11900
  • Grusi
    #5718
    első kérdésre: nagyon fontos, egy befolyásos játékos vezérletével akár meg is táltosodhat egy csapat, bár én általában rábízom a gépre a kiválasztását :)
    második kérdés: en szemely szerint nem hasznalom, hiszen a legtobb specifikus utasitas felulbiralja a csapatutasitast, igy kisse nehezkes valtozatni a taktikan menet kozben...
  • bödön ödön
    #5717
    kevin hofland, nem hofman, bocs :))
    psv
  • bödön ödön
    #5716
    védők?
    hát nemtom nálad hogy van, de én tomas hübschmann-t meg kevin hofman-t kipróbálnám, ha lenne rájuk pénzem :))

    egy kérdés: mennyire fontos a csapatkapitány választása?
    nem igazán volt állandó csapatkapitányom az előző szezonban sérülés, meg egyebek miatt, több játékosomat is kipróbáltam (mind 15ös, vagy alatti), de nem volt egyik sem meggyőző. lehet, hogy a rossz választás miatt volt annyira gyenge a csapat némelyik idegenbeli meccsünkön?

    másik kérdés: használjátok a különböző posztokra előre beállított cuccokat a játékosoknál? tactics menüben, mikor a játékos taktikáját állíthatjuk, és van egy olyan legördülő menü, hogy set to preset: és van majdnem minden posztra egy alap. én ezeket használom, apróbb módosításokkal.

    edzést felbontottam védekező és támadó játékosokra. szóval a támadóknál pl nincs védekező pontrúgás, ill. fordítva, vagy több lövő gyakorlat van, meg a letámadásnál értelemszerűen ugyanúgy mint a pontrúgásoknál.
    bocs a magyar meg angol keveréséért, mindig is az angol verióval játszottam és nemtom az összes magyar kifejezést :)
  • akoska
    #5715
    Én ismerem daley-t játszott nálam is csak vmi nagy klub ingyen elvitte:( de nincs rá szükségem mert nekem csak védő poszton vannak problémáim
  • bödön ödön
    #5714
    ez a magyar bajnokság sztárolása kicsit irreális nem? meg tele vagytok idegenlégiósokkal, nincsen limit az nb1ben? :)

    lenyomtam 2 szezont a derby az angol másodosztályban, mindkétszer harmadikak lettünk és a playoff döntőben buktunk el. :(
    első alkalommal 46 meccsen 65 rúgott, 41 kapott gól, másodikon 104 rúgott, 6x kapott.
    idegenben nagyon nem ment, bár volt egy sorozat amikor egymás után 3-4-5 gólokat lőttünk idegenben, ill otthon volt egy 8-1 az ipswich ellen.

    alkalmaztam a gung ho-t amit két hete javasoltatok, szélső középpályásokon, meg az egyik középsőn, meg a két támadón is. 4-4-2-t játszatok.

    azt vettem észre, hogy a középpályán mindig fölényben van az ellenfél, ez kicsit zavar, mi lehet a gond? van tippetek?

