11900
  • DONGUBA
    #2479
    Es ki csinalta?
  • zaki
    #2478
    bazz, most nézem csak, hogy nyertél, ez nem semmi vazze... minden tiszteletem a tiéd
  • DONGUBA
    #2477
    Jaja hogy ilyen szep legyen a nevem.
  • zaki
    #2476
    jaaa, logo-t szeretnél... hát sajnos abban nem tudok segíteni, nekem is csinálták
  • DONGUBA
    #2475
    Telleg ez az editor hogy muxik?Amivel fasz csal?
  • DONGUBA
    #2474
    Arra
  • robotnyk
    #2473
    lehet hogy a neved helyén lévőre gondol
  • zaki
    #2472
    egy ilyen fejléc?
  • DONGUBA
    #2471
    Nekem is kene.
  • zaki
    #2470
    passz... hykao-t kértem meg, hogy nézzen utána, hátha talál vmit, de ő is csak találja őket, nem ő készíti
  • DONGUBA
    #2469
    Figyi hogy kell ilyen jo kis fejlecet csinalni??????
  • zaki
    #2468
    hát én a 6,5-7 évem alatt alig vásárolta pénzért játékost, a legdrágább igazolásom még a játék kezdetén Lúcio volt (30 millió márka), aki azóta is nálam van, és még marad is vagy 2015-ig :)
  • zaki
    #2467
  • DONGUBA
    #2466
    Hagyd mar robo hisz tudod hogy egy budos csalo!!!!!!!
  • robotnyk
    #2465
    elindítasz egy game-t lehetőleg abban az országban ahol szöv kap. akarsz lenni. bemész a csapatválasztásba, kiválasztasz egy adott nemzetiségű ipsét, katt a nemzetiségére a neve alatt (pl hungarian, akármi), és jobb alul ott lesz a válogatottnál a take control. így lehet az elejétől szöv.kapnak lenni, közben meg ha megkérnek, vagy jelentkezel megüresedett helyre, de komolyan kell teljesíteni előtte. nekem is kellett előtte 3-4 bl, bajnokság.

    Terminátor: ACDSee-vel lehet.

    Ficege: Nedved 25 millió fontért? melyik évben? soha nem adják el annyiért az első két évben mondjuk. csak hogy mondjak valamit, mivel 2 éve szinte semmit nem költöttem igazolásra, és összejött 152M€, bejelentkeztem Puyol-ért 50M€-ért (félig poénból, mert Salgado mellett Yakubu is jól nyomta, csak Salgadora volt ajánlat, gondoltam ha jön Puyol eladom), és izomból elhajtottak, még csak nem is tárgyaltak róla.

    igazán nagy nevekre (itt az igazi elitre gondolok) nem is érdemes a pénzt szórni, én Bosmannal vettem szinte minden nagy sztárt, kivétel Mexés és Lúció, náluk az alacsony kivásárlási pénzt pöngettem ki (4,6 és 16M ha jól emléxem). Így is jött Emre, Yakubu és most Reyes (na ennek örültem leginkább)
  • Terminátor14
    #2464
    az elgépelésekért bocsi, siettem és nagyon extázisban vagyok
    ! :)
  • Terminátor14
    #2463
    opp, nem a 117., hanem a 112. percben kaptam büntetőt, rosszul írtam, sorry :)
    Zaki, nem tudnál mondani valamni progit, amivel le tudom kicsinyíteni a képeket? A paint-ben sikerül, de a fehér hátér ottmarad és...
  • Terminátor14
    #2462
    áááhh...:-)))) Nem tudtam várni, lejátszottam...


