11900
  • Matthewpamer
    #7649
    ja meg jött még:jones billy,meg supat rungratsmee
  • Matthewpamer
    #7648
    na elkezdtem egyet a bremával.
    eddig jött:
    adu,cerci,kasper schmeichel,rodriguez,tsigalko,
    ment:ernst,meg valami noname
  • robotnyk
    #7647
    nincs mit!
  • Fred10
    #7646
    KÖSZI JÓ LETT!!!!! EZER KÖSZÖNET
  • Fred10
    #7645
    KÖSZ MEGNÉZEM REMÉLEM JÓ LESZ!!!!!!!!!!

    HALA MADRID!!!!!!!!!!
  • robotnyk
    #7644
    ezt próbáld meg
  • Magic Boy
    #7643
    Meglepő és mulatságos!
  • Fred10
    #7642
    Sziaztok!!

    Az lenne a gondom hogy még régen megszereztem a CM 03/04-et de aztán abba hagytam.Most megint fel tettem és leszedtem a 4.1.5-ös patchet a Sigames honalpjáról de most nem találtam exet kerestem a gamecopyworld honlapján de ott csak no CD-s van le is szedtem elindítottam Daemon Toolsal erre bejött egyetlen egy fájl azt bemásoltam felüliram elakarom indítani és azt írja ki hogy nem Win32 alkalmazás.MIÉRT???????????????????????????? Segítsetek
  • DONGUBA
    #7641
    Nem adtam el ronaldinhot.....de amugy szerinted nem meglepo hogy egy kiscsapatnak ennyi penze van?
  • Magic Boy
    #7640
    Nem mindegy,hogy honna szeted,ha eladja anyiért akkor örüljön neki,ha meg nem akkor meg tök mindegy,hogy milyen ajállatot kap nem?
  • Grusi
    #7639
    A CM mindig orrba-szájba csalt az AI javára, pl neki ezerszer könnyebben megy a transzfer, mint már leírtam, míg ők értéken jóval alul meg tudnak venni egy-egy játékost, "human player-nek" nem ritkán csak az érték két-vagy háromszorosáért fogadják el az ajánlatot. Volt már szó a "csupa 1-es értékű kapusok" brillírozásáról, a szintén csupa 1-es értékű csatárok átemelős es 30 méteres bombagóljairól, amik csak és kizárólag az AI-nak jönnek be... Néha elveszik a kedvemet az ilyenek a játéktól.
  • DONGUBA
    #7638
    lol bizony.rettentoen erdelekne a genyoknak honnan van ennyi lovejuk.....mert ha meg a real jelentkezne nalam ennyi penzzel akkor nem lepodnek meg
  • Magic Boy
    #7637
    Én is így vagyok vele!
  • robotnyk
    #7636
    lol :D
  • Grusi
    #7635
    En most direkt kerultem minden "bevált" játékost, szigoruan csak felderítőkre és a player/staff search-re hagyatkoztam. Bejött :)
  • DONGUBA
    #7634
    Ugy kezdem az uj jatekokat hogy ha tudom leigazolom todorovot es tsigalkot.
  • DONGUBA
    #7633
    Na ezt a kamu faszsagot.MOndjatok meg honnan van ennyi penze a valladolidnak????

