11900
  • Takezó
    #3411
    mindenkivel lehet nyerni
  • Takezó
    #3409
    BlackHawks: :))) nem muszáj magyarokat igazolni...
  • BlackHawks
    #3408
    Zaki: köszi szépen műxik, neked könnyű az olaszokkal, keress 10 nemzetközi szinten is elfogadható, olcsó magyar focistát

    donpedro: csak óvatosabban azokkal a Videotont verő képekkel, mert durci leszek :))
  • zaki
    #3407
    1ébként érdekes, hogy a válogatottban még balszélsőt is játszattak vele egy csomó ideig...
  • zaki
    #3406
    hát erősen váltakozó... valóban AMC-t játszatok vele, de hát már olyan 32 éves korától nem igen van 7-es átlag fölött az évi statisztikája... azlőtt sem volt sokkal felette ,de volt olyan idény, amikor 24 gólt lőtt azon a poszton, de pl tavalyelőtt 4-et lőtt csak... itt egy kép a historyjáról:

  • Matthewpamer
    #3405
    na,vagyok!Megyek gamezni!
  • Takezó
    #3404
    jah, tök hülyén adják meg az ilyeneket... nekem is 80-1 a fradival az esélyem, mégis 4 pont 2 meccsből
  • Takezó
    #3403
    az még nem gáz, de a fradi keretbe se ;) ott van nekünk Rungratsamee...
  • Nasheem
    #3402
    Zaki nálad Tottinak, hogy tetszik a TKP szerepkör? Gondolom elvan vele azért játszatod ott, de nálam produkált egy 6,5-ös átlagot ehhez nagyon hasonló felállásban TKP-ként, pedig IRL is inkább TKP, mint TK. Esetleg sikerült árképezned?
  • Tono34
    #3401
    Elkezdtem a BL csoportküzdelmeket.
    Azt írták az újságok, hogy 200-1 az esélyem és a legrosszabb csapat ellen is a tisztességes vereség lehet a célom. Az eddigi eredmények:
    Benfica-Honvéd 3:3 (2:0-ra vezettem erre 6 perc alatt kaptam 3-at)
    Honvéd-Stuttgart 1:0
    Honvéd-Milan 0:0
    Jelenleg a BL-ben 2. vagyok 1 ponttal a Benfica előtt.
    A bajnokságban 10 forduló után az első vagyok 7gy 1d 2v
    és 2 kapott gól.
    Ez a 4. szezonom.
  • donpedro
    #3400
    És arra mit mondasz, hogy az iménti sorozat így folytatódik: 9-9-10-9-10, és 5 meccsen 9 gól.

    Mellesleg a Grasshoppers kiverésével végre bent vagyunk a Bl-ben, más kérdés, hogy az Inter, Bayern páros ellen nem sok keresnivalónk lehet, talán az Olympiakost elkaphatjuk.
  • zaki
    #3399
    hát a Reac-ba biztos jó játékos, de nálam nem biztos hogy beférne, még a keretbe sem :) 1ébként amint látom, igen jó formában van: 10-9-10-9-10
  • donpedro
    #3398
    Akciógól volt mindkettő, engem is meglepett a dolog.

    Viszont szeretném bemutatni azt az embert, akinek a bajnoki címet köszönhetjük. Íme GILLICH ÁKOS:



    Megjegyzem a végső sikerhez megint az Újpestet kellett megverni, ezúttal idegenben 5-1-re mentünk át rajtuk. :)
  • zaki
    #3397
    lol, hogy lehet 4-es osztályzatot kapni, mikor 2 gólt lőtt a srác? :) 11-es(ek)ből volt eredményes, vagy mi?
  • zaki
    #3396
    nem baj, majd megoldom
  • zaki
    #3395
    csak azért kérdeztem, mert van 1 régi ismerősöm, aki velem majdnem 1korú (19), kapus, és a reac-ban nyomja, de csak tartalékkapus
  • donpedro
    #3394
    hoppá, bocs, valamit elkúrtam a kicsinyítésnél
  • donpedro
    #3393
    Ukrán kapus az nincs, még régen a CM4-es mentésemben volt egy ukrán csatár, ez minden.