    hehe...a MU góljánál majdnemn elsírtam magam...aztán Gera szerzett labdát, de flebaszták olyan 23-ra a kaputól...Shevchuk beombáztaaaa! :) Jött a hosszabbítás...semmi nem történt, amikor a 117.azt látom, hogy 11-est kaptam...örülök, mint majom a farkának, erre Gera kihagyja...grrr...mondom szerzwtt eyg szabadot és kihagyott egy bűntetőt...jöttek a 11-ek, amik leolvashatók a képről..:) Egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsolja ki! :-D
  • Matthewpamer
    #2461
    bakker,ha mindenki eljut a döntőig,akkor folytatom az MTK-val!Csak elöbb az Interrel besöprök minden kupát!A bajnokságba a Sampdoria vezet!
  • Terminátor14
    #2460
    köszi, most megvacsizom és jöjjön, aminek jönnie kell! :) Egyébként 2006. 05 31-én van a dőntő, ha jól emléxem... bár történt egy kis balset..Kristjánsson a Vidi ellen lesérült 2 hónapra..rossz előjel :-/
  • zaki
    #2459
    az igen, gratula... melyik évben is vagy most? majd számolj be, hogy mi lett a döntőben :)
  • zaki
    #2458
    mind1, hagyjuk :)
  • zaki
    #2457
    lehet lenni, csak nagyon ritkán van, hogy kineveznek
  • Terminátor14
    #2456
    Folytatás:
    FTC-Rangers 2-1
    Gólok: Kristjansson(10.p), Gera (70.p) illetve nem tudom, hogy ki..:)
    Rangers-FTC 2-4
    Gólok: Leandro 2 (42.p, 68.p), Károlyi (37.p), Kristjánsson (57.p) illetve Thompson (16.p, 60.p) összesítésben: FTC-Rangers 5-3
    Elődöntő: FTC-Arsenál 1-1
    Gólok: Kristjánsson (21.p) illetve Hanry (82.p)
    Arsenál-FTC 2-2
    Gólok: Penant (27.P), Hanry (76.p) illetve Kristjánsson (5.p) gERA (70.p)
    összesítésben: Arsenál-FTC 3-3 idegenben lőtt több góllal továbbjutó az FTC :-) A döntőben a Manchester united-et kaptam...
  • Matthewpamer
    #2455
    ja,az a baj!
  • Matthewpamer
    #2454
    Német márkába 78 millió
  • colomano
    #2453
    sziasztok! a cm4-ben mikor lehet valaki szövetségi kapitány? mert még nem sikerült, a cm3-ban már voltam, de itt nem sikerül. az lehet a baj, hogy magyar nemzetiségű vagyok? hiába jelentkezek, csak nyugtázzák, hogy jelentkeztem, de soha semmi
  • Matthewpamer
    #2452
    hmm..egyik se talált.de ezt most nem vágom,hogy miért feltételez ilyeneket!Talán Nedvedre gondolsz?Nyugodt lélekkel elmondom hogy 25 millió font volt!Tevez pedig 10!
  • zaki
    #2451
    jó kis csapatod lehet, gondolom az editor befigyelt, mint atom. ja, te nem használsz editort bocsi, inkább add managerezel most jövök rá
  • Matthewpamer
    #2450
    na én meg "idegenben"megvertem a Milant!
    Milan-Inter 0:2 Tevez,Nedved
  • Takezó
    #2449
    OK, de azé ez a velsz felháborító volt :) érted, megnyerem a bajnokságot és kapok rongyos 2e fontot :)))
  • zaki
    #2448
    hát az sem lesz egy leányálom :)
  • zaki
    #2447
    mi volt?
  • Takezó
    #2446
    Amúgy abbahagytam a velszi mentésemet, nem volt kedvem szenvedni :S inkább msot megyek írországba valami másodosztályú csapathoz
  • Takezó
    #2445
    Szerintem is jobb
  • Dikkma
    #2444
    Vigyázz kisgyerek.
  • Terminátor14
    #2442
    nagyon vicces valaki....
    BL 16 között:
    FTC-Bayern München 0-0
    Bayern München-FTC 1-1
    Gólok: Kristjansson(71.p) ill. Makaay(93.p)
    Ezzel idengenben lőtt több góllal továbbmentem...a 8 között a Rangerst kaptam..egész bizakodó vagyok :)
  • robotnyk
    #2440
    télleg jobb, nem olyan nagy és színesebb
  • zaki
    #2439
    6-1-re vertem a Brescia-t, Cassano szögletből rúgott gólt, ésa 6.-at úgy lőtte Cerci, hogy középkezdésnél letámadta a labdás embert, elvette a zsugát, és belőtte :) 1ébként a meccsen egy mesterhármast vágott
  • zaki
    #2438
    benyomtam egy új fejlécet, sztem jobb, mint a régi