  • Grusi
    #7632
    Mi a
    Todorov ismert?
    Franc essen bele, mar kezdtem kurva buszke lenni magamra :)
  • Matthewpamer
    #7631
    issakson
  • szoltan
    #7630
    Lécci mondjatok már tehetséges, olcsó kapusokat!
  • robotnyk
    #7629
    nem tudnám a lábujjaimmal sem megszámolni, hányszor hangzott már el a neve =) (főleg Guba emlegette sokat.)
    Tsigalkoval párban a keleti blokk csiszolatlan gyémántjai
  • Grusi
    #7628
    Anatoli Todorov, ajanlom figyelmetekbe: megoldotta a golszegenysegi gondjaimat :)
    Imadom fiatal tehetsegeket felfedezni :)
  • szoltan
    #7627
    Leigazoltam egy 20 éves csatárt az Ajaxból:Robin Kieftnek hívják. 1.meccsén mesterhármast vágott! Supatnak meg elég ingatag a formája:9-3-9-4
  • Grusi
    #7626
    Barmit probalok, nem jon be... Nem a taktika a hibas, hiszen a helyzeteket gyonyoruen kidolgozzuk, egyszeruen a csatarok valamiert nem tudnak golt rugni, mindent elhibaznak, 1000%os ziccereket hagynak ki zsinorban. Egyszerűen nem értem...
  • robotnyk
    #7625
    kis taktika buher?
  • Grusi
    #7624
    Kevés magyar bajnokit néztél úgy tűnik :D
    Amúgy iszonyatosan nem tett jót a GBA-nak, hogy tavaly BL-t nyertem velük, idén szenvedünk: 3 forduló alatt mindössze 4 gólt lőttek a srácok (ezt a négyet is egyetlen meccsen), folyamatosan szopok... Durva hullámvölgybe kerültem, remélem kilábalok belőle, mert ez igy nagyon nem fasza... Valami ötlet?
  • akoska
    #7623
    ÚÚÚ de ideges vagyok!Éppen játszok a San Marino CLub-al az olasz legalsó division ban minden meccsem veszítve bármit játszok de nem is ez a lényeg hanem hogy egyik meccsen úgy kaptam ki hogy az emberem bedobja és olyan bénán hogy az ellenfélnek az kapásból előre és a csatár csak ellövi gól mondom jól van még behozható!Bedobás u.a. megtörténik gól!mondom azt a qrva...DE MOST JÖN A JAVA BEdobás és még1x megcsinálják u.a!Asszittem felrobbanok de ezt megelőzően még az első helyzetnél ami természetfeletti védőnknek köszönhetően kiállította magát és így nem ment be!Aszittem hogy csak rosszul látok valamit!Hát sztem ez qrva nagy BUG mivel egy játékos nem lehet annyira béna hogy 4x az ellenfélnek dobja be!
  • Matthewpamer
    #7622
    saját
  • csomi83
    #7621
    Megvan a bajnoki cim is:)
    Igy már minden mutatóm 20as lett.
  • csomi83
    #7620
    a bajnokság pedig nálam az uccsó fordulóban dől el. Le kell győznöm a Fradit és akkor jobb gólkülönbséggel megvan a bajnoki cim.
  • csomi83
    #7619
    Köszi, de mint minden csapatban igy nálam is kell, hogy legyenek mélypontok. Amúgy én 4-1-3-2 vel nyomom már a CM3 óta:) Egy csomó változtatás van benne. Minden játékosnak is vannak külön instrukciók. Ti mivel is nyomjátok? Saját vagy töltött?
  • Magic Boy
    #7618
    Próbáld ki az én felállásom vagy a DONGUBA félét!
  • Grusi
    #7617
    mekszp: fájó, ám igaz, a CM a gépház túlmelegedése miatt hajlamos szabálytalan műveletekkel kivágni deskre. Szerelj be egy új hűtőt, más megoldás sajnos nincs a problémára. Nekem elhiheted, lassan egy éve keresek megoldást, de nincs..
  • csomi83
    #7616
    legalább a kupa megvan.
    Gőr-Vác 1-5...
    remélem marad a forma
  • csomi83
    #7615
    Nah itt a megájjom...
    Folytatom BLben elődöntő Vác-Rangers, ahogy irtam 0-0
    erre bajnokságban 2xidegenben veszitek.
    4-0 majd 4-1
    aztán jön a BL visszavágó, 14.percben emberhátrányba kerülök és a félidőben 5-0! oda. Ilyen se volt még...
  • szoltan
    #7614
    nem nagyon vált be, a blbe csak szenvedtem, Az hogy lehet hogy Magyarország nálam 29.ik a fifa ranglistán(szöv.kap.vok), de a bajnoknak mégis már az 1. selejtezőben pályára kell lépnie?
  • Matthewpamer
    #7613
    próbáld meg,nekem segített.
  • DONGUBA
    #7612
    Lehet
  • Magic Boy
    #7611
    Az hasonló az enyémhez!
  • DONGUBA
    #7610
    Zaki csinald azt hogy elmesz szabadsagra hogy lepje at azt az idoszakot amikor ez ahiba jelentkezik...nalam is volt ilyen es ez seghitett.