11900
  • donpedro
    #5678
    Szerintem nem nézett hülyének, mivel leírta, hogy editort használ (tehát nem csinált belőle titkot), de ez tulajdonképpen lényegtelen. A lényeg, hogy ha azt gondolod (tudod), hogy valaki csal, akkor az a véleményed, amit egy fórumon nyugodtan le lehet írni. De nem a CM-topicban! Ha mindenáron tudatni akarnám a világgal, hogy mondjuk xy csal, akkor nyitok egy ilyen topicot, hogy xy csaló, vagy elküldöm neki privátban, és slussz. De tényleg abbahagyom, mielőtt magamra haragítom a kolléga urakat :)
  • Grusi
    #5677
    Takezó: nálam totalis terhelés mellett 45 fok a max, azon viszont mar instabil is. Nem ertek hardverekhez ;]
  • Takezó
    #5676
    Grusi ne haragudj, de ez hülyeség: lettek B csapata egyáltalán nem jobb a mi B csapatunknél, majd meglátod
  • Grusi
    #5675
    nezek=nezem, szorri
  • Takezó
    #5674
    nah amúgy lassan lépek nézni a Magyar-Lettet sörözőben
  • Takezó
    #5673
    OFF:
    Ööö bizonyára az én ismereteim hiányosak, de: tényleg a cerka gyorsabban melegszik?? Sztem az is 60-ig bírja lazán
  • Grusi
    #5672
    zaki: ja, kemeny, de kicsit furcsa ilyet latni hogy "2018-as vb elott 2 honappal" ;]
    ki tudja, lesz-e addigra még vilag ;]
    de ne menjunk bele ilyen szornyu filozofiai temakba, inkabb megyek es nezek, hogy szopunk sajnos egy oribatlisat a lettektol...
  • Grusi
    #5671
    kisficege: attol fugg, milyen a proci, ha celeron, az esetben mindjart felrobban ;D
  • zaki
    #5670
    most már jó, nem?
  • Takezó
    #5669
    off: jó
  • zaki
    #5668
    egyszerű a megoldás: nem kell reagálni az üzeneteikre. most már ON
  • Matthewpamer
    #5667
    off: cpu 52C-fok,ez jó?
  • Grusi
    #5666
    inditsd el a cpuidle-t a motherboard monitorral egyutt
    mas megoldast nem tudok
    amugy robotnyk egy szoval sem mondta, hogy raktal be kepet. :D
  • donpedro
    #5665
    A terepjárós, csajos duma Hofitól van, csak alapból még az is ott van a végén, hogy "akkora nagy f*sz vagyok" :) Ezt azért nem akartam írni :) (Nem is illett volna ide.)
  • Matthewpamer
    #5664
    grusi!miért írja ki hogy a cm0304exe hibát észlelt.multkor segítettél.
  • Matthewpamer
    #5663
    raktam be képet?nem.köszönöm
  • Grusi
    #5662
    Részemről sincs, ha jogosan szolnak be, nem kapom fel a vizet ;] Részemről vége az offnak ;]
  • donpedro
    #5661
    Mellesleg a SI Games alkotógárdája meg menjen a p... 80 percen át lefutballozzuk a pályáról a Juventust, vezetünk 2-0-ra, erre az utolsó percekben két helyzetből két gólt rúgnak... Utána 6-1-re kiütjük a Fradit, majd ugyanazzal a csapattal, ugyanazzal a taktikával a kupában játszunk egy 2-2-t a MAKÓ-val, és csak óriási kapusbravúrokkal, illetve tizenegyesekkel tudunk továbbjutni.

    Porhallsson meg egy rakás szar, eddig 5 meccsből 3-szor kapott 4-est, van 1 gólja, de muszáj vagyok játszatni, mert a BL-csoportküzdelmei előtt Supat egy hónapra lesérült...

    OFF

    És még egyszer bocs Grusi, hogy pont téged pécéztelek ki, szar napom van, meg azért rád is vonatkozik, amit írtam, de nem csak rád. Egyébként nincs veled semmi bajom, szóval remélem nincs harag.

