11900
  • zaki
    #6278
    ne mond
  • zaki
    #6277
    sztem Nedved marad.
  • DONGUBA
    #6276
    Zenden kolcson van adva a boroba.
  • DONGUBA
    #6275
    Es duff akkor is nagy nev nem.Amugy robotnyk robben befert volna a rotacios rendszerbe.
  • zaki
    #6274
    nincs? Zenden? :)
  • robotnyk
    #6273
    Hajrá!
  • Rudee
    #6272
    Duff állandóan sérült.
  • DONGUBA
    #6271
    Telleg nincs duff nem is nagy nev.
  • robotnyk
    #6270
    sőt lehet hogy Crespo-t elcserélik Trezeguetre.
    amúgy nem tudom, hova fért volna el a MUba. Giggs helyett?
  • csomi83
    #6269
    Nah srácok akkor én is megosztom veletek az élménybeszámolómat, ha nem bánjátok...
    Szóval Váccal vagyok, mert még középsuliban oda jártam és egy csomó ismerős szerepel a játékban:)
    Szóval 2 idényt nyomtam le, mindkétszer 9. lettem. Ez nagyon jó a klubnál, mivel a cél tisztes helytállás.
    Mivel semmi pénzze nincs a klubnak, játékosokat is csak lejárt szerződéssel tudtam igazolni. És csak magyarokat!
    Na sebaj, mivel kezdődött most egy új idény, viszont nyáron nagyon bevásároltam+taktikát is választottam. Rósa Dénes, Szanyó Károly, Pusztai Olivér, Rajczi Péter és még egy pár fiatal srác.:) Eddig nem megy rosszul, a kupában kiütöttem a Debrecent és egy pár NB1/Bs csapatot, most az elődöntőben a Győr vár rám. Nem lesz könnyű:(
    Néha kiborulok a játékon, de ez érthető, nem lehet mindig nyerni. Habár most van egy 10meccses veretlenségi szériám:)
    Viszont a bajnokságban jelenleg a 2-3-4. hely között ingázok. Nem tudom, hogy feljussak-e...Minden vágyam felvirágoztatni a klubbot, de ha nincs pénz, akkor a játékosok is elmennek majd és igazolni se nagyon fogok tudni. Szóval most ezen dilemmázok. Elször a kupát akarom megnyerni, hogy legyen egy kis tőkém+UEFAban is bekereshetek.
    Na folytatom akkor a menetelésemet, nektek meg jó CMezést!
  • Rudee
    #6268
    Egyébként Robben bal szélső ha jól tudom, a Chelseanek a bal oldalán meg nincs (még) nagy név.
  • Rudee
    #6267
    És még csak most kezdtek tárgyalni a Juve-val, Nedved is Angliába tart.
  • DONGUBA
    #6266
    Faszom ebbe a kocsog chelseabe!!!!!!Mia fasznak nekik robben????Szerinted be fog ferni????????A manchesterben legalabb lett volna helye.HU DE IDEGES VOK.Bocsanat az alpari beszedert de ez felbaszta az agyamat.Biztos tobb penzt adtak neki ott mint a manchesterben.
  • Rudee
    #6265
    "Csak" 12 millió volt
  • robotnyk
    #6264
    rohadt jól jártak vele, szerintem legalább akkora tehetség, mint Reyes
  • zaki
    #6263
    Az Európa-bajnokság után a Chelsea-ben folytatja pályafutását a holland Arjen Robben. A PSV Eindhoven szélsője a hírek szerint öt évre írt alá, a londoni klub pedig 20 millió eurót fizetett a válogatott játékosért. Robbent februárban a Manchester United lepte meg egy konkrét szerződésajánlattal, a csatár elutasította azt.

    info: nb1.hu (lol)
  • robotnyk
    #6262
    nyomjátok :)
  • robotnyk
    #6261
    azért jól nyomjáték gyerekek nem mondom :)
  • Matthewpamer
    #6260
    meg ilyen van hogy roberto carlos pontrúgása 13.azt amikor nálam volt az interbe,akkorákat lőtt...
    most a superligába meydének 14 a távoli lövás,és akkorákat lő hogy majd leesik az állam!!
  • Rudee
    #6259
    Szépen felmondtam, az utolsótól simán kikaptunk úgy hogy minden játékos tök jó kondiban volt, morál is remek volt mindenkinél. Beckham 20as szabadrúgáslövésével 3 szabadból se találta el a kaput, Raúl meg 20as befejezéssel 4 ziccert is méterekkel mellé lőtt...
  • Rudee
    #6258
    Meccs előtt 18as volt, de akkor be is voltak állítva.
  • zaki
    #6257
    gondolom a stat alapján. szal aki papíron a legjobb tizenegyes lövő, az rúgja. de nem biztos, csak elképzelés. Roberto Carlos-nak hanyas a penalty taking-je?
  • Rudee
    #6256
    Ha nincsenek beállítva a 11est rúgó játékosok, akkor mi alapján választja ki a gép, hogy ki lőjje?
  • Rudee
    #6255
    Nekem ezek voltak most:

