11900
  • DONGUBA
    #3976
    Meg cm0102-ben volt amikor haverral jatszottunk hogy egy jatekosa kapott 5 meccses eltiltast es egy kor mulva kapott meg ra+7-et szal 12 meccses eltiltasst kapott.A 4-ben es a 0304-ben olyan max 5 meccsest kaptam meg csak.
  • zaki
    #3975
    ja, és csóró Inter aki tavaly kiesett az 1. osztályból, csak 12. lett a másodosztályban, szóval asszem egy időre ki vannak pipálva
  • zaki
    #3974
    na, befejeztem a 11. szezonomat, ezért maradtam fent ilyen sokáig :) szóval: 27 ponttal nyertem meg a bajnokságot, ez a 7. zsinórban, Cerci 34 meccsen 35 gól, ezzel lett gólkirály, Simonetta 33 meccsen 33 gól, ő lett a 2. az olasz kupa döntő 1. meccsén 3-0-ra nyertem a Piacenza ellen, a visszavágón meg 5 lövésből 4 gólt kaptam, és kikaptam 4-1-re, és elvesztettem a mecset több idegenben lőtt gól miatt.... hát tiszta idegbeteg lettem, mondom ilyen nincs... aztán jött a köv. csapás: lesérült 1 héttel a bl döntő előtt Pelizzoli, na mondom qrva jó, erre Cerci is lesérült, mondom kész. na mind1, a döntőt a Man Utd ellen (tavaly is ő volt az ellenfél, akkor 3-1-re nyertem) 6-0-ra(!) nyertem. most jön a 2014-es vb, 11 olasz játékost hívtak be a válogatottba, úgy, hogy Pelizzoli lett volna a 12., és kihagyták vmiért az 1ik legtehetségesebb játékosomat, aki szintén válogatott. na mind1, most fexem le, és holnap (azaz ma) folytatom a gamet a szezonnyitóig. kicsit sokat írtam nem baj, legalább leírtam az ezévi tapasztalataimat, majd ti is írhatnátok év végi beszámolót, ha akartok. cm forever :)
  • Rudee
    #3973
    Az lehet
  • zaki
    #3972
    biztos fantasztikusan bemelegített, vagy valami ilyesmi :)
  • zaki
    #3971
    lol :)
  • Rudee
    #3970
    Nekem csak 1-2 meccset kapnak általába, több nem volt még szerencsére.
    Egyébként fölraktam a 4.1.4es peccset, a tartalék csapat 1-0ra nyert, a tudósítás szerint a cserekapus nyújtott kiemelkedő teljesítményt, kis szépséghiba, hogy nem is cserélték be
  • zaki
    #3969
    nektek mi volt a legnagyobb eltiltás, amit játékos kapott? nekem most kapott Lúcio egy 6 meccses eltiltást... na nem mintha nagy jelentősége lenne, mivel 16 ponttal vezetek 11 forduló előtt, és van rajta kívűl 3-4 olasz válogatott középső védőm, de akkoris
  • zaki
    #3968
    thx
  • DONGUBA
    #3967
    Secondly, apologies for some of the errors that you experienced in 4.1.3 (especially with regards to Network play and the match stats issue)

    We're planning to do a corrective patch 4.1.4 to make right the wrongs and tidy up some other loose ends that we know some of you have experienced. The current list of fixes is as follows, release of this will be as quickly as possible but no date is set yet

    Patch 3 - 4.1.4

    Match
    - Fixed network game bug where client scorelines differed to server due to clash of post and pre 4.1.3 tactics
    - Fixed 4-4-1-1 and 4-2-3-1-dk
    - Full match mode now skips "dead time" again
    - Fixed problem where user couldnt make a sub immediately after certain incidents
    - Fixed obscure crash that occured when human's goalkeeper red carded
    - Improved storage lifetime of match stats for background leagues and ED1/ISB level matches in foreground

    Match AI v224
    - Cut down on hurried and pointless hopeful passes from decent players
    - Improved shooting AI...more range of different shots
    - Improved computer team AI when utilising free role wide players eg Pires
    - Made fiery and temperamental players more likely to dissent or lose temper
    - Tweaked player clean through detection AI
    - Slight tweaks to goalkeeper saves
    - Improvement in short and medium range pass accuracy
    - Less short goal kicks from keepers unless asked to in tactics
    - Slightly better player turning on ball AI when near own goal
    - Less backpasses drifting out for corners
    - Fixed certain incidents of central defenders going for unwise attempts to intercept the ball on the wing
    - Made condition have a small effect on injury proneness in match
    - Toned down long throws

    Game
    - Pre-game injuries now are set up again.

