97
bizony így jártam...
  • hungary27
    #97
    kihalt a topik? ja és BUÉK többször is :)
  • Braveheart
    #96
    Hehe milyen gondjaim voltak régen :) azóta az a rohadt fizikatanárom felnyalta magát az igazgatóhelyettesi székig, de azóa nem is tanított engem hála az égnek. Sose utáltam még tanárt annyira mint őt. Ja és szín 5ös voltam fizikából mióta nem ő tanított. Ennyit erről, hgoy csak a diákban lehet a hiba.
  • Astaroth
    #95
    rajz és technikaóra:)
    nekem egy nap alatt adták le a szakmám anyagát,6 órában,ami egy órába bőven belefért volna.A többi óra azzal ment el,hogy fűztük a tanárt hadd menjünk haza.És ez ment 3 évig!Most negyedikben talán kezdik komolyan venni.
  • Augustus Gigo
    #93
    mi csütötökön írtunk, úgy,h ogy az osztályvan senki nem értette!
  • Braveheart
    #92
    NA, Hétfőn írunk abból a fizikaanygaból, amiből semmit sem értek :(
  • PResident Evil
    #91
    azt az alázást megnézném :)
  • Xboxman
    #90
    A tenterven kéne változtatni!Ki a fasznak kell rajz és technika óra?Hetente 2órát elvesznek az életemből!Inkább engedjenek előbb haza vagy rakjanak be a helyére valami értelmes órát(pl történelem vagy ilyesmi)

    Nameg a számtech tanár dolog...Én pl avval szoktam szórakozni ,hogy belekötök és szakmailag jól lealázom.Pedig csak egy szaros 14éves vagyok.Legalább nekik meg kéne szavazni valami normális fizetést mert ennyiért ne várja senki ,hogy egy normális informatikus elmenjen a sok hülye közé(nálunk egy átképzett alsós matektanár tanítja)...
  • PResident Evil
    #89
    BINGO !!!


    :P
  • [HUN]PAStheLoD
    #88
    persze és aki a leghangosabban mormol az felel :)
  • PResident Evil
    #87
    ismerős... ilyenkor szoktunk neveket mormolni :PPP
  • [HUN]PAStheLoD
    #86
    lol.. nálunk töritanár az tök rendes :) csak ilyen röpi van.. 3 kérdés és lehet puskázni :)
  • Balo
    #85
    Teljesen egyetértek Blastaval #34...
  • Braveheart
    #84
    A legjobb ma a töri volt: jön a rohad szigorú tanár, ordít (neki az a normális hangerő) leül, naplót felcsap, monjda: na feleljünk. Lapozgtat, síri csend (egy pisszenés ne mvolt, tudjátok, milyen szar érzés, mindenki imádkozik, hogy ne ő feleljen, erre meg: tudjátok mit:ma nem felelünk, mad következő órán... azt a megkönnyebbülést :)
  • Lteebee
    #83
    Annyi eszemnekem is volt,hogy otthon még elolvassam a jegyzeteimet.
  • [HUN]PAStheLoD
    #82
    nekem teccik egy vers de nem az teccik benne hogy 2 perc elolvasod 3 perc végiggondolod 10 perc elemzed 1 perc megvágnak belőle...
  • [HUN]PAStheLoD
    #81
    ez a te bajod hogy tanulsz :) én pl. nem tanulok.. de 120%-ban kihasználom a 15 perves szüneteket :))
  • [HUN]PAStheLoD
    #80
    csak az nem jó jegy :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #79
    én azért nem vagyok ennyire drasztikus de ha olcsóbb érettségit venni mint tanulni a 2-es magyarra.. akkor mért is ne? :P
  • [HUN]PAStheLoD
    #78
    bazzmeg... ooo nálunk access meg excel és magyaráz meg magyaráz csak azt nem tudom mit ! :P
  • neménvoltam
    #77
    én hétfőn írtam számtechből, 21 kérdés, ki lehetett nézni a könyvből.
    mellesleg linuxot használunk, és xtermen szarakszunk :D
  • PResident Evil
    #76
    lol ma írtam állampolgárságiból :))
  • Bandew
    #75
    Csak akkor szabad kikapcsolni a gépet, ha az kiírja, hogy szabad! :D
  • Lteebee
    #74
    Számtech óra:

