11900
  • Matthewpamer
    #7689
    ok,de akkor spanyol bajnokság és ne legyen munkavállalási engedély.
  • DONGUBA
    #7688
    En nem megyek hozzad...majd te jossz hozzam meg magikus fiu
  • Matthewpamer
    #7687
    hülye ez a m.city. 3k-t ajánlott lisztesért. ÁÁÁÁ
  • Matthewpamer
    #7686
    most nem fogom
  • Matthewpamer
    #7685
    csináljak szervert?4.1.5-ös peccs,
    milyen bajnokság?
  • DONGUBA
    #7684
    En inditok egyet ha akarjatok csak mondjatok milyet inditsak....bar ficegevel nem jo jaccani mert mindig abbahagyja a megkezdett jatekot
  • Matthewpamer
    #7683
    ja,az jó lenne
  • DONGUBA
    #7682
    Vagy harman????
  • Matthewpamer
    #7681
    vagy ellenem?
  • DONGUBA
    #7680
    Ellenem kiallnal???
  • Magic Boy
    #7679
    Pedig már töbeknek felajállottam(Pl:robot-nak is!),de eddig még senki se mert kiálni ellenem!
  • Magic Boy
    #7678
    Senki se mar kiálni ellenem!
  • Matthewpamer
    #7677
    neten.más emberekkel,megadják az ip-t,de rácsatlakozol és game.
  • Magic Boy
    #7676
    Hol?
  • DONGUBA
    #7675
    Te nem szoktal neten jaccani?
  • Magic Boy
    #7674
    Akkor menj el a Leight RMI-hez(szintén C.Divisio)!
    O a kezdőtőke!
    De mivel te az ismerebb játékosokat szereted ott van olyan is!Pl:Gary Kelly,Ian Martin!
  • Matthewpamer
    #7673
    így van.
  • DONGUBA
    #7672
    Na hat errol ennyit....csak ismert jatekosok.
  • Matthewpamer
    #7671
    kössz nem.nem szeretem az olyan csapatot ahol azt se tudom hogy ki kicsoda.
  • DONGUBA
    #7670
    Menjel az angol conference ligaba azt onnan indits csapatot...pl barnettal legyel....en meg a cm4 ben veluk lettem bl gyoztes kb6-8 ev alatt...de inkabb tobb
  • Matthewpamer
    #7669
    a brémának 1,8 millerjük van ami nem sok.inter totó kupába megyünk csak
  • Magic Boy
    #7668
    Inter Bréma!
    Látod ez itt a baj velük nem poén eredményeket élérni,mert:
    1.Az alpkeret jó!
    2.Tele vannak pénzel így azt igazolsz le akit akarsz!
    3.Már alapbol indulnak a kupákban ahol mennek 1-2 kört biztosan ami megint plussz pénz ergo,ha elszúrtál valamit van pénzed,hogy helyrehozd!

    Viszont,ha kis csapattal indulsz ahol nincs(1)vagy alig van(max 10000)pénz már sokkal érdekesebb a játék,mert ott már tényleg a te tudásod fogja eldönteni,hogy hogy szerepelsz azzal a csapattal!
  • Magic Boy
    #7667
    Használd a válasz gombot és akkor nemlesznek ilyen félreértések!
  • DONGUBA
    #7666
    Ok csak robotnak mondtam.
  • Grusi
    #7665
    És senki nem bántott :)
  • DONGUBA
    #7664
    Aha....de hat en csak otletet akartam adni grusinak.
  • robotnyk
    #7663
    4.1.5el indítottam egyet, megnéztem a Realt. a korábban betett arcképek megjelentek a generált játékosoknál. igaz a koruk, minőségük nem volt ugyanaz, de ezekszerint a kódjuk igen.
  • Matthewpamer
    #7662
    :PPPP
  • Grusi
    #7661
    Ja, mert minden csapat ugyanaz, ergo mindenkinek megvan a "megfeleloje". Csak az adataik mások (állampolgárság is pl, de a nevük is ugye), nemhiába "use real player NAMES" a pipalhato box neve :)
    Amúgy minden megoldható: inditok uj jatekot csapat nelkul, majd elmegyek 20 évre szabira. Addigra már tuti nem ismerek senkit :))
  • DONGUBA
    #7660
    Nem eppen grusi azert egy csomo jatekos olyan aki sose volt abban a csapatban....pl.elkezdtem angolt jatszani igy es megneztem a magyar valogatottat peldakent es volt egy csataruk a real madridban es europa osszes nygycsapataban kergette a labdat magyar sztarjatekos...es nem holmi szarok am.
  • Grusi
    #7659
    Muhaha, Real Madrid 7 meccsen szerzett 3 ponttal, 0 győzelemmel esett ki csoportutolsokent a BL-csoportombol ;]
    Többek közt énis adtam nekik két sima 3-0at ;]
  • Grusi
    #7658
    Guba: Azok sajnos nem generalt jatekosok, mindenki benne van, csak a nevük más... Szinte ugyanaz, tisztán felismerhető szinte mindenki, akit eddig is ismertem :)
  • Matthewpamer
    #7657
    így van,és már az interes játéknál se csaltam.és most a brémásnál sem.
  • DONGUBA
    #7656
    Valami igazad van grusi.....de akkor kezdjel el generalt jatekosokkal abban van az igazi ertelem....en probaltam es kiraly.
  • Grusi
    #7655
    Én csak azt nem vágom, mi értelme új csapattal kezdeni, ha úgyis mindig ugyanazokat igazoljátok le... Énis csináltam ezt egy ideig, aztán baromi unalmas lett, hogy 4 év után mindig ugyanaz volt a csapat :) Sokkal jobb így, hogy nem igazolok senkit, akit ismerek, s lám, Todorovot is magamtól találtam meg :) Igy legalább benne van a felfedezés öröme, és nincs meg az az érzés, hogy azt a bajnoki trófeát tulajdonképpen nem én, hanem a fórumokról összeszedett "játékosajánlások" nyerték meg.
  • Magic Boy
    #7654
    Honnan veszed,hogy maost is csalt!Ne általánosítsunk mindenki megváltozhat!
    Lehet,hogy azóta ráérzett a játék igazi ízére és már azt is megbánta,hogy valaha csalt!
    Adjunk neki mégeggy esélyt!
    Ha most is csal(előbb utóbb úgy is rájövünk!)akkor megkérjük a távozásra,de előtte adjuk már meg neki azt az utolsó esélyt!
  • Konszuela
    #7653
    He te hulyegyerek!
    Mi a feneert irkalsz meg ide?
    Na menjel csalni oszt meseld a csaladnak a sikereidet!
    pa!
  • Matthewpamer
    #7652
    bazdmeg guba a bülye kérdéseidet!
  • DONGUBA
    #7651
    Es kit erdekel?
  • Matthewpamer
    #7650
    és még ment klasnic :D