11900
  • Matthewpamer
    #5918
    vazz,1,2 millió van az internek átigazolásra,igaz a 3.liga,de akkor is...
  • donpedro
    #5917
    Fogalmam sincs, sosem töltöttem le skineket.

    Közben felvettem Lisztest Assistant Managernek. Nagyon jók az értékei :)
  • Matthewpamer
    #5916
    én most fogok elkezdeni egy szuper ligát!guba féle szuperligát!:D
    valaki!skineket honnét??
  • Matthewpamer
    #5915
    skineket honnét lehet letölteni???
  • donpedro
    #5914
    Bazzeg, hogy ez a klub milyen sóher. 250 000 euro-val vagyok a fizetési sapka alatt, és így is csak max 10750-et engednek egy játékosra. Mire számítanak ezek, hogy veszek 20 embert??? (Már így is tele van a keret) Ráadásul kiszúrják a szemem rongyos 7 millióval, amikor van a számlán majdnem 40...
  • donpedro
    #5913
    Na itt van Supat:

  • robotnyk
    #5912
    4.1.3ra mondták először :)
  • Matthewpamer
    #5911
    Honnét lehet skineket leszedni?
    nekem INTER skin kéne!
  • zaki
    #5910
    nema 4.14-nél?
  • akoska
    #5909
    "The news currently is that a new CM patch v4.1.5 is in the making. It has been circulated among the testers and might be on the NET soon enough. It is to fix a serious 'JOBS BUG'. CM players can't get a job at a well supported club. Plus some minor fix included in the patch. Watch this space soon enough for updates on the patch!"
    Elindult a 4.15 patch is pedig ha jól emlékszek a 4.13-nál azt mondták hogy az az utolsó!!

  • zaki
    #5908
    tedd fel ide
  • donpedro
    #5907
    Sajnos nem tudok, valamiért most nem enged bejelentkezni a tárhelyemre.

  • Matthewpamer
    #5906
    donpedro:supatról beraknál egy képet?
  • donpedro
    #5905
    A korábbi két szezonban kiestem a csoportkörben, valszeg ezért volt 200-1.
  • donpedro
    #5904
    Álljon itt a teljes eredménysor, először mindig a hazai eredmény:

    Selejtező:
    Panathinaikos 2-1, 5-2

    Csoportmeccsek:
    Sporting 0-0, 3-1
    Shakhtar 5-3, 5-3
    Man Utd 1-0, 2-3

    Nyolcaddöntő:
    Real Madrid 5-0, 2-2

    Negyeddöntő:
    Juventus 1-2, 6-4

    Elődöntő:
    Olympiakos 3-1, 0-1

    Döntő:
    Bayern München 3-0

    Érdekes, hogy idegenben semmivel nem voltam rosszabb, mint otthon.
  • zaki
    #5903
    200-1? lol, gondolom neked volt ezek szerint a legkisebb esélyed a fogadóirodákban :)
  • donpedro
    #5902
    A keretben már sokszor volt, de egyszer sem lépett pályára. Kb. 10 játékosom tagja a magyar keretnek :)

    Lol, a szurkolók szobrot akarnak nekem állítani :) Megjegyzem az oddsom 200-1 volt :)
  • zaki
    #5901
    na most már ok. technikailag nem valami fejlett a srác, de ha így ontja a gólokat, akkor kit érdekel. csodálkozom, hogy a válogatottban még nem játszott
  • donpedro
    #5900
    Akkor azt megpróbálom mégegyszer:

  • zaki
    #5899
    grat még1X. Gillich-es kép sajna nem jön be :(
  • donpedro
    #5898
    Remélem lehet látni mindet.
  • donpedro
    #5897
    Tehát a képek:







    A sorozat legjobbjai:


    Végül maga a hős:
  • zaki
    #5896
    ok. jöhetnek a képek a fórumba, úgy se ment nagyon a topic az utóbbi időben, legalább kicsit feldobja a hangulatot
  • donpedro
    #5895
    Most gyártom a képeket, de csodálkozni fogsz, mert nagyon nullák az értékei. Egyszer megnéztem az editorban 72 a max ability-je, szóval nem tud fejlődni. Ja, és persze kösz
  • zaki
    #5894
    grat :) mutathatnál 1 képet erről a Gillich srácról :)