    ON
  • zaki
    #5660
    sorry, mindjárt kijavítom
  • Matthewpamer
    #5659
    picsába már megint nem indul a kibasztott manager.szórakozik velem,pedig nem is meleg a proci.
  • robotnyk
    #5658
    ki lehet fakadni, én is kifakadtam azon, hogy ő csal, amiről még be is számol, ráadásul én vagyok a hülye. ehhez az indexen nem vagyok hozzászokva, és jó lenne, ha itt sem kellene hozzászokni. önző dolog tudom, de akkor is! ha valaki talál egy jó játékost, és berak róla egy képet, az oké, sőt én annal örülök. dehogy letölt egy editort, felturbózza az értékeket, bead magának 70-80 millió €-t, bevásárol, majd dicsekszik is vele, azt nem tolerálom. és nem azért, mert a csalásnak a ténye zavarna, sokkal inkább az, hogy nagyon nem szeretem, ha hülyének néznek.
  • Grusi
    #5657
    not found, ekezetes fajlnev ;D
  • zaki
    #5656
    ja, és ez Éderson 2018-ban:


  • Grusi
    #5655
    nem kek a szemem, terepjarom sincs, baratnom pedig nem a mellbosegerol hires, de amugy igazad van ofkorsz.
    Egyszeruen zavar, hogy van idejon egy normalis arc, erre ez a draga a szokasos ovodas stilusaban irogat neki is, szinte "itthon érzi magát" a topicban.
    Amugy semmi gond a kirohanassal, teljesen jogos volt, elgondolkodom rajta ;)
  • zaki
    #5654
    teljesen igazad van.
  • zaki
    #5653
    nálam ez Cerci a 2018-as VB előtt 2 hónappal:




    a válogatottban meg elég gyér, mert Simonetta-Pazzini kettős az állandó csatársor már évek óta, és mostanában pl csak jobbszélsőt játszik
  • donpedro
    #5652
    OFF

    Grusi (és mindenki más, akit érint), bocs, hogy beleszólok, de szerintem elég lesz már az ilyen oktató hangú megjegyzésekből. Ha eddig nem tanultak belőle, akkor ezután se fognak, de engem már rohadtul idegesít, hogy folyton azt látom, hogy ez a hülye, az a csaló, állandóan megy a kioktatás ezerrel. Persze ne vedd magadra, hisz nem cask neked szól, de az utóbbi hozzászólásodban enyhén szólva fölényes hangon oktatod ki Gubát arról, hogy ne fölényeskedjen... Na erre nincs itt se szükség, se igény.

    Ebben a topicban a JÁTÉKOT lehet és kell kritizálni, akár pozitívan, akár negatívan, nem pedig egymást.

    Ok, lehet, hogy van itt néhány ember aki csal. És akkor mi van? Ki nem szarja le? Ha neki jólesik, akkor csaljon, mindenki úgy szórakozik, ahogy akar, és senkinek semmi köze hozzá.

    Én azért járok ide, hogy a játékkal kapcsolatos örömömet, bánatomat, kérdéseimet megosszam másokkal, de lassan már én vagyok az egyetlen, aki csak ezért jár ide. Miért érzi itt szinte mindenki kötelességének, hogy majd ő "jól megmondja a frankót"? Semmi szükség rá, hisz aki csal, az úgyis tudja, hogy csalt, akkor is, ha ezt nem vágjuk fölényesen a képébe.

