148
  • VargaViktor15
    #148
    csá all vki pls írja le a multiplayer pályákat a jedi academy-hoz, de a pályanevüket mint pl ez: map kor2
  • CzBeno90
    #147
    Sziasztok! Segítenétek nekem? Szeretném a JKA-t Windows 7-en játszani, de nem akar elindulni, mert a cím képernyőnél összeomlik. Mit lehetne tenni? Már emulátort is próbáltam (XP), de ott meg nem tudom felrakni.
  • fighter111
    #146
    Heló!

    Nekem már rég fel van rakva a Jedi Academy, egy ideje nem játszottam vele, most újra játszani akartam, és azt írja, hogy tegyem be a 1-es CD-t.
    Beraktam a képfájlt, de ugyanezt írja mindig.

    Tud valaki segíteni?
    Előre is köszi!
  • Ahnalor
    #145
    Üdv! Érdekelne valakit Jedi Academyben saját szerepjáték sztorik kidolgozása, ehhez egy csapat alakítása, majd később ezen történet cselekményeinek irányítása adminként? Csatlakozásra kifejezett igényt vagy kérdést [email protected] címre tessék, köszönöm.
  • kapika11
    #144
    78.143.19.186:7003 star wars jedi academy szerver!
  • kapika11
    #143
    78.143.19.186:7003 erre gyertek ezen vannak sokan mindig!! meg rendesek!
  • gabipodi
    #142
    Sziasztok Én mikor letöltöttem és el akartam indítani a multiját akkor ugyan aszt írta ki mint istvan65-nek hogy tegyem be a cd1 t de a játék a singli módme ment simán miért van ez????
  • pete6786
    #141
    hi mikor belépek egy szerverre ki ir valami ijet hogy system mesage mért van ez?
  • Mc Master
    #140
    itt az email cimem ha van itt segítőkész ember dobjon nekem egy linket erre a cimre agonnan letom szedni az academy-t kössz::: [email protected]
  • istvan65
    #139
    letöltöttem a játékot és amikor elakartam indítani azt írta ki hogy please insert disk 1 de ahol letöltöttem nincs benni crack.valaki segítsen már ÉS AZ BAJ HOGYHA NINCS HANGKÁRTYA A GÉPEN????
  • XEMO
    #138
    [B]Ti amatőrök, hogy tudtok ilyen vackokat kérdezni, mint pl.:
    Hogy kell tovább jutni a single-ben? Hol található a teljes játék? Hibakód, mert sz** a videókártyád, és nincs OpenGL-es gyorsítód.

    [szin=red]Inkább adjatok tippet, hogy hol találhatok Szerver crash védelmi programot! (A Google-n kívűl, persze!)[B]
  • tommygiant
    #137
    Figyelem!

    Minden kedves olvasó, aki ebbe a fórumba akar írni, ne tegye! Azért, mert ez a topic a SW JK3 Jedi Academy c. játék megjelenéséröl szóló cikkhez tartozik. Mióta a játék megjelent, a játékkal kapcsolatos dolgokat [hatalmas]*** EBBE ***
    a fórumtopicba értelmes és érdemes írni, mert ott sokkal valószínu"bb, hogy válaszolnak is a hozzászólásokra!
    [/hatalmas]


    /// adminoknak v. moderátoroknak: ///
    /// az elözö üzenetemet kérem töröljétek ki, mert rosszul sikerült! (#136) ///


  • tommygiant
    #136
    [red]
    Figyelem!

