11900
  • gazo
    #5356
    Já tózse
  • zaki
    #5355
    én is ezt teszem
  • robotnyk
    #5354
    bízd rá egy normális assistantra, abból baj nem lehet
  • SmallGreenET
    #5353
    Hi! Tudna valaki mondani vmi normális eddzésösszeállítást, mert ezen a területen gondjaim vannak...
  • Toerpe
    #5352
    Szép yo reggelt
  • DONGUBA
    #5351
    Kihalt sa forum.
    BIZTOS ZAKI MIATT:))))))))))))))))))))))
    CSAK VICC VOLT
  • Grusi
    #5350
    nemtudni, mitol van, de mostmar nekem sem fagy ;]
  • akoska
    #5349
    NEKem se fagyott még le!
  • zaki
    #5348
    nekem még 1X sem... :)
  • robotnyk
    #5347
    neked ilyen gyakran fagy? nekem össze-vissza ha 2szer fagyott le. (kop-kop)
  • Grusi
    #5346
    hm, ugy tunik, talaltam egy masik megoldast, meghozza a CPU idle progi segitsegevel... ;] remenykedem
  • zaki
    #5345
    én nem tudok sajna segíteni... próbáld meg +kérdezni az indexen
  • Grusi
    #5344
    Most viszont a segitsegeteket kerem: olvastam vmelyik forumon, hogy a microsoft visual basic debugger programjaval meg lehet akadalyozni a CM-et, hogy szabalytalan muvelettel szetfagyjon. Nem tudtok esetleg segiteni, honnet tudnek ilyesmit szerezni? Eleg fontos lenne...
  • DONGUBA
    #5343
    Meg ne mondd nekem hogy amit a sajat szemunkel lattunk az csalas vol.
  • akoska
    #5342
    Meg nem mondd hogy San marino válagotatja nem bírna elverni a franciákat:Dtele van csodacsatárokkal(csak nincs középpálya meg védelem):DDDDDDDD
  • DONGUBA
    #5341
    Zaki azt a ket csatart en mutattam igen.Es a seria b-ben rugtak annyi golt.DE NEKEM NE MOND HOGY PAZZINI MEGTODOROV MEG TSIGALKO SZAR JATEKOS!!!!!!
  • zaki
    #5340
    ok, azt értem. de azt csak egy kiscsapatban tudja végrehajtani (mármint a gólgyártást), szal egy elsőosztályú csapatban (spanyol, angol, olasz) ott kétlem, hogy ezt meg tudná csinálni
  • Grusi
    #5339
    a "ketszer annyi gol mint ahany palyara lepes" szindromarol, hidd el, az a kep nem kamu, Tim Janssen egy beteg allat ;]
  • zaki
    #5338
    grusi: milyen hasonló eredmény volt nálad? mert most nem tudom miről is beszélsz pontosan
  • zaki
    #5337
    én ezt elhiszem neked, nem is kételkedtem ebben.
  • zaki
    #5336
    az rendben van, de nekem ne mondja senki, hogy a seria a-ban lőhet 2 játékos 1 szezon alatt vmi 150 gólt. azon nagyon jót mosolyogtam :)
  • DONGUBA
    #5335
    Bezzeg zaki kepei hihetőek mi?Na mind1 robo te a sajat szemeddel lattad meg en is hogy brown mit csinalt szal ez teny.
  • csomi83
    #5334
    Ja cmfaq nem rossz, de azok az edzések inkább nagycsapatoknak szól, kvalitás edzőkkel.De most találtam egy egész tűrhetőt.4meccs 3győzelem 1döntetlen, uccsó meccs Vác-Honvéd 6-0 Azért kiváncsi vagyok ti mit használtok.
  • Grusi
    #5333
    zaki: nalam is volt mar hasonlo eredmeny, ne b*szd fel megint az agyad mindenen, csak ertsd meg: nincs igazad most.
