11900
  • DONGUBA
    #6198
    Most kezdtem el a hull cityvel en is.
  • zaki
    #6197
    gratula
  • Csacsi
    #6196
    Valakinek problémája volt a helyzetkihasználással. Hát nekem a fiúk igencsak kitettek magukért ezen a meccsen. Egyszerűen szárnyalok a hull cityvel. Majd ha lesz egy kis időm, akkor majd írok a csapat meneteléséről, de addig is itt egy kép, amit az FA kupában értünk el.

    A csapat aki ellen játszottunk a másodosztályban van, mi pedig a harmadosztályban, igaz, hogy ők a 20. én meg az első vagyok, de akkor is egy osztálynnyi különbség, mégis ez lett az eredmény.
  • zaki
    #6195
    legyél legközelebb a sao paolo-val, tele van a csapat jobbnál jobb játékosokkal... de a cruzeiro, is elég jó team
  • akoska
    #6194
    Na térjünk vissza:
    Unalomból kezdtem egy új bajnokságot brazilíában!
    A flamnego csapatát választottam elöször éderson-t igazoltam le majd végignéztem a csapatban....Úristen...
    Ilyen tehetségeket még nem láttam.Elöször két játékos tünt fel az egyik alves dos santos,a másik pedig rosa da silva,
    Be is tettem öket a kezdöbe Rioi állami bajnokság jobb gólkülönbséggel kipipálva.jön az egyenes kiesés.Vasco ellen.
    Elsö meccs:Kiállították a 18 éves belsö védömet a 20.percben asszittem elöször hogy belehalod majd az elözö meccseimre gondoltam mikor 2 emberemet kiállították és úgy küzdöttük ki nagynehezen a továbbjutást.Itt se történt máshogy a 44.percben már 2-0 nekünk.Mikor az ellen kulcsjátékosát kiállították.Majd jött a második félidö.60.perc Vasco kiállítást.Innen már szórtuk öket da silva,alves,és a másik csatárom egyszerüen fantasztikus volt.És végülis 6-0-val fejeztük be a meccset.De nem is ez a fontos :) Hanem hogy ez a játék tökéletesen átadja a brazil körülményeket(rengeteg tehetség,gyözni akarás,rossz kürélmények a kisebb klubboknál!
  • Matthewpamer
    #6193
    te ne beszéljél!te is ezt csináltad!
  • DONGUBA
    #6192
    Erre csak ezt tudom mondani grusi.
  • Matthewpamer
    #6191
    ezt most nekem mondtad?
  • Grusi
    #6190
    dejo lesz, szarra igazolja magat sztarjatekosokkal, aztan jonnek a "defaszavagyok, 15-0ra vertem a real madridot" képek meg hozzaszolasok. Agyam eldobom.
  • DONGUBA
    #6189
    robotnyk gyere gyorsan mircre lecci
  • DONGUBA
    #6188
    Nem mondja el senki remelem mer nagyon szemtelen vagy.NEHOGY VALAKI SEGITSEN NEKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
  • Matthewpamer
    #6187
    guba:mondd el légyszi hogy hol lehet beállítani hogy ne legyen munkavállalási engedély!
    person,club,nation,continent,city,stadium,weather,competition,award,media source,injury,language
    melyiknél lehet?
  • DONGUBA
    #6186
    Robotnyk keress meg mircen.
  • Tono34
    #6185
    Meló után otthon majd folytatom, talán 5-10 forduló belefér a mai napba.
  • DONGUBA
    #6184
    Sok sikert elore is.
  • Tono34
    #6183
    Még így is a 2. szezonban 850e eu-s igazolási keret van.
    Majd most feljutunk. Az elvárás most is a tisztes helytállás.
  • DONGUBA
    #6182
    Sajna ezt akko elbuktad.
  • Tono34
    #6181
    Befejeztem az első évemet az U.Las Palmas-al.