    Na, bocs, hogy kifakadtam, de már tényleg tele van a tököm ezzel a "nekem ilyen kék a szemem, olyan szuper a terepjáróm, ekkora mellű a csajom" stílussal. Ez volt az első és utolsó ilyen jellegű kirohanásom, akit érint, az gondolkodjon rajta.
  • robotnyk
    #5651
    :D
  • Grusi
    #5650
    ...es most pedig nyomok egy add managert, es elkezdem magyar valogatottal (ugyanis olasz es magyar liga van inditva ;])
    Majd beszamolok a vilagbajnoki trofearol, ha-ha ;]
  • robotnyk
    #5649
    na ugye :-))
  • zaki
    #5648
    Simonettát is igazold le :)
  • Grusi
    #5647
    Don guba: orulj, hogy adott neked linket a skinhez, nemtom mi alapjan folenyeskedsz TE barkivel...
    Mas: ujra elkezdtem a Sampdoriaval (kicsit mar unom a kiscsapatokat, egy viszonylag eros garda jot tesz majd az onbecsulesemnek), es leigazoltam Cercit. Nem semmi a srac, 16 évesen 4 baratsagos meccsen 5öt vagott (Flachi 4-en 8at mondjuk :))
    Szal kivancsan varom, mi lesz belole 4-5 ev mulva.
  • DONGUBA
    #5646
    Ok.
  • Csacsi
    #5645
    Nem is azt mondtam, hogy hülye vagy. Sajnálom, hogy neked nem megy.
  • DONGUBA
    #5644
    Nem vok hulye!!!!!!!Beraktam de skinvaltasnal gondolkodik de 10 perc utan meguntam.
  • Csacsi
    #5643
    Nekem működik, egyszerűen beraktam, data/skins könyvtárba a két mappát, és mindent felülírtam, majd betöltöttem játékon belül.
  • DONGUBA
    #5642
    Nekem valamiert nem muxik ez a skin.:((((((((((((
  • Csacsi
    #5641
    Bocsi, hogy csak most válaszolok. Igen működik.

    Tegnap elég sokáig játszottam, hogy behozzam az eltűnt mentésemnek a lemaradását. Egész szépen haladtunk a bajnokságban, január környéke volt, 3. helyen voltunk a vezetőség folyamatosan elégedett volt. A kupában továbbjutottunk a juventus kiverésével.Majd jött a középső középpályásom, aki szinte alig játszott, hogy fizetésemelést kér. Nem adtam meg neki, de egyből átadólistára tettem. Szerencsém volt, mert 1 hétre rá jelentkezett érte, egy 2. osztályú csapat. Persz rögtön igent mondtam, és el is vitték. Erre jött a vezetőség, hogy ha eladom a játékosokat, akkor nem tudok helyt állni a bajnokságban a játékosok ugyanezen a véleményen voltak. Majd 3 meccset lejátszottam, mind a 3-at elveszítettem. A csapat húzó embereinek a moralja, a legalacsonyabb sziten volt, és a vezetőség közölte, hogy köszöni szépen, keresnek mást.

    Azthittem nem látok a szememtől.Kiléptem, és töröltem a mentésemet. Majd kezdtem egy új játékot, a választásom egy angol 3. osztályú csapat a Hull City lett. 3.000.000 font a kezdő összeg, amit tudok játékosvásárlásra használni, és az elvárás, hogy feljussak.

    Majd este/éjjel írok, hogy hogy sikerült a bajnoki rajt, mert még semmit nem csináltam, csak létrehoztam a játékot, aztán lefeküdtem aludni. Most meg meló :(

    Remélem senkit nem untattam zzel, de el tudjátok képzelni, milyen ideges voltam, hogy ilyen miatt....el kell vesztenem a kedvenc csapatomat.
  • donpedro
    #5640
    Huhh, kezdönk nagyon belemelegedni. Nem merem kikapcsolni a gépet, mert félek, hogy amikor legközelebb bekapcsolom, akkor nem fog ilyen jól menni.

    Egy a lényeg, immáron 22 meccs óta vagyunk veretlenek tétmeccsen, ráadásul idén eddig 2 kivétellel minden meccsünket megnyertük. Mindkét kivétel BL-meccs, az egyik a selejtezőben, idegenben a Grasshoppers ellen, a másik itthon az Inter ellen lett döntetlen.

    Az összmérlegünk 12 győzelem 2 döntetlen, vereség nincs, a gólarány 37-5! A fő gólvágó az általatok is jól ismert Supat, de Gillich, valamint a szintén nagyon fiatal tongai támadó középpályás, Jay Usherwood is nagyon eredményes.

    Ellenben nagy meglepetésemre Pórhallsson katasztrófálisan kezdett nálam, egymás után produkálta a 4-es minősítéseket, úgyhogy végül kivettem a kezdőből (helyette játszik Gillich).

    A BL-ben sajna megint kőkemény csoportban vagyunk, az Inter mellett az Arsenal is itt van, plusz ráadásnak a Dinamo Kijev. Ezzel együtt azt gondolom, hogy a 3. helyre van esélyünk.
  • zaki
    #5639