11900
  • DONGUBA
    #5878
    Megint kezdodik az ejszakai elet nalatok mi?
  • DONGUBA
    #5877
    Ja jo jatekos alapbol ugye a atalantaban van?Ha tudom az elejen mindig leigazolom.
  • zaki
    #5876
    1ébként jó játékosról van szó:



    játszott nálam 4 évet, de nagyon gyenge volt, nem értem miért, ezért is adtam el... különben középső középpályást játszattam vele mindig
  • zaki
    #5875
    ez a játékos sem semmi, milyen sérülékeny... 5 éve adtam el, most igazoltam vissza, szal ezeket a sérüléseket már nem az én csapatomban szenvedte el...

  • bödön ödön
    #5874
    fúú, hát próbálgatod az edzéstípusokat, pakolgatod ide-oda, abból többet ami a támadókat/védőket fejleszti, attól függően, hogy melyik posztra szánod.

    indulj ki az alap first teamből egy duplicate paranccsal
    aztán meg mentsd majd el.
    a csíkokat nézegesd ott felül, az mutatja, hogy melyik képességek fejlődnek leginkább
  • Rayman
    #5873
    BLACKHAWKS:Ha nagyon szépen megkérlek akkor eltudnád küldeni e-mailben azt a ,,Brenes féle taktikát"?!
    A címem: [email protected]
    Előre is köszönöm: Rayman
  • Rayman
    #5872
    Köszi,segítettél! Még egy kérdésem lenne,hogyan lehet beállítani külön csoportoknak más-más edzéstervet.Pl.: Védőknek-Védekezést fejlesztőt...stb.
  • bödön ödön
    #5871
    biztos, hogy cm0304hez töltöttél le edzéstervet?

    csináld azt, hogy elmentesz egy saját edzéstervet a játékban exporttal...
    utána megkeresed ezt a user data könyvtárban vhol ott kell lennie
    ha más a kiterjesztése mint annak amit leszedtél, akkor nem cm0304hez van :)
  • Rayman
    #5870
    Valaki segítsen nekem légyszi!!!Hogyan tudom használni a letöltött edzéstervet???Hova kell másolni???A játékban mit kell csinálni??? Köszönöm: Rayman
  • csomi83
    #5869
    BlackHawks: kéne az a Brenes taktika nekem is. Lécci ha tudod, akkor tedd fel valahova, ha nem, akkor az [email protected] küldd el. Ja és várok másoktól is edzéstervet, amiket találtam más oldalakon nem a legjobbak:( Olyan kellene, ami kiscsapatoknál, sz*r edzőkkel bevállik.Köszi!
  • bödön ödön
    #5868
    ilyennel még nem találkoztam
    állítsd át a csapatban betöltött szerepét, akkor majd adhatsz neki többet.
    másrészt, ha meg szerinte szar, akkor minek akarod leigazolni? ha jó a player ability & potential judgementje akkor kb annyit tud róluk mondani mint egy scout.

    de az is lehet, hogy nincs kereted a fizetésekre, és azért nem engednek többet. nem?
  • BlackHawks
    #5867
    Na megyek bulizni, császtok!!!
  • BlackHawks
    #5866
    Bödön Ödön: Hát a Vidivel, pár lappal arrébb olvashatsz a BL menetelésemről is (önreklám)
    Takezó: mikor tárgyalok a játékossal, akkor kb. a képernyő közepén véleményezi az asszisztens a játékost. Ha szerinte jó akkor adhatok 7000 eurót is (most próbáltam ki), de ha szerinte szar akkor már nem (lásd lentebb)
  • Takezó
    #5865
    nem az asszisztens csökkenti a fizetési maximumot... a vezetőség szvsz...
  • bödön ödön
    #5864
    milyen csapattal vagy?
  • BlackHawks
    #5863
    Már megint a qrva asszisztens.
    NEM TUDOK IGAZOLNI, jó játékost mer ez a szar szerint nem kell a csapatnak, és a fizetési plafont 2000 euróra csökkenti.
    Pofátlanság, kirugjam az asszisztenst?
    Tényleg, nálatok van ilyen szarzsák?
  • BlackHawks
    #5862
    Rayman: én a Brenes féle taktikát használom, külön van a védőknek,kapusnak stb.
    Valaki már régebben írt róla, a linket is kirakta, én is tőle szedtem le, úgyhogy más tollával ékeskedek.
    Bocsánat az illetőtől!
  • BlackHawks
    #5861
    Valamit nem igazán értek.
    Tavaly ugye mint tudosítottam (remélem emléxetek rá) a BL finálét buktam el a Milan ellenében. Idén újra bejutok, most kapom az esélyeket:
    leggyengébb résztvevő vagyok, az esély: 100-1
    vagy csak úgy kezeli a gép, hogy a múltkori, csak csoda volt?
    hol lehet fogadni magunkra?
  • Rayman
    #5860
    Az miért van,hogy nagy nehezen fejlődik valamit a játékosom,de kis idő múlva elkezd visszafejlődni?Nektek is van ilyen?Mit csináljak?Nagyon örülnék neki,ha valaki írna nekem egy jó edzéstervet...Vagy töltöttem le egyet (.tat fájl),csak nem tudom,hogy hogyan kell használni...Segítségeiteket előre is köszönöm!!!
  • DONGUBA
    #5859
    Szia zaki.
  • zaki
    #5858
    hello emberek
  • ricsi1
    #5857
    szentem ez jobb
  • bödön ödön
    #5856
    gondoltam, hogy nem kell megggyőznöm téged, ha megkéne nem ide írkálnál, hanem a tcm topikba :)
    lehetne, igaz, csak ne essenek át a ló túlsó oldalára
  • robotnyk
    #5855
    engem igazából nem kell meggyőznöd abban hogy a cm a jobb, de az tény hogy a játékélményt sokkal magasabbra lehetne tornázni a cm/fm szériában kicsit több interakcióval.
  • Grusi
    #5854
    off: vazze, milyen meccs ez a cselzi-arzenal!
    amugy meg hajra magyarok, 5 perc mulva donto a romanok ellen :)
  • bödön ödön
    #5853
    az interjúk elég egysíkúak 2 szezon után is, mindig ugyanazok a kérdések
    az újságban ugyanazt írják mindig, más nevekkel, csapatokkal, de ugyanaz.
    pl az edzőtáborozásom mindig kész katasztrófa volt, akárhová mentem.
    játkosokkal való beszélgetés tényleg rendben van, az levezethető edzés meg fölösleges macera. néha többet fejlődött a játékos, de általában esett az eső aztán menni akartak öltözni :)
  • robotnyk
    #5852
    interaktívitás alatt nem a 3d módot értem de mindegy :) a játékosokkal való beszélgetést, a levezethető edzést, az újságot, az interjúkat...
  • bödön ödön
    #5851
    ja, interaktivitás, de egy focimenedzserben nem az a lényeg.
    mit érsz a 3d meccsel? vagy játszd le magad a meccseidet, ez mekkora hülyeség (mer a football fusionnel azt is lehetne ugyebár)

