11900
  • donpedro
    #3370
    Hát bazzeg ezt nem hiszem el...

    Nyerges Krisztián a legjobb csatár a csapatomban, legalábbis elvileg. Ugyanis 17 fordulóban összesen 4 meccsen játszott idén. Sorozatbn negyedszer fordul elő, hogy amint felépült kb. 2 hónapos sérüléséből, rögtön utána újra lesérült 2 hónapra.

    Legújabb patch van fent, ehhez képest az UEFA kupában a Marseille ellen megint ment a szivatás. a két meccsen összesen 3 tizenegyest rúgott az ellenfél, nekem két gólómat nem adták meg, és összesen 3 emberemet állították ki. A kupában játszottam egy 0-0-t a kapuralövések száma 26-4 volt ide, aztán a 11-es párbajban 3-2-re vezetett az ellenfél, az utsó emberem berúgta, erre vége lett a meccsnek, és nert az ellenfél.

    Mellesleg a bajnokságban 2. helyen vagyunk, ami nem meglepő, mivel az elmúlt 2 évben egyaránt a 2. helyen zártunk. Hozzáteszem, hogy ha nem kezdjük olyan rosszul a szezont, akkor simán vezetnénk, de a kénytelen voltam taktikát váltani, annyira szar volt az első 6 hét.
  • Takezó
    #3369
    nah ez tényleg furcsa, hogy 4 ponttal kiestél a BL-csoportból ;) jóvanna értem én, hogy az UEFA-ból... amgy én se értem
  • Rudee
    #3368
    Megvan, köszi.
  • BlackHawks
    #3367
    Vazze! Most estem ki a BL csoportból, valaki magyarázza el miért, ha kérhetném:

    1. Milan 14pont
    2. Eindhoven 10pont
    3. Porto 4pont 4-10gólarány
    4. Vidi 4pont 4-10gólarány

    Vidi-Porto 0-1
    Porto-Vidi 1-2

    Na hogyisvanez?
    Arcra megy az egész?
  • Takezó
    #3366
    jah a Loan Listen
  • Rudee
    #3365
    Azt vhol meg lehet nézni, hogy melyik csapat kit adna kölcsön?
  • zaki
    #3364
    nálam Vieri biztosan játszana vagy 34 vagy 35 éves koráig
  • Matthewpamer
    #3363
    nekem igen :D
  • zaki
    #3362
    inkább csendben maradok. 1ébként ez nem pénzkérdés
  • Matthewpamer
    #3361
    addig kapsz értük pénzt,meg utána meg lelassulnak már!
  • zaki
    #3360
    inkább nem írok ide semmit. "30 éves fejjel el kell adni az embereket" no comment.
  • Matthewpamer
    #3359
    de hülye vagy...:D
    30 éves fejjel mér el kell adni az embereket.Én is eladtam már Vierit.Most akarom J.Zanettit(azt majd megveszem a helyére mancinit!)
    Na, 4 nap után újra managerezek!A Milan vezetett 3 ponttal 2 fordulóval a vége,elött,de a pancser kikapott idegenben,én meg nyertem hazai pályán,ugyhogy egyenlő pontszámunk van,és 1 meccs van hátra.Igaz,én idegenben játszok az Atalantával.Ha nem nyerek..akkor felakasztom magam. :DDD
  • zaki
    #3358
    nálam addig játszik Totti, amíg vissza nem vonul. most így 35 évesen már kezd csóró lenni, de hát istenem, ő a Totti :)
  • robotnyk
    #3357
    sima 4ben nálam is 38 éves koráig nyomta Zizou meg Lajos
  • zaki
    #3356
    hehe, nekem Tottinak lejárt volna a szerződése 34 évesen, arcába vágtam még 3 éves contract-ot :)
  • robotnyk
    #3355
    nagyfőnök akkor megy el, ha megpatkolás körüli korban van, vagy csőd esetén.