    Screens
    - Fixed display of custom stadium pictures on match day
  • DONGUBA
    #3966
    Akko passsz.De varj van valami.
  • zaki
    #3965
    ott néztem meg először, de ott még az sincs, hogy kijött az új patch
  • DONGUBA
    #3964
    Milyen az uj pecs?Jatszik vele valaki?
  • akoska
    #3963
    annderson nem valami nagyszám amikor a barcaval nyomtam ő volt az első aki elment
  • zaki
    #3962
    hát ez a való életben is így van. haza is ment, asszem a Malmö-hez. csóró annyit volt sérült, hogy alig játszott, ráadásul egészségesen sem volt egy világsztár. rúgótt 1 gólt, amivel megnyerte a Bayern-nek az utolsó pillanatban azt a bizonyos bajnoki címet, ennyi. ja, nem tudom pontosan, hogy hány, de közül 100 szoros válogatott, szal azért annyira nem rossz csóka.
  • Sleep
    #3961
    Már vihetik Andersont, csak nem kell senkinek
  • zaki
    #3960
    még=már
  • zaki
    #3959
    Andersson alapból elküldeném
    vedd meg Lúciót, min. 10 évre meg van oldva a középső védő kérdés Barcelonában meg úgysem rózsás a helyzet abból a szempontból (nemcsak abban). nálam most játssza a 11. idényét a Romában, és még mindig pazar, igaz még 35, de asszem belefér még 1 év :)
  • Sleep
    #3958
    Hali!
    A Barcával játszom és történt egy érdekes dolog!
    Depor : Barca bajnokin, 3 játékosom állat(ütöttek, rúgtak mindenkit) modjára viselkedett, és kiállította őket a bíró!(kb 5 percen belül)
    Én szépen megbüntettem mind a hármat; erre rossz a hangulatuk (Anderson utál) és távozni akarnak a klubtól!
    Mi a teendő?

  • zaki
    #3957
  • akoska
    #3955
    Bazz nekem egy játékost hagy ki néha freddy adu-t
    mást nem de őt is beteszi néha!!!!!!!!
  • Terminátor14
    #3954
    gyorskeresénél keress rá...
  • zaki
    #3953
    kezd új játékot, benne lesz
  • ricsi1
    #3952
    bazzeg akkor sincs benne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • zaki
    #3951
    akkor te vagy béna. úgy mindenkinek benne kell lennie a játékban
  • ricsi1
    #3950
    mármin ide a rizsát...
  • ricsi1
    #3949
    mér nem rkaj BE???????????????
  • ricsi1
    #3948
    már megvolt! azér kösz
  • ricsi1
    #3947
    bazzeg!
    felraktam a legnagyobbra,de így sincs benne!!!!!
  • zaki
    #3946
  • zaki
    #3945
    csak akkor lehet
  • zaki
    #3944
    ne legyél már ilyen szerencsétlen. a beállításonál, ahol pl beállítod, hogy milyen pénznem legyen, ott azon oldal jobb felső sarkában van.
  • Rudee
    #3943
    Beállításoknál. De szerintem csak akkor lehet állítani, mikor elkezded a gamet.
  • ricsi1
    #3942
    jahh köszi szépen!
  • Rudee
    #3941
    Itt van, ha még kéne vkinek.
  • ricsi1
    #3940
    hol? a játékban nem?
  • ricsi1
    #3939
    KÖSZI
  • Rudee
    #3938
    Magyarul adatbázis.
  • ricsi1
    #3937
    hanem?
  • ricsi1
    #3936
    nem az a baj!magyar a game,de nem találok olyat a beállításoknál,hogy databae..