    2. lettem (sajna az utolsó fordulóban nyernem kellett volna)
    A rájátszásban a 2. ligába jutásért is csak 2. így nem jutottam fel.
    A Kupában a selejtezőből még bejutottam, majd az első fordulóban az A.Madridtól kikaptam 2:0-ra.
    Az idény végén 5-6 játékos befejezte pályafutását.
  • Toerpe
    #6180
    Pálinkás yo reggelt Tegnap sikerült feljutnom a York csapatával a div3-ból div-2-be :-))))) a mostani szezonra az elvárások hogy ne essek ki a div2-böl :-))) remélem nem is fogok :-))) de a célom a premier :-))))) már megvolt az első barátságos meccsem hazai pályán kaptam ki 1-0-ra a PSG-töl szerintem nem rossz teljesítmény :-))) Nos további kellemes napot :-))) Legyetek yok és vigyázzatok magatokra
  • Rudee
    #6179
    Hihetetlen, Murcia ellen idegenbe a 16. másodpercbe 11est kapok, erre Zidane fölérúgja. Első 2 meccsen Figo is 3ból kettőt kihagyott
  • Rudee
    #6178
    Kötsög Betis leXelt, így 2 ponttal vezetek is. Csak azt tudnám hogy Ronnie hogy tudta eltörni a kulcscsontját :D
  • Rudee
    #6177
    Van mikor nincs kedvem aludni, de a Valencia elleni 1-0ás győzelem az előbb bebizonyította hogy érdemes volt fentmaradni
  • robotnyk
    #6176
    nem vagy komplett
    akkor ezért nem lehet téged látni sehol emberi időben :D
  • Rudee
    #6175
    Nem hát, most van a 9. forduló
  • robotnyk
    #6174
    mivan baszki, még le se feküdtél?? :)
  • Rudee
    #6173
    Itt a végén csak kölcsönbe került a portugálokhoz
  • robotnyk
    #6172
    nálam még a 4ben az Auxerre igazolta le :)
  • Rudee
    #6171
    Elkezdtem, bejelöltem a spanyol, angol, holland és olasz 1. és 2. osztályt is, nehogy baj legyen. Közbe megnéztem a válogatottat, Tökölit a Boavista akarja leigazolni
  • Rudee
    #6170
    Na visszatérve a témához, most kezdek új játékot a Reallal, de asszem bejelölök még pár bajnokságot, hogy legyen munka ha innen kirúgnának
  • Rudee
    #6169
    Én ki szoktam tömörítgetni majd törölni a fölösleget.
  • RemX
    #6168
    Na de ha most is gáz lesz akkor ütök!!! Leigazoltam a Crespot előre... :))))
  • Takezó
    #6167
    mé nem használsz virtual daemont?
  • Rudee
    #6166
    A .bin filet kitömörítetted a C meghajtódra?
  • darazs24
    #6165
    Akarom mondani: Cm 03-04.MSI Not found.
  • darazs24
    #6164
    Asszem kellene egy kis segítség! Amikor elkezdem telepíteni a játékot, a setup betöltése közben kiírja hogy: 1155: File C :/ Cm 03-04 Not found.

    Mit tegyek?
  • Rudee
    #6163
    Én találkoztam már sok féle edzéssel, de hosszú távon egyik se jött be (legalábbis nekem). Mindig kellett egy kis változás.
  • zaki
    #6162
    lol, nem akarják elhinni, hogy neménvótam
  • RemX
    #6161
    Nem nagyon szoktam megosztani az edzést... :)) kéne? Tud valaki nekem küldeni edzésterveket? Nekem csak First Team van azt kész :) Eddig nem volt gond vele... Amúgy Vasárnap csak lövő edzés van...
  • Grusi
    #6160
    anyad.jpg, nomen est omen ;D
  • Takezó
    #6159
    hmmm hát egy-két dolgot ajánlottunk, de ha így se megy.. akkor Resign from the club :D