11900
  • zaki
    #4789
    most jelenleg nem a Bochum-ban nyomja?
  • akoska
    #4788
    Csak kár hogy öreg egy picit nem sokáig alkalmazható
  • akoska
    #4787
    Anyestbe ez nagyon jó játékos!!
  • Takezó
    #4786
    Olisehet mindig a 2. év elején lehet leszerződtetni és Fradiba mindig jön!
  • akoska
    #4785
    Ez az Ronaldo sztem csak 1 támadóként tudja rugni a gólokat 4-4-2 nél becsődöl.Legalábis nekem!Cavenaghi jó játékos és még fiatal is de sztem robinho jobb
  • robotnyk
    #4784
    nem volt könnyű döntés. :) tavaly nagyon gyengén muzsikált, pedig Tsigalko most az előző évinél kevesebbet játszott, sokat volt fáradt, ezért r9 is sok lehetőséget kapott, de még a kevesebb meccset játszó portillo is több gólt lőtt nála.
  • zaki
    #4783
    bazz, eladtad Ronaldo-t
  • robotnyk
    #4782
    Ronaldo ment Cavenaghi jött, és játszatni akartam az első meccsen. a másodikon Tsigalko-Cavenaghi csatárpáros volt speciel.

    Zaki: nem rossz játékos, mondjuk Puentének a nyomába nem ér, de elsősorban kiegészítő ember, és annak tökéletes.
  • zaki
    #4781
    1ébként jó reggelt
  • akoska
    #4780
    Rakjá be róla képet zaki akkor el tuggyuk dönteni
  • zaki
    #4779
    Jurado jó játékos? 1ébként elég erős keretnek tűnik :)
  • ricsi1
    #4778
    klátod,megint nem...
  • akoska
    #4777
    Tsigalko csere robo pedig nagyon istenítetted !!
  • ricsi1
    #4776
    tyűha...
  • robotnyk
    #4775
    A keret 2007/08-as szezonra :)
  • robotnyk
    #4774
    nem fordul elő...
  • ricsi1
    #4773
    bammeg!!
    ilyen csapatoktól kapok ki a chelsea-vel mint:Macabi Tel-Aviv W.B.A!!!!
    tök A kerettel!már mindent kipróbáltam,de kidolgozok 13 100%-os helyzetet :kihagyom,a gép persze hogy ahány helyzete van annyi gólja...


    -------------
    robotnyk:az üzenetemet ne írja,be legalábbis nálam,NÁlatok ez sosem jelentkezik???
  • robotnyk
    #4772
    szegény... hogy bírod? :)
  • zaki
    #4771
    bazzeg, napok óta nem managereztem, na majd a 7végén bepótolom :)
  • zaki
    #4770
    tudod, csak a szokásos
  • robotnyk
    #4769
    mi a f@sz bajod van? egyszer elmondhatnád hogy nálad mi a tök az ami "nem jelenik meg". már nagyon röhelyes vagy ezzel...
  • ricsi1
    #4768
    bazzeg!(szokásos)
  • ricsi1
    #4767
    hdc.atw.hu ha jelszó kell nézz a warez jelsók c. topicba!
  • zaki
    #4766
    jó gyerek, sztem érdemes leigazolni, bár lehetne egy kicsit fiatalabb is
  • akoska
    #4765
    Szerintetek ez a játékos hasznomra lehet még ilyen stattal 26K-ba kerül ára nem nagy megvegyem 21 évesen mutathat még fejlődést?


  • akoska
    #4764
    Én se mostmár mind1 így ízgalmasabb
  • akoska
    #4763
    Nekem elvitte az a b... Xerex Valdés -t és nem fogadta el utólagg kiderül a majdnem 3* jobb ajánlatott most 2 U21 -es
    spanyol tehetségem van egy 16 és egy 17 éves egy középpályás
    és egy full-back
  • zaki
    #4762
    tudom, de én hülye nem állítottam be, ill. ki, és most szopok
  • zaki
    #4761
    bazz, eddig ez nekem eszembe sem jutott
    mert én nem látom általán a tulajdonságait a csávóknak, úgyhogy mondhatjk úgy, hogy "zsákbamacskát" igazolok
  • akoska
    #4760
    belehet állítani zaki hogy lehessen látni de csak a játk elején
  • robotnyk
    #4759
    nem mindet. ami érdekes (pl mint a srác hogy 17évesen bent van az u21ben) arra ráuszítok egy scoutot!
  • zaki
    #4758
    te látod a játékosok profile-ját? mármint úgy értem, hogyha pl megnézed az u21-es válogatott játékosokét?
  • robotnyk
    #4757
    ja, úgytűnik érdemes bújni a spanyol/portugál/angol/argentín/brazil U21es válogatottat, mert van látnivaló. :)
  • zaki
    #4756
    úúú bazzeg, nem kispályás a csóka... . asszem a középső hátvéd kérdés is megvan oldva legalább 15 évre :)
  • DONGUBA
    #4755
    Ne rakj mar be kepet senki sem kivancsi rá.
  • robotnyk
    #4754
    remélem a jövő legjobb spanyol centerhalfját sikerült elszipkáznom a Sociedadtól:

  • zaki
    #4753
    jaja, böőr zolit én is csípom, 1ik legjobb magyar játékos jelenleg
  • Grusi
    #4752
    Marmint... Kovacs Zolira gondoltam, igy utolag elolvasva viccesen hangzott a mondat :D
  • Grusi
    #4751
    Feher -mar amikor jatszott- ontotta a golokat, ugye emlekszunk meg, 6 meccsen szerepelt es 6 golt rugott... Remek csatar, csak kar, hogy igy baszakszanak vele, persze lehet, hogy ebben ő is benne van, nem ismerjuk a dolgok hatteret.
    Kovacs nem sokat mutatott eddigi meccsein, ő csak itthon kiemelkedő, Kovacs Peter viszont Norvegiaban igencsak termekeny felidenyt tudhat maga mogott. Meglatjuk, mi lesz belole! ;]
    Kozeppalyan pedig Lisztes kurvajo... lenne, ha nem szarna le ilyen magasrol a valogatottat, Gerarol nincs egy rossz szavam sem, Bőőr Zoli is remek, viszont!
    Amit Dardai csinalt, az elfogadhatatlan, hanyingerkelto es undorito... Akit erdekel, mirol is beszelek, nezze meg az nb1.hu-t, ez az ember egy mocskos kis fereg.
  • Grusi
    #4750
    ja, hasznalhatoak