11900
  • gazo
    #4749
    +1 kerdesem lenne a skinek stb ugyben, a CM4-es grafikai elemek használhatóak a 03/04-ben is?
  • gazo
    #4748
    Esetleg felfedezhetik újra Dzurják Csöpit:))
  • robotnyk
    #4747
    Szabics - oké. Kenesei válogatottba nem elég, ő a vakok és gyengénlátók ellen szereti megszórni magát szvsz. Fehér eddig nem nagyon játszhatott, most hogy Nuno Gomez kiesett egy-két hónapra, talán formába lendül. Tokody-Kovács - majd meglássuk...
  • Grusi
    #4746
    nono, Szabics, Kenesei, Feher Miki, Tokody, Kovacs Peter -> ok mind-mind igen veszelyes csatarok... Gera inkabb tamado kozeppalyas (vagy előretolt ék), csatarkent annyira talan nem hatekony, szerintem (laikus velemeny) ő inkabb a hajszalpontos labdaival lehet hasznara a csapatnak.
  • DONGUBA
    #4745
    De ott van gera is.
  • zaki
    #4744
    azért az túlzás, hogy csatárposzoton jól állunk, csóró Szabicskevés 1edül
  • Grusi
    #4743
    gazo enis tanultam hasonlo borzalmakat, szal ertem :D
    Face Packek pedig pontosan azok :)
    donpedro: nem is mondtam, hogy rossz volt, csak azt, hogy hazakuldtek, itthon edz az ujpesttel... Mindenesetre csatar-es kapusposzton mar jok vagyunk, mar csak vedosor es kozeppalya kene, es kesz lenn a valogatott :D
  • donpedro
    #4742
    Nem küldték haza, az edző el van tőle ájulva, csak a klubok nem tudtak (tudnak) megegyezni. Mindenesetre a próbajáték során 2 gólt szerzett, és a mezőny legjobbja volt.
  • gazo
    #4741
    Húú te ezt érted?
    A Face pack-ok micsodák? azok teszik ki a játékos arcképét a detail képük jobb felső részére?
  • zaki
    #4740
    bazzeg, ez súlyos :P
  • zaki
    #4739
    bazzeg, nem jutott eszembe mi a magyar(os)ítás címe, pedig segítettem volna én is :)
  • Grusi
    #4738
    Magyaritast itt ;]
    Es hogy en is Gretsy tanar úr legyek: Olyan szó NINCS, hogy magyarositas. ;]]
    Off: EZT csekkoljatok, elzokogtam magam rajta :DD
  • zaki
    #4737
    ja, azt elfelejtettem odaírni, hogy az info az nb1.hu-ról van
  • robotnyk
    #4736
    hurrá!
  • Imremagdi
    #4735
    Hol tudok ehhez magyarosítást leszedni?(ha van)
    Előre is kösszz!
  • Grusi
    #4734
    Egy Ajaxnak jobban orultem volna, habar ott sok az... izraeli. :D
    De Babigabinak drukkolok, o szvsz a legjobb magyar kapus jelenleg.
  • zaki
    #4733
    most olvasom, hogy aláírt 4 évre Babos a Feyenoord-hoz, gratula
  • Grusi
    #4732
    Nem megy, onnet is hazakuldtek, marad ujpestben... Pedig Tokody nem is olyan rossz jatekos, de mind1.
    Töki más tészta, ő a Dunaferrben félisten volt, amióta átment a Fradiba, egy alibiző, minden professzionalizmust nélkülöző majom lett belőle. Ja, és félreértés ne essék, semmi bajom nincs a Fradival, sőt, az FTC-t és a Lokit tartom a két legerősebb egyesületnek itthon.
  • zaki
    #4731
    na ez mekkora lol... ez kb olyan, mint a Tokody a Dortmundba, és most meg talán egy másodosztályú levente klubba megy :P
  • zaki
    #4730
    ja, én hallotta ma hírt. néztem is a műsort. remélem elmegy nyáron, mert igazán ráférne már egy klubcsere
  • Terminátor14
    #4729
    a bin file 300mb sincs...:)
  • Drizzthsz
    #4728
    Nekem is jól jönne...

    Azt legalább tudja valaki, hogy mennyit foglal?
  • Grusi
    #4727
    csak fizetosrol lehet leszedni, olyat meg gondolom ismersz... de jobb megoldas a dc++, melyet a dchun.uw.hu oldalrol (remelem jol emlekszem ;](szedhetsz le, s megtalalsz hozza minden segitseget.
    Ha meg ismerted a dc-t eddig is, akko szorri ;D
    De termeszetesen vedd meg eredetiben, hiszen az az igazi ;]
  • Takezó
    #4726
    dc++
  • Nápolyi
    #4725
    Sziasztok!Tudnátok adni egy linket ahonna letudnám szedni a gamet? Előre is thx:)
  • akoska
    #4724
    Tudjátok milyen sazr nekem a legfőbb gólövőm kristjánnson kiessete 8! hónapra majd amoah már nem a régi háát 34éves
    Tsigalko-Éderson kettős közöttók Diego de nemmegy nekik a játék kivéve tsigalko ő azé lövöldőzi a gólokat de nincs aki hátulról jönni pl.:kristjánsson magyar góllövő 2. amoah mogott ő lenne most jó 8 hónap kiesett egy évre egy év elment abból a gólokban gazdag életéből
    Amoah-t pedig gyászoljuk a Ferencváros egy azok játékosai közül akik mindent megtettek a csapatért!
  • robotnyk
    #4723
    lehetett erről hallani, sőt a 'pool is érdelődött érte akkoriban.

    most a legújabb, hogy tökölit a portsmouth hívta próbajátékra...
  • Grusi
    #4722
    bazz, nemtudom, neztetek-e iment sport1-et... Ugye koztudott, hogy az Arsenal nyaron Seaman helyere kapust keresett, es elso szamu kiszemelt volt kiraly gabi (!!!), csak akkoriban meg nagyon jol vedett, igy a hertha nem engedte el... Igy lett az a fatoku szerencsetlen lepkes Lehmann...
    Pedig mekkora lett volna...!
  • ricsi1
    #4721
    akoska ,meg csinálod amit kértem?
  • akoska
    #4720
    Tartotta a formáját akko nem is annyira rossz már csak azt kéne megtudni felsőfokon hogy játszik
  • ricsi1
    #4719
    amúgy a Sebők Úrra mondtam!
  • ricsi1
    #4718
    rendben Grusi úr!majd legközelebb kérvényt nyújtok,be csak adj egy címet ,hová küldjem!
  • Grusi
    #4717
    mi van mar megin?
    nem tudsz valami erdemi dolgot hozzaszolni vegre ehhez a rohadt topichoz?
    menjel epitokockazni
  • ricsi1
    #4716
    nesze!
  • Grusi
    #4715
    Sebok Jozsi ;]
    Zaki: most szolj egy szot is. ;]
  • ricsi1
    #4714
  • robotnyk
    #4713
    ja, és nem én kaptam, mindkettőt én rúgtam
  • ricsi1
    #4712
    jajj ez lemaradt:én is azt használok(4.1.4)
  • ricsi1
    #4711
    bazz,de ilyen fontos meccsen?:{(
  • robotnyk
    #4710
    nem újdonság, ilyen apróbb bug a 4.1.4ben, én is összehoztam már két ilyet.