    Ellenben van egy újabb érdekes képem. Egyrészt Gillich Ákos (generált ifi pocsék értékekkel, de gyors, mint a villám) sorozatban harmadszor ért el 10-est, másrészt azt kívánom, hogy Polyák Attila mindig ilyen pocsékul játsszon. :)

  • zaki
    #3392
    az én 27-es első keretemben 4 brazil gyerek van (Kerlon, Diego, Mancini, Lúcio), 1 nigériai (Ajide), és az összestöbbi olasz, azaz a 27-es keretből 22 olasz :) abból 8-9 aktív olasz válogatott, és ugyanennyi utánpótlás válogatottam van
  • zaki
    #3391
    na a 2. és a 3. pont fordítva
  • zaki
    #3390
    rányomsz a nevedre, aztán a club confidence-re, aztán a jobb alsó sarokban lévő gombram és ott vannak...

    1 pont: több időt a csapat építésre
    2. több zseton a fizura
    3. több zseton igazolásokra
    4. stadionbővítés
    5. azt nem nagyon vágom, asszem az utánpótlás... vagy passz, azt még sosem kértem... itt egy kép:

  • zaki
    #3389
    szép eredmény, főleg hogy a lilákat verted el
  • BlackHawks
    #3388
    hol lehet ezt kérni?
    Ha kirúgnak, majd visszasonfordálok a hátsó ajtón :)

    Meg úgyis visszasírnak, ez a 4. bajnoki címem zsinórban a Vidivel, ki merne engem kirúgni? :))
  • zaki
    #3387
    elvileg lehet kérni a vezetőségtől, hoy több pénzt adjanak igazolásokra, ill. több fizetést lehessen adni a játékosoknak. viszont ezt nem ajánlom annyira, mert nem ritka, hogy kirúgják au ezőt ilyenért
  • BlackHawks
    #3386
    ez igen, alig van nálad külföldi, bezzeg nálam, most 2007. szept.-ben vagyok, a 25-ös keretben csak 4 magyar gyerek van.
  • zaki
    #3385
    én majd holnap (azaz ma) kezdem el a 10. szezonomat a Romával, ez azért már nem semmi :) végülis már elkezdtem, 5-0-ra nyertem az olasz szuperkupa döntőben a Napoli ellen, de viszont a bajnokságban kikaptam 2-1-re idegenben az 1. meccsen... :(
  • zaki
    #3384
    a csapatodba nem volt egy fiatal ukrán kapus?
  • zaki
    #3383
    hmmm, nem rossz, nem rossz :)
  • BlackHawks
    #3382
    Vége a szezonomnak, most érdekes módon, csak 2312 ülőhellyel bővítik a stadiont (miért pont ennyivel, ki tudja), lassan már mivel olyan kevesen vannak a meccseken fekve is simán elférnek majd :). Így maradt 3milla igazolásra, és 12 csak úgy. Érdekes módon, igazoláskor, még mindíg csak max. 4600 pínzt adhatok hetente. Ennyit adhattam akkor is, mikor alig volt pénzem. Lehet ezt valahol állítani, vagy befolyásolja valami?
  • donpedro
    #3381
    Ez a meccs megér egy misét:

  • zaki
    #3380
    olyat is kölcsön lehet kérni, aki nincs a listán. gondolok azokra, akik nem játszanak eleget a csapatban, a fiatalokat általában kölcsön szokták adni, ha kérjük őket
  • donpedro
    #3379
    Tököm se érti, most meg átgázoltunk az Újpesten egy laza 7-2-vel...
  • zaki
    #3378
    hehe, az nem valami jó...
  • donpedro
    #3377
    Ez már túlmegy minden határon... a legutóbbi 4 hazai meccsemen nem rúgtam gólt 51 lövésből...
  • donpedro
    #3376
    Bizony a Reac-cal, és most megint a hajamat tépem, ugyanis a bajnokság szempontjából fontos meccsen 2-2-re álltam a Videoton ellen, és a bíró bemondta a 3 perc hosszabbítást, erre a 95. !! percben rúgott 11-essel nyert a Vidi...
  • zaki
    #3375
    reac-cal asszem
  • Takezó
    #3374
    hmm hát ez télleg szuxx, chivel is vagy?
  • Takezó
    #3373
    igen, de nem értem miért... gondolom az UEFA nem így rendelte el ;)
  • donpedro
    #3372
    Mármint pontegyenlőség esetén.
  • donpedro
    #3371
    Szerintem simán ABC-sorba rakta a csapatokat