11900
  • zaki
    #6238
    Radoi-t vágom, ő egy fiatal román védő, elég kevés zsetonért meg lehet venni, nálam néha megfordult, de nem voltam elájulva tőle
    Cris az viszont egy nagyon kúl védő, kb Lúcióhoz tom hasonlítani. Salgado sem egy nagy eresztés, helyette inkább Yobo-t igazolnám le.
    Mejía milyen nálad? benyomsz róla 1 képet
  • Rudee
    #6237
    Megin? Én má az alvás fogalmát is elfelejtettem
  • Rudee
    #6236
    Most a keretbe ők vannak:
    Radoi, Mejía, M. Salgado, Raúl Bravo, R. Carlos, Cris, Pavón + néha Helguera is védőt jáccik

    A kezdőbe valószinű ez lesz:
    R. Carlos, Cris, Radoi, M. Salgado

    Esetleg R. Carlos, Mejía, Cris, M. Salgado
  • DONGUBA
    #6235
    Latom megint ejszakai baglyot jatszotok.:)))))))))
  • zaki
    #6234
    milyen védőid vannak? mert ha a madriddal kezdenék játszani, akkor lúciót (akit már mondtam), mexés-t, és boumsong-ot igazolnám le (neki asszem lejár a szerződése 2004-ben, szóval őt csak akkor)
  • Rudee
    #6233
    Nekem nem is kell igazából, de ha igazolok vkit, akkor arra a posztra kell majd. 2 fiatal játékosomat kölcsönadtam közbe, remélem fejlődni is fognak kicsit.
  • zaki
    #6232
    persze a komolytalant azt idézőjelben mondom :)
  • zaki
    #6231
    Lúcio-t elég komolytalan összegért meg lehet venni a játék elején, én ha játékot kezdek, őt igazolom le előszőr :)
  • Rudee
    #6230
    Előző szezonba a Chelsea elég jó ajánlatott tett érte, most Lúcióért cserébe meg is kaphatják
  • zaki
    #6229
    hát, elég nevetséges ajánlat. ajánld fel egy csomó klubnak, majd akkor tudsz válogatni az ajánlatok közül (ha el akarod adni)
  • Rudee
    #6228
    Sajnos igen, pedig már az Inter is vinné, de kap még egy esélyt. Még ha a 20-22 millió € mellé vmi fiatal játékost kínálnának, akkor lehet átgondolnám, de a Roma a 30 éves Tommasit, az Inter meg a 32 éves Lamouchit adná.
  • zaki
    #6227
    asszem én is folytatom egy kicsit a rómás elmentésemet, 2 hét alatt alig játszottam a játékkal
  • Rudee
    #6226
    Nálam is nagy az esély erre, olyan ajánlatot úgyse adnak amennyiért a szerződés lejárta előtt eladnám vmelyik játékost (érték 5x)
  • zaki
    #6225
    Ronaldo meg a játékban nem olyan termékeny, nem rúg sok gólt, nem tudom miért van ez, hiszen jelenleg szerintem ő a legjobb,leggólérzékenyebb csatár a világon. játékban meg az ellenkezője. ott is lő gólt, de 20-25 gólnál nem nagyon lő többet
  • zaki
    #6224
    háát, ha én a reállal lennék, akkor tuti, hogy tőlem vonulna vissza Casillas
  • Rudee
    #6223
    Na a Betis pont most akarja leigazolni őt, Ronaldot meg a Roma szeretné, de szemét vagyok és megtartom őket
  • Rudee
    #6222
    Hát igen, a többi kapus meg jóval több gólt kapott Casillasnál, de mindegy, majd idén. Bár az is fura volt, hogy a világ kapusai közt meg 3. lett.
  • zaki
    #6221
    igaziból spanyolországban az kapja a legjobb kapus elismerést, aki a legkevesebb gólt kapja a szezonban. a játékban meg nem, ha jól tudom
  • Rudee
    #6220
    Asszem most folytatom a madridi "korszakom", az első évbe a bajnoki ezüstöt sikerült megszerezni, pedig nem volt rossz a csapat. Az utolsó forduló előtt még volt esélyem a bajnoki címre, de a Barca is megnyerte utolsó meccsét, így ők lettek a bajnokok. Érdekes hogy Casillas a szezonban 51 meccsen 25 gólt kapot, mégse volt a 3 legjobb kapus közt. 38 bajnokin összesen kapott a csapat 20 gólt, ráadásul összesen 1 csatárt igazoltam (Jorge Torales), a védelem tehát a "megszokott" volt. A BL nyolcaddöntőben a Chelsea idegenbe lőtt góllal búcsúztatott (2-1, 0-1).
    A második szezonra vettem egy kapust, ő jó lesz cserének (César a Lazionál van kölcsönbe), egy román védőt a Chievotól meg a B csapatba hoztam egy csatárt. Kölcsönadtam Portillot az Alavés-nek. Pár meccsen jáccott a B csapatból fölhozott Estefanía is, most őt a szezon végéig kölcsönvette a Numancia. Lehet hogy Beckhamet eladom vagy kölcsönbe megy, elég gyenge szezonja volt (33 meccsen 6,52). Ronaldo se alkotta pályafutása legjobbját, 41 meccsen 10 gólt lőtt, szerencse hogy Torales jó tartaléknak bizonyult.
