11900
  • Konszuela
    #7609
    L0L
  • zaki
    #7608
    hát ezt nem értem. az ik meccs után egyszerűen nem tudom tovább irányítani a csapatomat, olyan, mintha kirúgtak volna. a bibi az, hogy nincs hír, hogy kirúgtak, és ha a nevemre nyomok, akkor ott van a Roma Squad, Resign from club, meg ilyenek, mintha még meg lenne a csaaptom. alul jobb alsó sarokban meg ott van, az Apply for Job. még jó, hogy 5 meccsel ezelőtt mentettem el a játékot. most megint folytattam, és megint ez a hiba állt elő. nem tudom mi ez. holnap, ha lesz kedvem elviszem újra az utolsó még lejátszható meccsemig, és megpróbálok vmit kitalálni, hogy tovább tudjak játszani, mert nincs kedvem a 21 éves mentésemet abbahagyni, és újat kezdeni sem :(
  • DONGUBA
    #7607
    en 4312 ben jatszok reg ota es bevalt
  • Magic Boy
    #7606
    Szerintem ezzel:4-1-2-1-2 jobban járna!
  • mekszp
    #7605
    elolvastam..de ez jó xp-re is? meg ettől menni fog a game?
  • DONGUBA
    #7604
    olvasd el
  • mekszp
    #7603
    letöltöttem...de mi is ez?
  • Matthewpamer
    #7602
    ami a #7437-es hozzászólásba van,azzal a taktikával játszál.
  • szoltan
    #7601
    Véget ért egy újabb idény... Bejutottam nyíregyházával a bl-be, de 3. lettem a csoportba,irány uefa kupa, de kikaptam Parmatól. Bajnokságot megint megnyertem, bár nem volt olyan játékosom aki 7 gólnál többet rúgott volna, de hosszú alkudzás után megvettem a thaiföldi supatot.milyen taktikával játszassam a csapatot és Supatot hogy minden idényben 50 gólt lőjjön?
  • Matthewpamer
    #7600
    innen letöltheted
  • Matthewpamer
    #7599
    szedd le ezt és rakd fel.
    CPUidle
  • mekszp
    #7598
    próbálgattam indítani..de összesen egyszer ment kb fél óráig..utána lefagyott..én is próbáltam a windows telepítést sőt még a gyorsjavítások nélkül sem megy. Ugyhogy nemtom mit csináljak.....a GÉPEM:amd athlon xp 2200+;512ddr 333mhz;asus a7v8x;nvidia geforce4 ti4200 with agp8x 128mb
  • Matthewpamer
    #7597
    vettem egy új gépet :D
    amúgy hiába raktam fel windowst,ugyanúgy rossz volt.néha elindult néha nem.próbáld meg sokszor elínditani mer ha elindul utána menni fog.amúgy milyen géped van?
  • mekszp
    #7596
    Matthewpamer:Nekem is ilyen gondom van a cm03/04-gyel...te megtudtad oldani? Mit kell csinálni hogy működjön? Fontos lenne!
  • zaki
    #7595
    Hali, itt nézz körül
  • AMDFan
    #7594
    Hali!
    tudtok valamit a Football Manager 2005-ről?
    Mikor jelenik meg stb...?
  • SmallGreenET
    #7593
    Nálam Bodor simán jó, stabil bal védő. A nézőkkel már totál kivagyok: Bl selejtező Valenciával: 15ezer, Bl csoportmeccs Bayern: 16 ezer. Akkor mit akarnak ezek látni????? Ez eszméletlenül bánt. Európai szuperkupa meccset játszhattam (itt 11esekkel kikaptam a Milantól), mégis Bl selejtezőt kellett vívnom (ráadásul 2 kötröset). itt a Valenciát kaptam, gondoltam irány az uefa kupa. Itthon 3-3at játszottam velük. Idegenben 2-0ra mentek félidőben, ekkor védekezés helyett hung gora álltam. fordítottam 3-2re, majd egyenlítettek. 85.percben ismét fejeltem 1 gólt. Az erősen ideges Valencia játékosok támadtak, de csak 4-4re futotta tőlük. Idegenben lőtt góllal bejutottam a Blbe. A másik zavaró dolog a válogatott. Nemzeti 11ünk utolsó helyen végzett Egervári mesterrel a 2008-as EB selejtező csoportban. Nem kéne felkérni engem kapitánynak? elmúlt 4 szezonban 4-4 magyar kupa és bajnoki győzelem, jó szereplés az európai kupákban. Akkor nem lennék én a megfelelő kapitány? Remélem kirúgják Egervárit, bár gellei is 3 kudarcos selejtező-sorozat után nyugdíjba vonulással távozott. A válogatottban kezd a nálam cserepados védő, a végig játszó, jobb Böjte pedig csak kerettag. A középpályásoknál és a csatársorban hasonló a helyzet.