    A billentyűzet sem a kakaót, sem akólát nem szereti.
  • Mike at home
    #73
    nekunk a rajztanarunk jobb volt

    vegig a katonelmenyeirol meselt, meg egyebrol pofaztunk

    aztan, egy nap:
    najo mindenkinek tojt egy otost a telapo

    ez a szuper tanar!
  • Mike at home
    #72
    az ilyen minek tanit szamtechet?
  • Mike at home
    #71
    ez ugyanolyan, mint a wordben nem lehet ket entert nyomni

    aki ezt kitallata, eleteben nem levelezett (nyomtatva, klasszikus modon)

    illetve nem irt cikket vmelyik ujsagba (megb*sznak a ha formazgatni mersz)
  • rushman
    #69
    sajnos a jelenlegi számtektanárok-nak nevezett tanárok zöme átképzett pedagógus, akik sok esetben fele annyi tudást és tapasztalatot birtokolnak, mint esetenként a diákjaik. Nem beszélve a rettentően elavult tananyagról.
    (Jó példa, egy 2002-es érettségi feladatsorban még a floppy lemezen terjedő vírusokat tartják a legveszélyesebbnek, míg az e-mail társaik még egy mondat erejéig sem említődnek meg!!!)
    Vannak persze kivételek. Mint az európai statisztika is mutatja, a számítástechnika-oktatás Mo-n a béka segge alatt van.
    Ezt érzitek ti is. Addíg lesz ez így, míg egy földrajzszakos tanár egy átképzéssel taníthat informatikát Magyarországon.
  • PResident Evil
    #68
    alap:) én is pascalt tanulok...
  • PResident Evil
    #66
    legalább nem fogod nem érteni ;)))
  • Lynx_TWL
    #65
    számtech óra előzetes:
    megtanuljuk használni az internet explorert, meg mindenki csinál magának e-mail címet stb...
    élvezetes órák lesznek:)
  • PResident Evil
    #64
    LOL :D
  • The Garrett
    #63
    nem gyengén :D
  • Bandew
    #62
    bocs nem a kacsintósat akartam. :D
  • Bandew
    #61

    Ezt rohadt jól leírtad!!!!
    Gondolom röhögtetek mint állat.
  • The Garrett
    #60
    LOl nekünk bejön sz.tech tanár 2 hete:
    Nah gyerekek... akkor... hmm
    (leül turja a haját)
    Nos írjunk 1 dogát.... ööö.... mindenki csinál 1 honlapot...
    ha készenvan szól és kap egy ötöst.
    (megint nézelődik)
    Ha készvan szóljatok.
    (ezzel kimegy a büfébe)

    ENNYI a számtechóra :P
  • Bandew
    #59
    :D
    Otthon egy nap alatt be lehet ezt "magolni".
  • Braveheart
    #58
    Én azt bírtam, hogy minden évben így kezdtük a számtechet, ált. suli 7. óta: namármost, ez a számítógép, monitor... 2 óra múlva: na akkor azzal a nagy gombbal kapcsoljuik be a gépet (fél osztály a resetet nyomogatja) majd újabb 2 óra után (ha ár bejött a windows :) ) ez itt az ikon, a start menü... 2 év alatt "megtanították" a word meg az excel kezelését. Ennyi...

  • Bandew
    #57
    Az én haverom, meg mesélte, hogy a szátech tanáruk egyenként elmagyarázta nekik a billentyű gombjait. Ez itt az enter, ez itt a törlő gomb...így! Meg mondta nekik, hogy akkor van bekapcsolva a gép, ha az a zöld lámpa világít!! :DDD
    Hülye az a pali.
  • Braveheart
    #56
    Na most állok neki megtanulni a fizikát... holnap 3 óra lesz belőle, csütörtökön doga... amúgy ez a fizikatnár egyáltalán nem tud magyarázni... tavaly ő volt a számtechnatárunk is, nagyon lol volt... pl. tudjátok, hogy a windows intézőbe úgy is be lehet lépni, hogy windows+e gomb. Namármost mikor látta hogy én ezt csinálom azt mondta, hogy ez nem jó így, csak úgy léphetek be ahogy ő TANULTA... magyarán start-programok-w.i. ... meg mi magyaráztuk el neki hogyan lehet a registryből kiszedni a dolgokat... :)
  • Bandew
    #55