    engem az zavart, hogy a cmben minden infot ellehet érni mindenhonnan jobb klikkel általában. egy két gombra kattintasz a játékosnál és ott van minden ami fontos, tcmben meg mindent egy bizonyos helyről lehetett elérni, pl azt sosem tudtam megnézni, hogy egy bizonyos játékos hová megy majd a szerződése lejártával. azt meglehetett nézni, hogy ki jön majd hozzám, de nagyon körülményes volt.

    szóval cm rulez, kíváncsian várom az fm szériát a srácoktól
  • robotnyk
    #5850
    én még kiegészíteném az interaktívitással, nem olyan száraz mint a cm. de realitás, adatbázis tekintetében nagyon gyenge. eleve rossz szemmel nézek egy olyan focimenedzserre amiben nehézségi fokozatok vannak :)
  • bödön ödön
    #5849
    dehogynem
    azokét nem látod akik ellen nem játszottál, nem küldtél rájuk scoutot, ilyesmi
    a saját, meg az ismert, nagynevű játékosokét látod.

    elég hülyeség lenne, ha a sajátaidat sem látnád :))


    más téma: tcm-et kipróbáltátok már?
    én a 2003at, meg a 4et is kipróbáltam.
    mit mondjak nagyon nagy szar.
    egyetlen jó dolog benne, az a youth team, meg ahogy jönnek az újoncok, ill. hogy ifjúsági táborokat telepíthetsz a világ különböző tájaira.
    szóval a fiatal játékosok rendszere az jól ki van találva.
    a többi része messze a cm alatt van. jó, az edzés az részletesebb, de minek.
  • Takezó
    #5848
    Közben BL nyolcadöntő:
    FTC - Basel 2:1
    Basel - FTC 5:3
    Szal kiestünk, de a bajnokságot már megnyertük és kupadöntősek is vgyunk :D
  • Takezó
    #5847
    rendes generálás... de figy, a hidden statsal a saját játékosaid statját se látod?
  • DONGUBA
    #5846
    Rendesen generaltatjuk.
  • bödön ödön
    #5845
    alapból?
    én úgy emlékszem lehet ki-be kapcsolni
    mikor kiválasztod a ligákat.

    ja, és ti quick startban nyomjátok az új játékokat, vagy rendesen generáltattok?
  • Takezó
    #5844
    ööö az alapból van belllítavn nem?
  • bödön ödön
    #5843
    ti használtok hidden attributes-ot?

    én mindig...
  • Grusi
    #5842
    viszont vezetunk a lettek ellen idegenben! szabics 30 méteres bombája :))
  • Grusi
    #5841
    Megvolt az első fellépés válogatott színekben, és büszkén jelenthetem, hogy 2-1-re megalázott a taipei-i valogatott... Minden jatekos generalt, minden jatekos minden erteke 1 és 2 kozott mozog, megis bombagolokat rugtak.
    Imadom, komolyan.
  • robotnyk
    #5840
    lehet túl sok a játkosod.
  • akoska
    #5839
    Azt megkérdezhetem hogy:
    Az miért van hogy 4-5 éve nem kapok az U19-be generált magyar játékosokat?
    Robbie Williams nevü játékosom már 7 éve nálam játszik és még nem kapott másod nemzetiséget?!