nehéz sajna... nem tom, hogy lesz valaha sok pénzem mert így be nem fogok jutni soha se a BLbe... Fradival sztem 2006-ra simán meg lehet nyerni a BLt!
  • Terminátor14
    #2394
    DONGUBA: Nos, most már gondolom tudod, hogy milyen az edzés...? :) Áruld már el, hogy jó-e vagy sem?
  • Terminátor14
    #2393
    AZ szép...:) én a Fradival szeretném ezt elérni, de én már a következő szezonban (2006-2007)szeretnék BL-t nyerni :)