  • DONGUBA
    #6219
    Na most indult egy magyar online liga tok jo lesz!!!TAKEZO TE KIVEL LESZEL???????
  • Takezó
    #6218
    jah :D
    mostmár very pleasedek...mndjuk szereztem nekik több világsztárt is idáig, szal leszophatnak :)
  • gazo
    #6217
    Ezek szerint nem szeretik a nagy zakókat...bármit is csinálsz, ha egy becsúszik, biztos eléggé presztízsromboló
    (lsd pl. '86 Mexico)
  • Takezó
    #6216
    hát msát nem tok gondolni, de megnyertük a kupát is, bajnokságot is, a fincancial statusunk iszonyat jó (transferpénz 10milla)...
  • gazo
    #6215
    Nem a 0:6 miatt lehet?
  • Takezó
    #6214
    hát jah, kb... szemetek :D
  • gazo
    #6213
    még két döntetlen, aztán csomagolhatsz Te is
  • Takezó
    #6212
    vazzeg, idáig imádtak meg minden, erre kiesek BL 8-addöntőben 0:6, 0:0-lal, ami tényleg ciki és már csak pleasedek :S
  • gazo
    #6211
    Bár így belegondolva télleg jó valóság szimuláció ez a játék.
  • gazo
    #6210
    csak az volt a fura, hogy míg 2003/04 alatt elég simán nyertem an nbI-t, utána meg teljesen rapszódikus, de inkább xar lett a csapat formája, pedig a keret inkább csak erősödött, főleg a védelemnek tett jót Bergmann meg Rodenbücher. A középpályán addig jó játékot mutató Pintér, Fehér, Balaskó meg Kenesei teljesen visszaestek.
  • DONGUBA
    #6209
    En is nyomtam sopronnal 2008.ig az online jatekban.
  • gazo
    #6208
    betenni 1 képet
  • gazo
    #6207
    itt kezdődött a bukás...
    hiába jutottam a BL csoportba (ott csak a Depor ellen nyertem egyszer 2-0, aztán 2-2, de az Olympiakos-tol meg a Juve-tól kétszer kikaptam), szereztem az addig a tönk szélén álló klubnak lóvét, a bajnokságban (ahol persze esélyes voltam) nem jöttek az eredmények, csak egy csomó döntetlen, meg 1-2 vereség, 11. hely.
    aztán a téli szünet előtt már a következő eredmények:
    M-Vidi 2-2 (i)
    M-ETO 3:1 (o)
    M-Depor 2:2 (i)
    M-Balaton 0:1 (i)
    M-FTC 2:1 (i)
    ezzel szünet, a felkészülés alatt 6 meccs 6 győzelem (köztük a Honvéd, Újpest, Békéscsaba)
    Decemberben elégedettek voltak velem, januárban is, februárban már bizonytalankodnak, 13-án meg kirúgnak.
    Pedig nem követelőztem semmit, a pénzüket se nagyon szórtam (10K euroért vettem Lipcsit a Bodajktól).
    Az utódom meg (vmi darko milanic) vett 3 brazilt (1D + 3S) + 1 portugál SC-t.
    Végül a 7-ek lettek (gondótam megvárom mihez kezd).
  • DONGUBA
    #6206
    Mi?????
  • gazo
    #6205
    yeah, sikerült
  • gazo
    #6204
  • DONGUBA
    #6203
    Fel kell tolteni egy oldalra es ide bemasolni amit utana kapsz.DE jpg file legyen es a felbontasa 800*600 legyen---------http://free.srv.hu/i/a/iaro/index.php?link=upload
    Ide kell feltolteni
  • gerg82
    #6202
    Sziasztok!Tudna nekem valaki segiteni hogy hogyan tudok képeket berakni egy két meccsről a forumba?Segítségeteket előre is köszönöm!
  • Tono34
    #6201
    U. Las Palmas elkezdtem a 2. szezont, 4 meccs után 10 ponttal a 2. vagyok.
    Edzőmeccseken elég jól szerepeltek. Magasabb osztályú ellenfelekkel döntetlen.
  • Csacsi
    #6200
    Hát én egyelőre szárnyalok a hull cityvel a bajnokságot vezetem, és úgy, hogy még nem kaptam ki. Az összesítésem, ebbe kupák, és barátságos meccsek is benne vannak, az 22 meccs, és abból csak 1 vereség. Nagyon eltaláltam vmit a taktikánál. Most már csak jó edzők, meg másodedző kellene, mert hiába bíztam rá az edzést, elég gyengén szerepelnek a fiúk edzéstekintetben.
  • Grusi
    #6199
    Jaja, vannak ilyen meccsek, amikor szinte minden bemegy, van amikor semmi. Ilyen a valo elet is..