11900
  • akoska
    #5838
    Jejeje Éderson kezdö Brazil válogatott!!!
    És szereztem egy jó generált Fehérorosz balbekket!!!
    Jó szezonnak nézek elö de a jövö kiszámíthatatlan!!!
  • donpedro
    #5837
    4 forduló után 100%-os, és ezzel története során először továbbjutott a csapat a Bl-ben! (És tette mindezt a sérült Supat nélkül)

    A bajnokságban időnként botladozunk, és sajnos 23 veretlen meccs után kikaptunk a Győrtől, ami azért volt idegesítő, mert 24 a Videoton által tartott rekord.

    Ezzel együtt az élen álunk, de tapad ránk az MTK, igaz a többiek már eléggé leszakadtak, és az utóbbi évek jó szereplésének köszönhetően már két csapat indulhat a BL-ben, szóval ezzel valószínűleg nem lesz gond.

    Idén eddig Gillich a húzóember, Usherwood egy hajszállal gyengébb, mint tavaly, viszont a másik csatárposzton akadnak probémák, bár a makaói származású (generált) Zhong Ka Chong mostanában egészen szépen teljesít, a Sahktar-nak pl. 3-at rúgott. (őket oda-vissza 5-3-ra vertük)

    Tsigalko azóta meggyógyult de most már sajnos nem akar jönni :( Igaz közben szereztem egy másik ütős csatárt, aki még egy meccsen sem lépett pályára 6 hónapos sérülése miatt, de ha felépül, az értékei alapján könnyen beférhet akár a kezdőbe is. Ő is generált, andorrai játékos, és kb olyan értékei vannak, mint pl Kezmannak :)

    Kíváncsi vagyok, hogy meddig jutunk a BL-ben jó lenne valami kiugró eredmény már nemzetközi porondon is.
  • donpedro
    #5836
    Jó reggelt :)

    Közben megvertük idegenben a Sportingot, és otthon a Manchestert a BL-ben! De ami a legjobban tetszett, az a Board Confidence szövege volt: The REAC board are delighted to have such a legendary manager employed at the club. :)))
  • Takezó
    #5835
    jó reggelt
  • donpedro
    #5834
    Gillich cseppet bekezdett, 4 bajnoki meccsen 10 gól, 9.75-ös átlag. Ahhoz képest, hogy 11 a befejezés értéke... :)
    (bocs, hogy ennyit írok, de valami elképesztően megy a csapatnak, alig hiszem amit látok)
  • donpedro
    #5833
    Nem tudom, hogy mit ettek a srácok, de az utóbbi négy meccs elég érdekes volt: 4-1, 7-0, 5-0 három bajnokin, végül 5-2 ide idegenben a Panathinaikos ellen a BL-selejtezőben :)) Csak így tovább gyerekek, nem kell ide Tsigalko :)
  • donpedro
    #5832
    Ej de kapósak lettek a fiaim :) Az Anderlecht, a Hertha, és az Atletico Madrid is érdeklődik a kapusaim, illetve Usherwood iránt. Angliába meg Supatot vinné a Villa és az Everton. De hiába izgulnak, mindegyikkel gyorsan kötöttem egy 5 éves szerződést :)
  • donpedro
    #5831
    Ausztrál időszmítás szerint élünk :)
  • DONGUBA
    #5830
    Baszki ti sosem alszotok?
  • donpedro
    #5829
    Basszus, nem is írtam, Tsigalko mégsem jött. :((( Lesérült hat hónapra, és így megbukott az orvosi vizsgálaton. :(
  • donpedro
    #5828
    Meccsre én sem járok már egy ideje, mivel egyik csapatnak sem vagyok drukkere, de én a TV-ben azért megnézem a fiúkat, feltéve, hogy egyáltalán leadják a meccseket :) Elvileg mostantól az RTL és az m+ is közvetít, hála az égnek van itthon mindkettő. :)

    Usherwood-ot megnéztem, generált játékos. :(
  • zaki
    #5827
    hát, a amgyar focit én sem csípom, pl tegnapi válogatott meccsen a nevek ugyan ismerősen csengenek, de pl egy angol, olasz, francia válogatottról sokkal többet tudok, mint a magyar csapatról. nem nézek magyar focit. néhány éve kijártam a fradi meccsekre, de olyan szánalmas ez az egész magyar foci, hogy inkább itthon a tv előtt megnézem a sport1en az összes nem magyar meccset. így jobban járok, és nem kell attól félnem, hogy pofánb*sz vmmelyik vadállat a magyar pályákon
  • donpedro
    #5826
    Nem hiszem, hogy bárki is lehurrogna, hisz az lenne a röhej, ha valaki itt sokra tartaná a magyar futball-t. :)

    Engem mondjuk egyáltalán nem zavar a futballunk alacsony színvonala, én akkor is nagyon szeretem, szívesen nézem, de ettől még nem tartom túl jónak, bár vannak ígéretes tehetségek.