    bár ha jól emléxem régebben már benyomtál 1et róla, de azóta biztos sokat fejlődött
  • donpedro
    #5893
    MEGVAAAAAAAAAAAN!!!!!!!! :)))))))))))))))))))) 3-0 ide, Gillich mesterhármas!!!!!!
  • zaki
    #5892
    sok szerencsét :)
  • donpedro
    #5891
    Bajnoki cím megvan, jön a BL-döntő. Basszus, rohadtul izgulok :)
  • DONGUBA
    #5890
    De jo nektek.En megyek holnap reggelig dolgozni.Ti meg itt jatszotok majd egesz nap.
  • zaki
    #5889
    tök ideg vagyok, hogy mind a 6 játékosfigyelőmet elküldtem hogy nézzenek utána 1-2 országban jó játékosokra, erre a brazíliába kiküldött csávó 1 hét alatt kemény 2 játékost talált, mind2 játékos jóval 30 felett van, a fiataloknak utána néző csávó talált 1 mindennek, de tehetségesnek nem mond6ó játékost, szóval nem tudom mi lehet a baj, szarul végzik a dolgukat a játékosfigyelők, pedig értékeik alapján nem ennek kellene történnie
  • donpedro
    #5888
    Na kérem szépen, döntősök vagyunk! Idegenben kikaptunk 1-0-ra a görögöktől, bár sokkal többet támadtunk, de csak kapufákig jutottunk. Ráadásul a végén űriási mázlink volt, mert Henriquez, a kapusom 11-est fogott a 90. percben.

    A visszavágón megint mi domináltunk, ám a görögök az első (és egyben utolsó) lövésükből betaláltak, így nekünk már hármat kellett lőni, ami szerencsére összejött, Usherwood, Supat és Gillich révén.

    Kellemetlen hír azonban, hogy a döntőben két meghatározó emberem is hiányzik majd, a grúz Amisulashvili és a veterán szerb csapatkapitány, Aranitovic sem lehet ott sárga lapok miatt.

    Az ellenfél egyébként a Bayern lesz, de addig még néhány bajnoki meccset le kell nyomni.
  • donpedro
    #5887
    Amit még nem mondtam, a Juve viszont egyáltalán nem volt tartalékos, a legerősebb csapattal álltak fel.

    Közben a játékosaim alapos fejlődésnek indultak, Usherwood elképesztő sokat fejlődött, kezd működni az edzésmunka.
  • donpedro
    #5886
    Nem tudom, mert csak nemrég igazoltam, de eddig nem rossz, bár van nála jobb emberem is csatárposzton. A tulajdonságai érdekesek, mert a lényegben nagyon tuti - finishing 18, pace 20, acceleration 18 - viszont a kevésbbé fontos értékei elég gyengék.

    Közben a BL-negyeddöntőben idegenben 6-4-re vertük a Juve-t :))) Otthon kikaptunk 2-1-re, de a továbbjutás megvan. Jöhet az elődöntő az Olympiakos ellen. (A másik ágon Bayern-Milan)

    A bajnokságban 8 pont az előnyünk, 7 forduló van hátra, viszont a kupában kiestünk a 8 között a Videoton ellen. (A Vidi igazi mumusunk lett, 4 meccsen nem tudtuk őket megverni, mire végre sikerült 2-0-ra, igaz, ez könnyen bajnoki címet hozhat, hisz ők a másodikak.)
  • zaki
    #5885
    na, megsérült újra 1 hónapra, megint groin injury, elküldtem rehabilitációra, szevasz fél évig . nagyon nem fog hiányozni, mert van 5-6 jó játékos a középpályámra
  • zaki
    #5884
    ez a 4 gólt szerző csatár jó játékos?
  • zaki
    #5883
    gratula, attól még az 5-0, az 5-0 :)
  • donpedro
    #5882
    Hát bazzeg, utána meg kikaptam a Pécstől... :)))
  • donpedro
    #5881
    Egyébként BL-nyolcaddöntő első meccse volt, a visszavágó még hátra van.

    A Real részben tartalékos volt, de azért volt Zidane, Cambiasso, Portillo, Raul Bravo, Michel Salgado, Guti és néhány fiatal generált (spanyol U21-es válogatott) játékos.
  • donpedro
    #5880
    EMBEREK!!! Tessék kapaszkodni, mert olyan kép jön, hogy még mindig nem hiszem el :)))))))))))

  • zaki
    #5879
    igaz barátságos meccs, de 12-0(!)-ra nyertem a Genoa ellen. 15 lövés ment kapura, abból 12 gól talán itt lenne az ideje visszavonulnia a 41 éves Abbiati-nak