11900
  • DONGUBA
    #5958
    Nahat gyerekek egy erdekes elmennyel lettem gazdagabb.Mondom magamnak mar unalmas egy kicsit hogy mindig nyerek ezert haver tanacsara elkezdtem egy magyar bajnoksagot de nem igazi nevekkel!!!!Hat aszittem leesek a szekrol amikor meglattam a csapatomat.Olyan jatekosok voltak hogy csak na.De mas csapatoknal is voltak.Pl volt a juveban egy 15 eves torok srac aki tiszta zidane volt.Persze baszott eljonni a fradiba.De az is jo volt hogy egy csomo csapatban es nagycsapatban is volt magyar jatekos pl a realban volt egy magyar csatar 30 millat ert es nagyon cooooool volt.Ajanlanam mindenkinek hogy probalja ki mert igy ismeretlen nevekkel jatszhat es nincs az hogy mindig ugyanazt igazolja le.Mert pl supat rugratsame sem volt ott meg tsigalko meg cerci se szoval kurva jo volt jaccani.
  • donpedro
    #5957
    Érdekes, amióta játszok a CM sorozattal olyan még sosem volt, hogy a vezetőség a kérésemre megemelte volna a fizetési sapkát. Nohát most megtette! Igaz nem sokkal, de azért 1000 euro is sokat számíthat.
  • donpedro
    #5956
    Írtam privátot, de leírom ide is, hogy próbáltam, de nem ment el arra a címre amit megadtál.

    ICQ-d van?
  • Takezó
    #5955
    Hú, ha a Hali edzője lennék asszem lecseszném a srácokat :D

  • csomi83
    #5954
    please
  • csomi83
    #5953
    figyu donpedro... nem tudnád elküldeni az edzéstaktikádat?
  • donpedro
    #5952
    A CM3-ban is követtem a játékosaim fejlődését, csak akkor még úgy, hogy papírra jegyzeteltem. Ezt váltja ki nálam a CMScout.
  • donpedro
    #5951
    De nem a leigazolásuk előtt néztem meg, hanem utána. Így semmi előnyöm nem származik belőle, hisz a játékosok fejlődése a játékból is kiderül, csak nem összevonva, hanem lebontva.
  • bödön ödön
    #5950
    ez is egy érv, de akkor már a potential abilityjét is látod nem? és akkor tudod, hogy mi lehet belőle, és akkor eltudod dönteni, hogy kell e vagy sem és így a téves döntések kiküszöbölhetőek.
  • donpedro
    #5949
    Még annyit akartam írni, hogy a CMScoutot tegnap töltöttem le, hogy megnézzem mennyi az ability-jük, a játékhoz én sem használom.

    Arra viszont jó, hogy követni tudjam a játékosaim fejlődését. Ugyanis ha csinálsz egy screenshotot a játékosaidról, majd összehasonlítod ezt a 3 hónappal későbbi képpel, akkor fel lehet mérni, hogy ki fejlődik és ki nem. Erre csak most jöttem rá, de hasznos, mert a játékban ez szerintem elég hülyén van megoldva. Márpedig az a valóságban is szemmel látható, ha egy játékos fejlődik (gyorsabb, erősebb, magasabbra ugrik, biztosabban kezeli a labdát, stb.)
  • Matthewpamer
    #5948
    valaki rakott a játékosokhoz képeket?hogy kell berakni?
  • donpedro
    #5947
    Ödön, természetesen nem veszem személyeskedésnek, hisz nem az én hibám, hogy Gillich szórja a gólokat. Az viszont (úgy érzem) az én érdemem, hogy rábukkantam, és nyilván nem az értékei alapján igazoltam le. Plusz, ha megnézed pl Supat összability-jét, a játék elején az is csak kb. 90 lehet, hiszen most, amikor megnéztem, akkor 106, és folyamatosan fejlődik.

    Megjegyzem, hogy épp ezért nem szoktam foglalkozni az összesített ability-kkel, mert nincs sok értelme. Van a csapatomban jónéhány olyan védekező középpályás, akik az értékeik alapján jobbak, mint a veterán (ex-győri) Aranitovic, mégis inkább őt játszatom, mert vele jobban megy a csapatnak.