    Másrészt meg nem azért nézem, mert magyar vagyok, hanem mert ezt jobban ismerem, de amúgy is megnézek minden meccset amire van időm, miért pont a magyart hagynám ki? :)

    A cm-ben meg azért játszok magyar csapattal, mert ezerszer több realitása lenne annak, hogy mondjuk én egy magyar kiscsapatnál kezdjek edzősködni, mint hogy Angliába menjek. Igaz, futballmúlt híján egyikre sincs komoly esély, pedig nagyon szívesen csinálnám. :)
  • Csacsi
    #5825
    Sajnos, bár egy kicsit szégyellem magam miatta, de nem szeretem a magyar focit. Nincs is kedvenc magyar csapatom, és nem is nézek magyar meccseket. A válogatottnak persze szurkolok, de nem tartom sokra a magyar focit.

    Lehet, hogy most e miatt sokan lehurrogtok, hogy nem vagyok igazi magyar. Sajnálom, de nekem akkor is marad ez a véleményem.

    Nah holnap folyt köv, most megyek aludni, mert reggel mehetek dolgozni
  • BlackHawks
    #5824
    Játsz, a magyar bajnokságban, itt nem kell munkavállalási, bár szerintem nem ártana
  • Csacsi
    #5823
    Akkor egy húron pendülünk, nekem is a neve tetszett meg a csapatnak. Megnéztem, hogy a division 3-ba milyen csapatok vannak, és ennek a csapatnak tetszett meg a neve.

    Nah közben a 2 játékos közül az egyiknek még nem jött meg a munkavállalási engedélye, a másikat meg visszautasították, de én fellebeztem. Szóval lehet, hogy idén egy játékost sem leszek képes leigazolni
  • BlackHawks
    #5822
    nem 7 csere van,amely így néz ki:
    2 védő
    2 középpályás
    3 csatár
    Támadó felfogásban játszok, nálam, ha a Supat-Pórarinn csatárkettős, csak 6-os osztályzatot kap a félidőben, mehet zuhanyozni jön a másik csatárkettősöm+a hátrány van jön a vésztartalék is (jót tesz a rivalizálás). Pl. tavalyi BL meccsen már nem emléxem melyiken, gólt kellett rúgni, vagy kiesünk, 5 csatárral támadtam fejetlenül, be is paszíroztunk 1-et, majd kibekkeltük a ,maradék kb. 8 percet.
  • zaki
    #5821
    nem nevezel a meccsekre cserekapust?
    hát pedig azt kell, ilyenek elkerülése végett
  • BlackHawks
    #5820
    Skyline: miért a Hull-t választottad az angolok közül?
    Nekem is ők a kedvenceim, még annó 5 éve mikor kezdtem a focimenágerkedést, akkor őket választottam, mert tetszett a nevük
    Te mi alapján választottál?
    Más.
    A Vidivel a BL csoportba kerülésért a Feyenord-al kerültünk össze, idegenben kezdtünk, a félidőben már mentünk 3-0-ra (még mindíg qrva jól kontrázunk), mikor közli velem a gép, hogy lesérült a kapusom. Vazze, van 1 rossz szokásom, a cserék közé soha nem nevezek kapust, így egy mezőnyjátékos állt be a kapuba, hát 4 lövés 4 gól, kikaptam 4-3-ra.
    Visszavágó: 85. percig 19 kapuralövésből 10 ment kapura, az ellen kapusa 10-es osztályzatnál jár, én az idegbaj környékén, mikor is jön Pórarinn ISTEN, és továbbjuttat minket. Na szóval megint BL, remélem a döntőig megint eljutok.
    Nálatok, van olyan szitu, hogy igazolni akarok valakit, eljön tárgyalni, nagyon jó igazolás lenne, pénz van, de az asszisztens közli, hogy ez szerinte nem kell, és csak max. kis összeget tudok neki ajánlani, azt meg köszöni szépen, de leszarja
    Ilyenkor mit lehet tenni????
    Ez a játék, néha nagyon megvisel idegileg, vagy mégsem...
  • Csacsi
    #5819
    Sziasztok.Mint mondtam, beszámolok arról, hogyan alakul új cspatom a Hull City menetelése az angol div 3-ban.

