11900
  • robotnyk
    #6718
    bár tudnám, mitől lövik be és mitől nem :)
  • RemX
    #6717
    de ha sikerülne jól felfejleszteni a helyzetkihasználást akkor túl jó lennék mert most 14 meccsen kaptam 5 gólt... :))) Szal ami igazából a Real gyengéje az nekem az erősségem... de valahogy a helyzetkihasználás...
  • RemX
    #6716
    nah én most pont a Reállal vagyok.... mit kéne csinálni a csatárokkal hogy belőjék a helyzeteket? 18 meg 19-es finishing kevés hozzá? :) Amúgy az egészt vasárnap arra megy hogy shooting gyakorlás van! :)))
  • robotnyk
    #6715
    ismerős, főleg a PSVvel. egyenlőre nem találtam ki mi a túró van. Reallal általában pont fordítva van, bár elvétve velük is játszom ilyen meccseket
  • RemX
    #6714
    ismerős? : 19 kapura lövés 2 gól, 1 kapura lövés 1 gól... de most legalább nyertem... valamit tuti nem tudunk a helyzetkihasználást illetően....
  • DONGUBA
    #6713
  • robotnyk
    #6712
    17 ropi
  • DONGUBA
    #6711
    Mennyi?
  • DONGUBA
    #6710
    ok
  • robotnyk
    #6709
    sima, rövidujjú, bl-es
  • DONGUBA
    #6708
    Szamos neves vagy sima?
  • robotnyk
    #6707
    hétfőn jött meg
  • DONGUBA
    #6706
    Reggelt.Robo meg van a mez?
  • robotnyk
    #6705
    Én innen szedtem.
    De crack még nincs hozzá
  • Tono34
    #6704
    Honnan tudom letölteni az új Patch-et?
    Sajna a Sigames-ről nem tudom, ~180k körül mindig befejezi a letöltést.
    Este kiesett a MUúúúúú.
  • zaki
    #6703
    hát, nálam most jön a 2020-2021-es szezon, lehet, hogy elemgyek egy másik csapathoz. jelentkeztem a Man Utd, Lazio, Inter és Milan padjára, sztem mind1ik szívesen látna :)
  • Takezó
    #6702
    vááááááááááááááááááááááá
    ManUtd, Bayern, Besiktas a BL-csoportom... Bayerntől ki is kaptam hazai pályán első meccsen 5:4-re :(
  • BlackHawks
    #6701
    Bakker! Elvonási tüneteim vannak, az esti meccs kezdésig, letöltöm a 4.1.4-es crack-et remélem azzal megy
  • BlackHawks
    #6700
    colomano: nálad, hogyan megy?
    Felinstallálom a 4.1.5-ös file-t méret:
    5 319 680 byte

    Ez felül írja a cm0304.exe file-t.
    Ha elindul a játék kéri a cd-t.

    Viszont azt nem próbáltam, hogy berakom a cd-t, sajna most nem tudom kipróbálni, mert a havernál van.
    Így műxik?
  • Takezó
    #6699
    bakker hát igen, picit dühös voltam, mivel ez volt a bajnokság 4. meccse és ez lett volna a 4. győzelmem úgy, hogy a 85. percig gólt se kaptam... :)
  • colomano
    #6698
    bizos robo, mert nekem anélkül megy
  • zaki
    #6697
    te mit érezhettél :D
  • robotnyk
    #6696
    ez biztos?
  • Takezó
    #6695
    Azé mit érezhetett Kertész Peti? :))))
  • Takezó
    #6694
    nah itt meg Csomi meccsének ellentéte :(
  • colomano
    #6693
    sokan várnak még, de nem kell: a 4.1.5-ös patch-hez nem kell crack!!!
  • zaki
    #6692
    ismerős... :(
  • csomi83
    #6691
    jah, amúgy a meccs vége 4-2 lett:)
  • csomi83
    #6690
    azért vannak ilyen meccseim is:(((

  • csomi83
    #6689
    amúgy javaslom Mile Krisztiánt, bal oldali védő, anno még vele laktam koleszban és játszottam is ellene, s a játékban sem rossz. Vácban játszik én őt játszatom és már a magyar keetbe is meghivták. Meg még esetleg Lajer Gábor, jobbszélső vagy támadó közép. Fradi fiatalja, de lejár a szerződése. Megyek tovább nyomni, hogy ne essek ki.
  • csomi83
    #6688
    amúgy sajna senki nem akar nagyon eljönni hozzám, csakhamár a végső eset:( Egy pár öreg magyar eljön...pedig majdmind mutatóm 16fölött van, mondjuk a Vác nem tartozik a hires klubbok közé.
  • csomi83
    #6687
    ja-ja, durva meccs volt, Rósa Dénes vitatkozásért 2 sárga lap, aztán alighogy vezetek kiegyenlitenek hosszabbitásban, aztán ők vezetnek, mire a 31.percben kiegyenlitek.
    A hosszabbitásban meg azért mákom is volt. De a lényeg, hogy 10 emberrel sem adtam fel a támadást.
  • zaki
    #6686
    gondolom örült a szád ezerrel, utsó percben kiegyenlítő gól 10 emberrel, aztán a gólok a hosszabításban :)
  • Takezó
    #6685
    :) grat Csomi...
  • zaki
    #6684
    semmi gond
  • csomi83
    #6683
    ok sorry...
  • zaki
    #6682
    grat. a képet meg ne felejtsd el legközelebb lekicsinyíteni, mert különben :)
  • csomi83
    #6681
    Nah szóval srácok most csinálok 1. ilyet, úgyhogy remélem sikerül:)
    Nagyonnagy meccs volt, én most kerültem fel és 8-9. helyért hajtok a BCsaba meg 1.

  • DONGUBA
    #6680
    Ne bantsatok takezot hisz jo gyerek.
  • Takezó
    #6679
    nem bántasz, csak én se értettem ezt a reagálást, főleg, hogy nem neked szántam, mivel Te a legritkább esetben vagy itt... btw a napközbeni netezésre gondoltam...