11900
  • Rudee
    #5998
    1-2
  • zaki
    #5997
    este bayern-real meccs
  • robotnyk
    #5996
    ja, a realos mentés 2008ban jár
  • robotnyk
    #5995
    most a normális nevekkel játszom a Realt, meg az első szezon decemberében járok a PSVvel.
  • zaki
    #5994
    és most mi a helyzet? most is real madrid-dal nyomod?
  • robotnyk
    #5993
    de ezzel amúgy nem nyomtam sokat, félretettem, hogy egyszer játszom vele, aztán ez elmaradt, majd letöröltem.
  • robotnyk
    #5992
    nagyon egyszerű! a játék alapból b csapatba tette a generálás után, és már nyomtam egy-két continuet, mikor átnéztem a B csapatot
  • zaki
    #5991
    nem rossz-nem rossz :)

    de hogy a fenébe játszott már 16 évesen a válogatottban, ráadásul a B csapatból? nem nagyon szokott ilyen előfordulni a brazil válogatottban
  • Grusi
    #5990
    Tökéletes, nekem felettebb tetszik :D
  • robotnyk
    #5989
    :D
  • akoska
    #5988
    Grusi így jó???:DDDDDD
  • robotnyk
    #5987
    na, az egyik fent volt még az ftpmen, itt van (annyit tévedtem, hogy 16, nem 15):

  • zaki
    #5986
    ja... mikor kb, nem tudod?
  • robotnyk
    #5985
    nem fog menni, a mentést sajnos töröltem. anno beszúrtam képet az indexre
  • zaki
    #5984
    mutasd őket :)
  • Grusi
    #5983
    Akoska: nem kotekedni akarok, de az alairasod nem logikatlan kisse? :DDD Akkor mar legyen santos vagy sao paulo vagy mittomen, de ez igy kisse kretenul nez ki :D
  • robotnyk
    #5982
    egy generált játékomban kaptam két 15 éves középpályást a Realba - egy brazilt és egy argentínt. amúgy oltári nagy spílerek voltak, kezdőbe mentek....
  • akoska
    #5981
    Nem megy a fórum mostanában inkább nyomjatok képet mint hogy 6 oldalt keljen majd lapozni!!
    Nahh most a Cm ez a generálás nem túl sok újat mutat ja és guba hogy kapott a MU magyar játékost az akadémiáról tudtom szerint az angol csapatok angol ifiket kapnak!
  • Matthewpamer
    #5980
    hé zaki,arrol a Curci-ról betudnál rakni egy képet?!az a kapus..
  • donpedro
    #5979
    Nálam most a 32 éves Lisztes az assistant manager, a játékospályafutását már befejezte
  • zaki
    #5978
    é pl addig játszatom őket, amíg a válogatottban is játszanak. utána max még 1 évet is játszatom őket, ha jó játékosok még, aztán ingyen elengedem őket. pontosabban nem hosszabítom meg a szerződésüket. kivételes eset, a saját nevelésű játékosok. pl nálam totti, vagy de rossi (ő is már 35, de nagyon jó még, 94X válogatott, talán meg lesz a 100 is, sőt biztos)
  • zaki
    #5977
    1ébként nálam most egy 20 éves brazil kapus véd, nem rossz a srác, és eddig elég jól teljesít. a 2. számú kapusom meg az olasz válogatott 1. számú kapusa, de eléggé bénán kezdte a szezont, ezért csak csere
  • robotnyk
    #5976
    nekem meg az a bajom, hogy más sztár játékosok 34-35 évesen visszavonultak, nálam meg még játszanának. nincs szívem elhajtani őket (pl Zidane)
  • zaki
    #5975
    nálam egyébként Pelizzoli visszavonult 37 évesen, más még 4-5 év múlva is játszik
  • zaki
    #5974
    pl Buffon is 40 már a Juventusban, de állítom, hogy még mindig a legjobb kapus olaszországban
  • zaki
    #5973
    hát igem, én erről tudnék beszélni. csomó csapatban 40-41 éves kapusok vannak, és védenek(!)
  • robotnyk
    #5972
    a gépi csapatok nagyon nehezen cserélik le a kiöregedett kapusokat
  • zaki
    #5971
    a Genoát különben már nyáron nagyon elvertem egy barátságos meccsen, asszem 12-0-ra nyertem, írtam is asszem, Abbiati nagyon béna lett vén korára, minden kapuralövés szinte gól...
  • zaki
    #5970
    ilyen nincs... folytattam az as roma-s elmentésemet. lenyomtam 5-6 bajnokit, meg 2 bl meccset, egész jól jöttem fel, mert nagyon rosszul kezdtem a bajnokságot, vmi 15. voltam 5 foruló után 5 ponttal. szóval már 7-1(!)-re vezettem félidőben a Genoa ellen a 11. fordulóban, ezzel 5. lettem volna a táblázaton (igaz 1 meccsel többet játszva) 5 pontra az 1. helytől, és kilépett csak úgy a játék magától... ilyen nincs bazze, most rohadtul ideges vagyok...
  • DONGUBA
    #5969
    Nekem egy 14 eves magyar csatart generalt a manutd-be hogy csak na.Megneztem cmscouttal es 200 as a volt az ability-je a ptemtionalja meg 140.Eleg szepen nez ki csak nem rakom be nehogy leszoljon valaki.
  • robotnyk
    #5968
    hát egy 29 éves játékosnak max szép múltja és jelene lehet, jövője nem sok, főleg ha támadó :D
  • akoska
    #5967
    Basszus Király-t nem generálták újra!!
  • akoska
    #5966
    Ahogy látom ö szép jövö elött áll:

  • robotnyk
    #5965
    nem kell ennyi kép, sok helyre az eredetik játékosok alapján generál fiktíveket. de nem feltétlen lesznek olyan jók.
  • akoska
    #5964
    Naháááát micsoda véletlenek eszembe jutott hogy az MU-ba játszik egy fél-magyar Howard hát utána kerestem és hát mit találtam:

  • akoska
    #5963
    De arra rájöttem hogy nem sok klubnál generálja más nemzetsiségre a játékosokat pl.Spanyoloknál a Real-ba is megvan a 2 brazil az egyik csatár a másik balbekk hát...
  • akoska
    #5962
    Na guba kipróbáltam a generálást.Hát nem mondom a törököknek hatalmas szerepet szánnak bár a magyarok is jó helyen vannak.


  • Matthewpamer
    #5961
    valaki!#5948
  • DONGUBA
    #5960
    Mirol kirol?
  • Matthewpamer
    #5959
    rakj be egy képet!