  • DONGUBA
    #7592
    A link az jo csak az oldal nem muxik.
  • Matthewpamer
    #7591
    nekem nem ilyen volt,hanem kiírta hogy a cm0304.exe hibát észlelt.
  • Matthewpamer
    #7590
    ja nem,mégse.nemtom a címet.talán guba tudja
  • Matthewpamer
    #7589
    innen,de regelned kell magad
  • szoltan
    #7588
    ki az a ficege?
  • DONGUBA
    #7587
    Kerdezd meg ficeget neki volt ilyen es megoldotta.
  • szoltan
    #7586
    honnan lehet skint letölteni cm0304hez?
  • szoltan
    #7585
    sajnos nem, nekem nem volt még ilyen eset
  • akoska
    #7584
    :(((( Nem tudjátok mi a gond??? Kezdenék Cm-ezni erre nem indul!De nem ír ki semmit!Rákkatintok elkez az egér homokórázni majd leáll és semmmi várok várok... semmi!megnézem feladatkezelőben semmi!Hát nem tom mi a hiba SEGÍTSETEK!
  • szoltan
    #7583
    Nálam Bodor stabil kezdő a magyar válogatottba, de Nyíregyházára nem jött el
  • Grusi
    #7582
    Bodor? Úgy érted Bodor Boldizsár? Én épp a GBA csapatával nyomom, BL-t nyertem velük, de Boldi már vagy két éve nem tudja magát visszaverekedni a kezdőbe, annyira idióta hibákat követ el, hogy csak nézek... Szerintem nem egy nagy vétel, 'szal pénzt nem érdemes áldozni rá...
  • robotnyk
    #7581
    mert szarul van megoldva a néző kérdés. én odáig jutottam, hogy (idegenben) Barca-Realon 65000 néző volt csak...

    de gyakori hogy a kiscsapatok kupameccseire több néző van, mint egy BL meccsre pl
  • SmallGreenET
    #7580
    Az új 28 ezres stadionomban viszont 16 ezer embernél még nem volt több!!! Miért, ha európai szupercsapatok jönnek??? Ez a nagy problémám...
  • SmallGreenET
    #7579
    Mellettük +vettem egy Chillei középpályást Moszkvából és kölcsönvettem 1 brazil szupertehetség- jobbszélsőt, szóval megerősödve várom az újabb szezont
  • SmallGreenET
    #7578
    vki kérdzte, a kolumbiait 5ezer euro/hét fizetéssel igazoltam. A 7végén részem volt néhány nagy sikerben. A Bl csoportkör utolsó mérkőzősén óriási esélyem volt, mert a másik meccs kedvező alakulása miatt ha a portot +vertem volna idegenben, akkor továbbjutok. Namost Kenő a 90. percben 2-2nél ziccert hibázott =>i rány az uefa kupa. Ott viszont marha szerencsés sorsolásaim voltak(2006-2007 szezon): Tottenham, Dinamo Kiev, PAOK(elődöntö), s igy sikerült a döntőbe verekednem magam. (másik elődöntő Lazio-Newcastle - előrehozott döntő). A döntőben 1 szerencsés beadásgóllal (Vorobey) nyertem. El sem akartam hinni!!! ÉVes bevételem 23,5 millio euro, és végre nem a stadionra költötték el. Így a lejáró szerződéső, előző szezonokban kölcsönben nálam focizó fiatal, de drága tehetségeket leigazoltam. Véres tárgyalások után +szereztem Dmitro Vorobey, Aliev és Bodor játékjogát is, így a csapat értéke jócskán növekedett.
  • csomi83
    #7577
    thanx!
  • csomi83
    #7576
    Ja 2013-ban járok. Azért nem játszanak rosszul.Kellett egy kis idő a csapategységhez, na meg a taktikához is+edzés,...
  • Magic Boy
    #7575
    Az eggyik élményem:Végig egykapuzok a mérkőzésen,de kimaradnak a helyzetek!A 80.percben jön egy indítás a szélsőnek kb 40-nél átveszi majd elsétál az 5-ösig és belövi!Közben a csapatom meg nézi!Ezzel a gollal kaptam ki 1-0-ra!
  • Takezó
    #7574
    ilyen jók a skótok? kettőa négy közt :)
  • DONGUBA
    #7573
    Szoritok neked.
  • csomi83
    #7572
    az elődöntőben megkaptam a Rangerst...
    Lehetett volna még a ManU-t, Celticet.
    1. mérkőzés otthon: 0-0.
    Szerintem nem rossz, habár sok volt a helyzet, meg sajna a sérülés is:(((
  • csomi83
    #7571
    köszi!
  • DONGUBA
    #7570
    Szep csomi