    Errol ennyit, ja es szerintem meg mindig a jatekrol van szo ;]
  • robotnyk
    #5332
    lehet, de a CM4es onlineban James Glenn Brown 2 idény alatt, úgy 90 meccsen rúgott 200 gólja az tény. már a harmadik rész óta vannak olyan playerek, akik néhány jól belőtt stat, vagy még ezek nélkül is elképesztő dolgokat művelnek szezonokon keresztül. (Tsigalko már évek óta ilyen, a CM4ben James Glenn Brown, Trifonov, akkor és most is Thorhallsson, stb-stb.) nálam elég csak a 2006os VBre gondolni, hol Tsigalko mint már mondtam a VB 7 meccsén rúgott 13 gólt, és 6szor lett MoM - tulajdonképpen egyedül nyerte meg a VBt a fehéroroszoknak.
  • zaki
    #5331
    1ébként nem érdekel ki mit rak be, nem fogom itt néhány ember miatt felidegesíteni magam. nem fogok ilyeneken vitatkozni. erről ennyit. és innentől kezdve jó lenne, ha a játékról lenne szó.
  • zaki
    #5330
    figyu: nem ma kezdtem ez a játékot (és sportot), vagy 4-5 éve, szal nem kell megmagyarázni a dolgokat, köszi
  • Grusi
    #5329
    Zaki: amugy az a kep nem kamu, tenyleg kicsit paranoid vagy a csalasokat illetoen... Francesco Virdis egyik szezonban 8 meccs alatt 27 golt rugott, arra is benyogtel egy hasonlo "nem kommentalnam" mondatot. Vannak ilyen jatekosok es csapatok, szerencse kerdese tulajdonkepp, hogy kibol milyen felallas hozza ki a maximumot. Attol, hogy te nem ertel el hasonlo eredmenyeket, még mas elerhet...
  • zaki
    #5328
    jaja, pl a cmfaq.com-ról
  • Takezó
    #5327
    tőcsé le netről..
  • csomi83
    #5326
    Srácok! Lécci irjátok le,vagy a saját edzésterveteket.Köszi!
  • Takezó
    #5325
    látom Oliseht nemcsk én igazolom le mindig :D
  • Grusi
    #5324
    RemX most olvastam, hogy a Shaktar téged is megtréfált, velem is volt hasonlo... Még annó a Sampdoriaval BL-elodontoben (!!!) odavissza vertek, 0-6os osszesitessel estem ki... Ugyanilyen tulertekelt csapat a Dinamo Kiev és a Newcastle is a jatekban, van ilyen, de nem zavaro annyira ;]
  • Grusi
    #5323
    Jozsinak 31 evesen is nagyon megy ;]]
  • csomi83
    #5322
    Zaki vagy valaki más akárki: elküldhetnétek az edzésterveteket, mert nekem valahogy sehogyse akar összejönni. Mi a tippetek, olyan edzséstervet mondjatok, amit kis csapatoknál lehet alkalmazni, szóval viszonylag rossz edzőkkel is hatásos és a lehtő legtöbbet hozza ki a játékosokból.Köszi Csomi
  • zaki
    #5321
    én ezt az elmentést szeretném folytatni, amíg csak lehet.
  • Takezó
    #5320
    vannak ilyen sorozatok... megesik, de azé kezdhetnél egyet valami pici csapattal is :DDDD ideje...
  • zaki
    #5319
    kösz. végülis otthon 5-0 hazaküldtem a Cagliari-t, és most szünet. csak kicsit ideg vagyok, mert más a 2. fodulóban kiestem az olasz kupából... na mind1, majd jövőre talán meglesz
  • Takezó
    #5318
    Grusi: fenét, most kell nyernie a fradinak és jövőre BL!!!!!!!!!!!!!!!!
  • csomi83
    #5317
    Ja ja Zaki, sajna van ilyen, de ezért is szép a CM:)
    Nekem is volt hasonlóm, előző évben majdmindent megnyertem, aztán köv. év bum 11vereség zsinórban a bajnokságban:) nevetséges, addig a BLben viszonyleg jól muzsikáltam. Mihamarabbi kilábalást!