    nemt'om, ez mindenkinél más, 32nél már csak 1 éves szerződést ajánlj neki, aztán ha jó, akkor még egyet...
  • ricsi1
    #3354
    és mitől jó,egy edzési terv?
  • Terminátor14
    #3353
    még azt akartam megkérdezni, hogy kb mennyi edző és gyúró kell a sikeres edzésmunkához? :) Nekem most 8/4 van, gondolom (főleg gyúróból) ez kevés...vagy nem? :)
  • Terminátor14
    #3352
    nálam az FTC-vel volt ez...a 18000 fős stadiont elősször 24000 fősre bővítették, aztán pedig 32000 fősre :) Mondjuk nekem ezen kívül is van bőven lé...és ráadásul a 24000 fős stadionban (ami most van) a Bl meccseken ált. teltház van! :)
  • BlackHawks
    #3351
    Basszák +, nem lehet a nagyfőnököket kirúgatni?
    Amúgy ti kicsit jobban konyítotok hozzá, ezért kérdezném:

    mennyi idős koráig érdemes megtartani 1 játékost akivel eddig elégedett voltam? Azért mert az 1-ik csóka már 32, új szerződést kér, és qrvasokat akar, de ha a régi formáját hozza akkor oké?

    Vagy mindenkinél máskor van a kapuzárás? :)
  • robotnyk
    #3350
    megalomán fehérváriak :-)
    nálam ez a probléma első adandó alkalomnál megoldódott, mert fedetté alakítják a stadiont, azt meg bajosan lehet bővíteni.
  • BlackHawks
    #3349
    Bazze, kezdek megőrülni. 1 év megnyerem a Vidivel nagy nehezen a bajnokságot, hála néked Pórarinn (22 meccs 26 gól), nagy nehezen beverekszem magam, vért izzadva, a BL csoportba (Milan, Newcastle, Monaco), 2 döncit, nagy nehezen kihúzok, de kell a zsé, így év végén jön a profit kb. 10milla EURO. Na most mondom lehet játékost vásárolni.Hát erre a barmok stadiont bővítenek. A köv. szezonban a helyzet ugyanez, annyi a különbség, hogy most 0 pontot szereztem a csoportban, megint jön az új szezon és tessék figyelni:

    stadion férőhely 20526 (14235 ülőhely)
    átlag nézőszám 8211
    max nézőszám 14011

    Erre bejelentik, hogy újabb 5000 ülőhellyel bővítik a stadiont. Pénz megint nyista, miből szerezzek játékosokat. Járt már valaki hasonlóan???
    Megőrülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • robotnyk
    #3348
    egyik
  • robotnyk
    #3347
    eyik hétről a másikra nőhetnek/csökkenhetnek az értékek
  • Terminátor14
    #3346
    ez így van...de nem biztos, hogy az értékek nőni fognak, mert ahhoz jó edzők és jó edzési terv(ek) kell(enek)....
  • ricsi1
    #3345
    olyan szintek ,mint amiket te leírtál..
    gondolom ha most az illentőkeresztlabda adási képessége14 akkor 3 év múlva nem annyi ,lesz...
  • Matthewpamer
    #3344
    én 1szer tevezt beköptem a médiának hogy rosszul játszik,a következő meccsen mester3ast lőtt,míg nedvednél pedig pont fordítva volt!
  • zaki
    #3343
    ja, aztán adhaztsz nekik bármilyen szerződést, nem fogják meghosszabítani
  • robotnyk
    #3342
    nagyon meg kell gondolni, mert 98%ban bedurciznak
  • zaki
    #3341
    nem szoktam büntetni a játékosokat.
  • zaki
    #3339
    én 10 meccset nyomok le kb, mindet itthon kiscsapatokkal (Serie A-sokkal)
  • robotnyk
    #3338
    max 6-7, két csoportban jó sűrűre szervezve (pl kis ligát, kupát szervezek)
  • Takezó
    #3337
    5-9
  • zaki
    #3336
    ti nyári felkészülési időszakban hány edzőmeccset szoktatok kb lejátszani?
  • robotnyk
    #3335
    ha soakt sérült egy idp után az actionsben meg kell jelennie a Sent to rehbilitationnek.
  • Takezó
    #3334
    :) én meg sztem lemondok, így semmi értelme
  • zaki
    #3333
    bazz, a faxé zaklatnak, most meg horvát szövetségi kapitánynak hívtak :)
  • zaki
    #3332
    na, kírúgták az olasz szövetségi kapitányt (is), naná hogy jelentkeztem a posztra :)
  • zaki
    #3331
    na, engem meg most hívtak a kameruniak szövetségi kapitánynak, de elutasítottam, elég nekem a Roma is :)
  • laczoo
    #3330
    ja bocs,most látom hogy levagtad,nem szoltam semmit:))
    fennt vannak a patchek??mert állítólag utana nincs ilyen...
    ez így elég gáz:)