    ismeri vki omar daley-t? nálam jobb szélen játszik, ingyér szereztem, és most 5.5 millió fontot ér. szerencsére sikerült hosszabítani vele, de a kért 20ezres fizetésből, csak 11ezret tudtam adni neki, mert nincs keret egyelőre magasabb bérekre :)
    lionel morgan a bal szélen játszott és húzóember volt, csak ő nem akart hosszabítani és eladtam a rangersnek. a wimbledonból szereztem ingyér szintén :)
    marcin kus-t láttam vkinél őt én is megvettem, elég jó
    továbbá találtam egy olyan védőt angol harmadosztályból, hogy nicky fenton, aszittem csak vmi középszerű játékos, de nagyon sok 8as értékelést kapott az első szezonjában is már. és az összes játékosom asozngya, hogy szerintük milyen jó a fenton :)
    bocs ha sok volt, de talán hasznos infók voltak a játékosokról :)
  • Grusi
    #5713
    megyek is es leigazolom bodnar lacit :)
  • akoska
    #5712
    De azért már kicsit az is feltünő hogy kiüt egy kis magyar csapat amit nem én irányítok A világ élvonalába tartozó csapatokat
  • akoska
    #5711
    Ezzel én is így voltam a Newcastle élére nem választottak meg pedig a kijelölt managernél sokkal jobb voltam és most a newcastle egy nagy *** annak a managernek az írányításával mondjuk az előző manageris jól elbaszta mer tele van a squad 36 éves játékosokkal.
  • donpedro
    #5710
    Idővel lehet, hogy megunom, de mivel a játékban is még csak 29 éves vagyok, még ráérek. Ráadásul van olyan magyar edző, aki a nemzetközi porondon többet mutatott, mint én, hisz Csank UEFA elődöntőbe vezérelte a Videotont. (Ráadásul ugyanúgy kétszeres bajnokok, mint mi)
  • Grusi
    #5709
    persze, en is ezt gondoltam, aztan amikor azutan sem valtottak le gelleit, hogy 10 meccsen zsinorban kikaptunk (ilyenektol hogy luxemburg meg albania), akkor untam meg...
  • donpedro
    #5708
    Dehogy nyomok, azt ki kell érdemelni (Mármint nem a nyomást...) :))
  • akoska
    #5707
    Sehogy vagy te leváltod(add manager) vagy szenvedsz míg vissza nem vonul(10 év)...
  • Grusi
    #5706
    Ha nyomsz egy Add Managert, valaszthatod a valogatottat is irányításra :)
  • donpedro
    #5705
    Megértelek, én csak azt akartam elkerülni, hogy folyamatosan nyitva legyen a bicska, mert kezdett nagyon úgy kinézni a topic. :)

    Visszatérve a CM-re, mi kell ahhoz, hogy ezt az átokverte Gelleit végre elzavarják a válogatott éléről??? Már lassan 2008 van, a csapat sosem jutott ki sehova, mégse akarják leváltani. Legalább ne 57 éves lenne, hanem 67, akkor talán lenne remény arra, hogy visszavonul.
  • Grusi
    #5704
    Ja, telleg jobb volt, az "A" valogatottba nem kene ilyen, hogy Dardai vagy Komlósi, helyükre Stark vagy Böőr tökéletes, Bodnár pedig egyenesen kihagyhatatlan! Milyen keresztlabdakat adott mar? ;]
    Remelem, Nemeth Norbi helyén Gera lesz a selejtezőkön, ha pedig a Szabics-Kovács duónak nem megy, jöhet Tökszi és Kenő. Jut is eszembe, Tökszi milyen gólpasszt adott, jóég!!
  • Takezó
    #5703
    Hmmmm, a mai csapat jobb volt mint a tegnapi! Matthaeus a kira ;)
  • robotnyk
    #5702
    neeem, én nem az itteni lincshangulat miatt értettem félre, csak úgy alapból. ez a mostani megfogalmazás már tisztábban érthető számomra :) ezután kerülni fogom a válaszokat bizonyos irányokba, ebben igazad van. eddig is szerettem volna ezt tenni sokszor, csak vannak olyan helyzetek, (mint nálad is) amikor kinyílik a bicska a zsebemben, és akkor kaszálok.
  • donpedro
    #5701
    Ja és még annyit akartam mondani, hogy GERAPPPA! :)) (Megjegyzem nem vagyok Fradi-drukker, sőt, semmilyen drukker, mielőtt leordítja valaki a fejemet...) :)
  • donpedro
    #5700
    Te totál félreértesz, én egyrészt nem vagyok rád kibukva, másrészt nem védem őket. Én azt mondom, hogy attól, hogy folyton lecsalózunk mindenkit, attól az illető nem fog megváltozni, nem is a mi felelősségünk, hogy megváltoztassuk, viszont a topicot teljesen elcseszi a sok anyázás.