    Eddig 5 barátságos meccset játszottunk, és eddig elégedett lehetek a csapattal. Az eredmények :

    Hull - Q.P.R(div.2) 2:0
    Hull - Charlton Athletic(prem) 1:1
    Hull - Wrexham(div.2) 2:2
    Hull - Brentford(div.2) 3:0
    Hull - Bolton(prem) 1:2

    Ami bizakodásra adhat okot, hogy egész szépen helyt állt a csapat magasabb kvalitású csapatokkal szemben, és csak egy vereséget szenvedtünk, és a Wrexham elleni döntetlen, is úgy sikerült, hogy míg én 8-at rúgtam kapura, és 2 ment be, addig ők 2-ből 2-őt értékesítettek.Szóval egyelőre elégedett vagyok a csapat teljesítményével.

    A taktika 4-3-1-2 kisebb módosításokkal, majd küldök képet is.

    Viszont, ami nagyon bosszant, hogy nem tudtam erősíteni a csapatomat, mindössze 1 csatárt, és 1 védőt tudtam venni, de azok még munkavállalási engedélyre várnak. A többiek mind visszautasítottak, se kölcsönbe, sem pedig megvenni nem tudtam játékosokat. Azért ez elég bossznató. Vagy lehet nekem vannak nagy igényeim?

    Majd folytatom, hogy hogy sikerült a bajnoki rajt, illetve írhatnátok olyan játékosokat, akik ilyen kis csapathoz is hajlandóak lennének eljönni.

    Bocsi, hogy hosszú voltam, ha nem érdekel titeket, akkor szóljatok, és akkor nem folytatom tovább.
  • Matthewpamer
    #5818
    bazz,megint nem indul a game!
  • akoska
    #5817
    Donpedro:Usherwod karierjét rakd már be vagy nézd meg hogy a karrierjét 03/04-es szezon után keztde el mert ha igen akkor generált.Hameg nem akkor bárki leigazolhatja!!!
  • DONGUBA
    #5816
    Mas biztos erti láma.
  • Matthewpamer
    #5815
    ???mit tudok tovább?
  • ricsi1
    #5814
    semmi
  • DONGUBA
    #5813
    Legalabb tudsz majd tovabb........
  • Matthewpamer
    #5812
    de elvileg holnap meglesz az új gép,és akkor zsír lesz majd a game
  • Matthewpamer
    #5811
    mégse megyek!az a köcsög buzi megint kiírta!!!!
  • Matthewpamer
    #5810
    na megjöttem,irány game!
  • DONGUBA
    #5809
    Mi baja lenne?
  • ricsi1
    #5808
    szeva zaki úr!(na mi a bjod?)
  • DONGUBA
    #5807
    Hat honnan tudjam?Nem en vok a milannal.De amugy ez egy szuperliga.
  • Grusi
    #5806
    miez, szabics hogy kerul a milanba? :DDD
  • DONGUBA
    #5805
    De talaltam egy qrva jo csatart.Lehet hogy mas mar ismeri NILMAR mrazil csatar
  • DONGUBA
    #5804
    A legoregebb talan howard a manchesteremben.
  • DONGUBA
    #5803
    FÉL?Mert volt pofajuk annyit adni ertuk hogy nem utasitottam vissz meg amugy is oregek mar es en fiatalitok.
  • bödön ödön
    #5802
    mér játszik a fél man utd a milanban? :)
  • DONGUBA
    #5801
    De szar csapata van a milannak 2006-ban mi??Ena manutd-vel vok.

  • bödön ödön
    #5800
    én nem is akartam hoflandot leigazolni, tudom, hogy nem jönne, akoska akart védőket, javasoltam neki párat :)
    ezt a supat rungratsamee-t megkeresem majd, mert még nem találkoztam vele. van ugyan pár jó csatárom, de sosem árt még egy :)
  • robotnyk
    #5799
    hú, hirtelen nem is tudjam mire válaszoljak, olyan szájmenés volt itt, egy komplett oldalt kellett visszaolvasnom, hajrá
    Szóval valahol korábban volt szó Hoflandról, nos ő tényleg nagyon jó védő, kihagyhatatlan a PSVmből. de ahogy az árát, és az értékeit nézem, nem hiszem hogy az angol második vonalba igazolna is valaha.
    közben már donpedronak is akartam javasolni néhány dolgot a hullámvölgy miatt, de látom közben megoldódott a probléma :) amúgy látom hogy a 4.1.3al játszol, én javaslom a frissítést (de felelősséget nem vállalok érte :)), hacsak nem speciális okokból játszol ezzel a verzióval. a tárhelyemen fent van a 4.1.4 patchfixes törés, ha szükség van rá, adok linket. most nézem zaki is ezzel nyomul. van ennek valami különleges oka?