    CM01-02-ben is volt jónéhány ilyen ember, pl Thorhallsson, hogy a legismeretebb példát mondjam, de ott volt még Okereke, James Glenn Brown, és hosszan lehetne sorolni.
  • Matthewpamer
    #5946

  • Rudee
    #5945
    Ékezetes betűvel nem megy...
  • Matthewpamer
    #5944
    na,sikerült



  • Grusi
    #5943
    Jarjal utana.
  • Matthewpamer
    #5942
    A Backgrounds-okat hova kell rakni???
  • Rudee
    #5941
    Akkor ott nézz körül ahonnan leszedted.
  • Matthewpamer
    #5940
    nincs
  • Rudee
    #5939
    Biztos van egy readme.
  • Matthewpamer
    #5938
    hova kell bemásolni a png fájlt?töltöttem ilyen logot az interhez!meg minden hülyeséget,mit hova kell berakni?
  • Matthewpamer
    #5937
    amúgy van jelszó a hdchez ha valakit érdekel,ricsi érdeme.a jelszó:cuxido
  • Matthewpamer
    #5936
    na mivan?írjon már valaki!
  • csomi83
    #5935
    donpedro: Először is gratula a BL-hez, nagy élmény lehetett 2.küldd már el lécci az edzéstervedet és a taktikádat lécci. Szeretném kielemezni, főleg az edzéstervet, mert saját taktikám az van. Előre is köszi!!!
  • ricsi1
    #5934
    elsődlegesen TE
  • robotnyk
    #5933
    ja, az idő megszépíti a dolgokat :-)) voltak ilyenek bőven
  • bödön ödön
    #5932
    hát nemtom, nem úgy maradt meg bennem, hogy sok ilyen lett volna

    mondjuk én nemszoktam utánanézni mennyi az ability/potential editorral.

    rábízom a scoutokra
    ha aszongya excellent, meg good, vagy a player with hot future
    akkor esélyes hogy megpróbálom leigazolni
  • robotnyk
    #5931
    a szmájli lemaradt a végéről. amúgy egyátalán nem erős, van ez így, volt ez így minden részben.
  • bödön ödön
    #5930
    én nem dícsérem, de ha összehasonlítod hogy mondjuk mennyi az abilityje egy nistelrooynak, meg egy gillichnek, akkor azért kicsit erős a 3 gól a döntőben, nem?
  • robotnyk
    #5929
    hát ezt nemtudom pontosan, de csak így van értelme...

    a cm0102ben is voltak ilyen játékosok, annyira nem kéne már azt az őskövületet dícsérni, a 0304 kenterbe veri minden tekintetben
  • bödön ödön
    #5928
    úgy értem más klubnak akkor visszautasítja az adott klub ahol a játékos játszik minden ajánlatát, és kizárólagos jogod van a megvételre?
  • bödön ödön
    #5927
    72 az ability?!? csak?
    és ezzel lő 3 gólt a bl döntőben???
    ez nagyon irreális...
    cm0102ben ennyi tehetséggel az angol div 3ban is csak középszerű játékos lett volna!!

    ne vedd személyeskedésnek donpedro, nem te tehetsz róla, de ezt nemtom felfogni
    mi változott a cm4ben ennyit, hogy ilyen nulla játékosok is ennyire jók?
  • robotnyk
    #5926
    csak az aki az ajánlatot teszi rá
  • bödön ödön
    #5925
    de csak te, vagy más klub is?
  • robotnyk
    #5924
    nem egészen! fizetsz X összeget, hogy Y év múlva megvehesd Z összegért :-)
  • bödön ödön
    #5923
    azt jelentené, hogy ha eladják az adott játékost, akkor te lehetsz az első vevő

    persze fizetned kell valamennyit

    én még nem próbáltam sosem
  • Matthewpamer
    #5922
    hogy kell pirosan írni?na mind1,de valaki mondja meg hogy mit jelent az első opció!thx
  • Matthewpamer
    #5921
    hoppá![/szin=red]!!!!!!!!
  • Matthewpamer
    #5920
    [/szin=red]Valaki írjon már!
  • Matthewpamer
    #5919
    mit jelent az átigazolásoknál hogy első opció?