    Gondolj bele, Ficege beírja az eredményeit, te, én, zaki, mindenki sejti, hogy csal, de ha egyikünk se teszi szóvá, akkor nem kezdődik el a cseszegetés. Te azt mondod, hogy csaló, ő erre berág, pont azért mert tudja, hogy igazat mondasz, és csak azért is visszadumál, arra te reagálsz, és így tovább. Ez többféleképpen is elkerülhető lenne, pl, hogy Ficege nem ír ide, de ezt ugye nem tilthajuk meg neki. Viszont úgy is el lehet kerülni, hogy te nem "szólsz be" neki.

    Az a gond, hogy lassan olyan lincshangulat alakul itt ki, hogy én beírok valamit, amiben történetesen igazam van, ezt te is tudod, és mégis úgy válaszolsz, mintha személyedben sértettelek volna meg.

    Itt van alattam Ficege Interes eredménye, és írhatnám rá, hogy hülye kis csaló, meg ilyesmi, de minek? Engem abszolut nem zavar. Megbánt engem azzal, hogy beírja az "eredményeit"? Ha meg nem bánt, akkor én miért bántsam? Ez az én véleményem.
  • zaki
    #5699
    thx
  • Rudee
    #5698
    Szombat.
  • zaki
    #5697
    románokkal mikor játszunk?
  • Grusi
    #5696
    TÖ-KI
    TÖ-KI
    2-1 ide ;]]
  • zaki
    #5695
  • robotnyk
    #5694
    :)
  • Grusi
    #5693
    ...
  • Matthewpamer
    #5692
    2. meccsemen siena-inter 0:7
    :DD jól nyomom
  • Matthewpamer
    #5691
    akkor van.
  • robotnyk
    #5690
    van közöm hozzá, én is ezt a fórumot olvasom. amit beírsz azt nem magadnak írod be, hanem a többieknek, tehát van közöm hozzá. amúgy ez a "semmi közöd hozzá" szófordulat nagyjából mutatja, hogy a közösségi érettséged körülbelül egy átlagos alsó tagozatos szintjét üti csak meg.
  • akoska
    #5689
    Tudod ha "semmi közöd hozzá" szavakat használod akkor először ne tedd be a dicsekvéseid hogy mien jól kezdted a szezont
  • Matthewpamer
    #5688
    és akkor mivan ha beállítottam hogy lejárjon a szerződésük?ez van,semmi közöd hozzá.lehet hogy is csalsz csak nem vallod be.de az kit érdekel???
  • Grusi
    #5687
    Off: eskuszom, ez a valogatott keret erosebb, mint a tegnapi :D
  • robotnyk
    #5686
    én nem láttam, hogy az első beírásában írt volna erről, később írt róla valóban, mikor én tippeltem hogyan csalt. annyira meg nem válallja, mert az add managerezést sem vállalta anno.
    én bár abszolút elfogadom hogy ez a véleményed, de akkor sem értem, hogy miért kell védeni az ilyen embereket, és azt meg pláne nem, hogy miért énrám vagy kibukva, azt hiszem nem én csináltam játszóteret ebből a topicból.
  • zaki
    #5685
    hát igen :)

    én csak ezzel a Roma-s mentéssel játszom már a játék megjelenése óta, azért tartok ott, ahol
  • donpedro
    #5684
    A Celeron nem szereti az 50°-ot, bár valszeg kibírja, de az AMD-nek tutira meg se kottyan. (Az enyém néha 60 fölé is felkúszik)
  • Grusi
    #5683
    se csaj, se homo, ez csak ugy jott ;D nade mostmar aztan hagyjuk az offolast ;]
  • Takezó
    #5682
    na tényleg csá, szorri a sok hozzászólásé, lépek én is... "puszi ;)"
  • Takezó
    #5681
    Grusi: hmmmmmmm, sztem ott msá gond lesz, de utánajárok, mert érdekel
  • Takezó
    #5680
    Te csaj vagy, vagy homo? :D
  • Grusi
    #5679
    Ok, én nagyon remélem, hogy neked lesz igazad :) nah huzok, puszi ;]