    Barcelona - Real M. 1-0
    Rapid - Real M. 0-2 (BL)
    Real M. - Sociedad 3-1
    Real M. - Elsche 1-1 (hülye R. Carlos kihagyott egy 11est az 1. félidőben 0-0nál)
    Real M. - Rangers 0-0 (BL)
    Barakaldo - Real M. 0-1 (Kupa)
  • zaki
    #6254
    folytatva a játékot:

    Ajax-Roma 1-1
    Roma-Palermo 3-0
    Udinese-Roma 0-1
    Roma-Genoa 6-0

    az utolsó mecs azért érdekes, mert kb egy hete ott lépett ki a játék vmiért, pedig már 7-0-ra(!) vezettem a félidőben, szinte az összes kapuralövés gól volt, egy bizonyos Abbiati kapus miatt, 41 éves, de már írtam múltkor. és rekord is született, ugyanis az idén eddig szenvedő Simonetta 6(!) gólt lőtt...összesen 7-et lőtt kapura, abból lett a 6 gól... több kapura lövés nem is volt a meccsen, Genoa nagy szerencséjére. a 6 gól serie a, és roma klubrekod. eddig max 5 gólt lőtt 1 meccsen Cerci, ez dőlt meg.
  • Rudee
    #6253
    Nekem a 2. bajnoki 4-0 lett otthon az Albacete ellen, a Betis ellen jáccattam azokat a csapatot akiket a kezdőbe tervezek, erre a meccsre meg 8 helyen változtattam és még így is elég nagy volt a különbség. Raúl lőtt egy mesterhármast, így 2 meccs 5 gól, Ronnie-t meg beraktam a kezdőbe, de a 2. félidőbe lesérült. Pár forduló múlva írok hogy mizu
  • zaki
    #6252
    én meg most 3 meccsből 3-at nyertem: bl-ben idegenben 2-1-re nyertem a Dinamo (Zágráb) ellen, majd idegenben 3-0 a Napoli ellen, majd otthon 2-1 a Crotone ellen. elég tréül kezdtem a bajnokságot 5 meccs 5 pont, de úgyis bajnok leszek :)
  • zaki
    #6251
    gratula :)
  • Rudee
    #6250
    Végre elkezdődött a bajnokság, az első fordulóban Betis - Real rangadó (tavalyi 3. és 2.), ahoz képest hogy a Betis leigazolta a fél világot, elég sima 3-0 lett nekünk. Ronaldot kihagytam a keretből, Torales meg is hálálta a játéklehetőséget + Raúl lőtt kettőt. Remélem ez volt a legszorosabb meccsen az egész bajnokságba
  • zaki
    #6249
  • Rudee
    #6248
    Pont ezért hagytam abba anno az egyik 3. osztályú csapat irányítását
  • zaki
    #6247
    de különebn jobb is, hogy nem jelölted ki, mert eléggé lelassította volna a játékot. mert a harmadosztály több csoportból áll, rengeteg csapat van összesen, és azt mire lenyomja a gép, kihullik az összes hajad
  • Rudee
    #6246
    Igen, csak tegnap éjjel kezdtem, aztán késő volt ahoz hogy még figyeljek is ilyen apróságokra
  • zaki
    #6245
    nekem is megjött a kedvem a játékhoz, pár meccset lenyomok a Rómával :)
  • zaki
    #6244
    hogyha a kezdésnél kijelölted volna a spanyol harmad, és negyedosztályt, akkor játszanának bajnokságban
  • Rudee
    #6243
    Mutatói nem olyan jók, de elég megbízható volt mikor jáccott. Az lenne jó, ha a B cspat szerepelne vmi bajnokságba, akkor talán nagyobb ütembe fejlődne.
  • zaki
    #6242
    aha. hát én a helyedben a c csapatba száműzném, és kérdés nem lehetne, hogy ki játszana középső védőt :)
  • Rudee
    #6241
    Mejía most ilyen, kölcsön kéne adni bár az edzéseken elég szépen jön fölfelé
  • zaki
    #6240
    hát remélem a cm5-ben, vagy a football manager 2005-ben sokkal több ligával, és large adatbázissal nyomhatom majd, mert ami most van, az tényleg siralmas
  • donpedro
    #6239
    Megosztanám egy érdekes tapasztalatomat a játék lassúságával kapcsolatban. A kíváncsiság kedvéért kipróbáltam, hogy mennyire lassú a játék, ha large adatbázis mellett bekapcsolom a nagyobb ligákat, meg egy-két kisebbet, összesen 17 liga "fut" 15 országban.

    Nos, az eredmény minden várakozásomat alulmúlta, miután rányomtam a holiday-re, elkezdődött az átigazolási időszak és (lemértem) pont 15 perc alatt telik el 1 nap! December 31-re állítottam a holiday végét, ami azt jelenti, hogy ha addig folyamatosan megy a játék, akkor 45 óra alatt jutunk el odáig, tehát kb. 90 óra alatt érne véget egy szezon, és ha még ténylegesen játszani is akarnék, az legalább a dupláját venné igénybe.

    Ez összességében véve kb. annyit jelent, hogy egy átlagos játékos (heti 20 óra játékidő) nagyjából két teljes hónap alatt tudna lenyomni egy full szezont.

    Azt írja az EIDOS, hogy az új CM5 egyik legfontosabb tulajdonsága a gyorsasága lesz, hát az tény, hogy ezt nem lesz nehéz túlszárnyalni.