    Minden kedves olvasó, aki ebbe a fórumba akar írni, ne tegye! Azért, mert ez a topic a SW JK3 Jedi Academy c. játék megjelenéséröl szóló cikkhez tartozik. Mióta a játék megjelent, a játékkal kapcsolatos dolgokat EBBE a fórumtopicba értelmes és érdemes írni, mert ott sokkal valószínu"bb, hogy válaszolnak is a hozzászólásokra!
    [/red]
  • toto1993
    #135
    Lehett hogy ez a feldarabolási kód: g_saberrealisticcombat 1
  • Ben007
    #134
    heló letöltöttem a gamát a wanadoo rol de nem tom fölrakni plíz heeeeeeeelp
  • jadika
    #133
    http://trabinevelde.hu/latog.php?id=955558
  • tommygiant
    #132
    XD Lol! Talán a ****** lehetett
  • Pirate Lord
    #131
    és mi volt a cRACK ELVE??
  • 536134
    #130
    Császtok!
    Nem indult el először a SP és az MP de meg lett crack-elve
    azt most csak olyan gondom van hogy nem mutatja az embereket
    meg PL az első pályán nem látom az embert és azt a fát amit ki kell vágni...vagyis a fa egy részét nem látom...meg ahol van az az ajto ott siman nyitva van de nem mehetek át ott....
    SZOVAL HELP!!!!
    Mi kéne?!!!
    DIRECTX??
    VAGY MI A ******!!!
    Na mindegy de ha lehet help....
  • tommygiant
    #129
    Amúgy ha a Jedi Academy-vel kapcsolatban van problémád, akkor a Jedi Knight 3: Jedi Academy című fórumba írj, ne ide, mert ez csak egy cikkhez kapcsolódó fórum.
  • tommygiant
    #128
    ITT van egy magyar oldal, ami leírja a legfontosabb cheateket és használatukat.
  • shevsenko7
    #127
    HOGY KELL EZT A KU**A CHEAT-EKET AKTIVÁLNI MERT VMI SHIFT MEG A MÁSIKAT NEM Tudom ja és még az hogy van egy oszlop egy nagy ahol ilyen gömbök lövöltdöznek na mindegy valahol még naon elöl van na bemegyek egy ajton meg még 1en és ott lenne a kijárat de ott csak nagy kövek vannak szovalsegitsetek mert megörülök!!!!!
  • tommygiant
    #126
    Ja, és itt van a játék honlapja azoknak, akik még nem ismerik:
    Star Wars: The Force Unleashed
  • tommygiant
    #125
    Figyelem minden Star Wars és Jedi Knight rajongónak! Mint tudjátok, a Star Wars The Force Unleashed című játékot a Lucasarts nem tervezi PC-re kiadni. De mi tehetünk ez ellen, mégpedig PETÍCIÓVAL!
    Úgyhogy kérek mindenkit aki akarja, hogy megjelenjen PC-re, kattintson erre a linkre és írja alá a petíciót!
    Köszönöm!
  • tommygiant
    #124
    Baroncs, ilyen nekem is volt, de csak egyszer, és nem tudom miért. Ha fölteszed a legújabb drivert a videókárytádhoz, szerintem az segíteni fog.
  • baroncs
    #123
    'sup dudes!
    a haverom gépére feltettük, de nem ment. lenyomtam egy analizist aszondja, jó. amikor elindul, elsötétül kép majd kikapcsolja a jatékot, bejön a konzol és ír valami hobakódot, nem emlékszem mit, csak arra, hogy az OpenGL-t fikázta.
    Help me Plz
  • tommygiant
    #122
    Torrenttel például.
  • kareszlp
    #121
    Hol lehet letölteni a teljes verziót??????????????????????????
  • Dareius
    #120
    {TSP}Klának beindult az RPG szervere Érdeklödni lehet:[email protected]
    msn-en is!Várjuk a jelenkezőket.
    Oldalunk:
    http://www.tsprp.extra.hu/
  • adios
    #119
    itt nincs semmi különösebb taktika,mert csak menni kell és osztani a népet[#vigyor3
  • Geröly Mátyás
    #118
    Izé, mármint, hogy ott vok a pályán de ott akadok el az elején...
  • Geröly Mátyás
    #117
    Tudna nekem valaki abban segíteni, hogy miket kell csinálni ahhoz h sith legyek ? Tudom, hogy melyik pályán lehet azzá válni de nem tok odáig eljutni. Már az elején elakadok. Mit csináljak ?
  • Geröly Mátyás
    #116
    Csá!

    Szerintem ez azt jelenti, hogy a videókártyádon nincs rajta az OpenGl. Nekem is ezt írta ki először. Akkor leszedtük a videókártyának a driverét.Akkor működött. Próbáld ki te is. (egyáltalán nem biztos, hogy a drivertől jobb lesz a helyzet de azért reménykedj)
  • Metternick
    #115
    Hali!

    Segítséget szeretnék kérni. Elindítom a játékot és egy ilyet ír ki:

    CLW_StartOpenGL () - could not load OpenGL subsystem

    Mi ilyenkor a teendő?
    Előre is köszi a segítséget.
  • zltn2
    #114
    help my!
    Ha a JK3 ban csinálok egy servert akkor mért nem látja senkinek ill. az ASE azt irja unscanned (csak nálam látja) de multkor meg egy gyerek csatlakozott rá (de külföldi) de magyarországon meg senkinek sem látja egyik haveromnak se és nálam is amerikainak látja nem magyar servernek. mi ennek az oka? mi a megoldás erre? ja és valaki aztmonta nyissak egy portot.. azt hogy kell?
  • HiPPoNaX
    #113
    Nem kell neki crack, anelkul is siman elfut nalam (csak bemountolom alcoholba es kesz)
  • boleta
    #112
    űdv mindenkinek
    nem tudnátok nekem lyan oldalt mutatni ahol megtalálom a Star Wars JK Jedi Academy-hoz a le irást
    előre is kőszőnőm+
  • InfectedMann
    #111
    mert nem eredeti vezióval nyomod és nincs hozzá megfelelő crack-ed... és az a crack sem műxik együtt minden verzióval...
  • tpisti24
    #110
    Hi all! SOk idő után megint kipróbálnám a JK-t erre nem tudok felmenni 1 serverre sem mert ezt írja ki:
    Hiba: 1 mission sound sets (see above vagy mi)
    ez miért van???
  • thinice
    #109
    Kérhetnék vkitől egy linket, ahonnan letölthetnék 1 NORMÁLISAN működő KillTrackert? Mert letöltöttem vmi régebbi verziót, és tulképpen csak számlejátszásra tudom használni, a score-okat nem tartja számon, az autoreply-ok pedig nem működnek, a JA+-osokat adja ki. Már 25 különböző mappába bemásoltam, de semmi. Minden beállítás jó. Próbáltam jamtracker.tk-t, de ott downloadnál 404 hibaüzenet jön.
    Előre is köszönöm.