577
C S I
  • Bucser
    #417
    nekem a bajom az, hogy soha nem mutatják, hogy egy ilyen vizsgálat mennyire időigényes. (pl szerintem poén lenne ha nem ugy érződne, hogy z összes nyomot 2 nap alatt kielemeztek és még a gyanúsítottat is volt idejük csőbe húzni:)

    Jó tudomsorozat, de akkor is:) az időtényezőt jobban éreztethetnék. Vagy azt, hogy egy csoport nem egy ügyön dolgozik (ez pl szinte fix, hogy általában egy helyszínelőnek van vagy 5-6 ügye) És mondjuk azokból emelhetnének ki néhányat..

    Azt meg szinte már nagyon unom, hogy minden 2. részben a két külön kezdőd ügy valahol összeforr:)
  • LasDen #416
    jobb lenne ha azt mutatnák ahogy görcsölnek az ügy felett, mert nem találták azt a hajszálat és elakadtak...? :DDDD
  • LasDen #415
    jobb lenne ha azt mutatnák ahogy az ügy felett görcsölnek, mert elakadtak és nem találták meg azt a hajszálat? :DDD
  • Fenrir
    #414
    Las Vegas-iban szerintem pont azt csinálják amit kell nekik, nyomokat gyűjtenek és elemeznek majd levonják belőle a következtetést, nem kommandósat/bombaszakértőt játszanak, arra ott vannak a megfelelő emberek. Nekem a CSI ilyen téren sokkal hitelesebbnek tűnik. (bár a kedvenceim a mai napig az amikor találnak valahol egy halandó által észrevehetetlen hajszálat vagy ruhaszövetdarabot ami persze véres :)
  • LasDen #413
    másik filmben meg mindent a nyomozók csinálnak... :DDD
  • Fenrir
    #412
    Szerintem pedig sokszor túljátsza a szerepét, úgy tűnik mintha nyomozók csak arra kellenének, hogy a gyanusítottakat/tanukat hozzák be vagy megkeressenek egy házszámot. Mindent a helyszínelők csinálnak, még a fegyveres akciókat is. Ez egy kicsit sok...
  • Bucser
    #411
    Nem A Miami az One man Show by Horatio Caine. (egyébként pl míg a Michael Hayes-ben ez működött ez kicsit más szerep lenne. kár, hogy igy irták) Viszont sokkal inkább az akció szemszögéből közelít eza sorozata mint a klasszikus CSI vagy a New York pl. Sokkal pörgősebb. Hisz Horatio maga is rendőr és nem pedig tudós mint Grissom.
  • LasDen #410
    án azért nem szeretem...Horatio túl érzelgős v mi...
  • Fenrir
    #409
    Megnéztem a Miami első évadját, nem rossz de hiányzik az a csapatjáték ami a Las Vegas-iaknál van, itt valakinek mindig személyessé válik az aktuális ügy, az esetek 90%-ában Horatio-nak :)
  • LasDen #408
    hát a tv.comon annyit írnak a részhez, hogy Grissom elmegy egy 4 hetes alkotóiszabadságra v mire... :D
  • winnie
    #407
    nincs semmi. találni kell egy hiteles külföldi hírofrrást és arra hagyatkozni. ennyi. ha a hír igaz, akkor az amerikai tévés oldalak biztos írnak róla. nem keveset.
  • LasDen #406
    akko most mi van???
  • winnie
    #405
    hmm. ez őgy megy, hogy egy magyar blog(!!) megírja, hogy kilép és automatikusan elhiszi mindenki? tavaly, vagyis idén azzal hülyítették a népet, hogy összeállnak a jóbarátok...
  • LasDen #404
    nem ez most lesz Január 4-én.....utána lesznek még részek...azért arra kiváncsi leszek utána kint mennyit fog esn a nézettsége...
  • Norbi7
    #403
    Hát ez hihetetlen, felse fogom! az a rész amit említettél az a 7. évad záró része lesz vagy melyik?
    (egy kicsit más: az eddigi hat évadhoz kellene nekem DVD borító sima DVD tokhoz. tudom hogy nem olyan borítójuk van mint egy filmnek hanem 1 DVD-n 4 rész van és ezeknek külön vékony kis tokjuk de ha valaki tudna segíteni azt előre is megköszönöm.)
  • LasDen #402
    áh akkor sokat fog esni az egész színvonala... :((
  • Paulie
    #401
    Kilép a sorozatból William L. Petersen.
    http://comment.blog.hu/?rnd=061230a
  • LasDen #400
    mivan?
  • Paulie
    #399
    abban a részben ami 4.én lesz D:
  • Paulie
    #398
    Jan 4.én Grissom kilép a sorozatból
  • Paulie
    #397
    Boldog Karácsonyt!
  • Norbi7
    #396
    Bizony az nagyon jó rész!
    Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok nektek és családotoknak!
  • LasDen #395
    tegnapi részt nem nézte senki??
    az volt amit Tarantino rendezett...hát vmi fasza volt....
  • Lizzy Sheffield
    #394
    Alig várom már, hogy megleygen
  • LasDen #393
    a 7. évad 1-10 része megnézve......eddig nekem bejön eza évad....megin volt egy érdekes sorozat gyilkos
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csak kár hogy most elkapták vgyis öngyilkos lett.. :D

    a 10. rész kifejezetten tetszett..csávesz milen szerencsétlen volt... :DDDD
  • Lizzy Sheffield
    #392
    magyar?
  • szando
    #391
    Megvan az első évad DVD-n, eredeti hanggal nagyon jó!
    Az első részeken vagyok még csak túl, de tök érdekes, mert azokat nem láttam. A menüje elég tré (magyar kiadás... :S ), és nincs angol felirat, de amúgy minden klappol.
  • Lizzy Sheffield
    #390
    nekem még mindig vannak címeim
  • bias
    #389
    voltak epizódcímek, de a megrendelő nem kérte, hogy be legyen mondva. egyéként nem is szokás. más sorozatnál sem. talán a Majamiban meg az Ikszatkákban emlékszem epizódikus címekre. :)
  • Lizzy Sheffield
    #388
    én tudok pár magyar címet, ha érdekel!!
  • rosszqtya
    #387
    akkor nem véletlen nem találtam :'(

    köszi a segítséget...
  • gnom
    #386
    a reszeknek nincs magyar cime. illetve most amik kijottek dvdn (fel elso evad) azoknak van mar. de eddig nem volt soha magyar cim feltuntetve sehol...
  • Lizzy Sheffield
    #385
    jaja, alig várom már!!
  • Fenrir
    #384
    Ez vitathatatlan, majd kiderül minden az új évadban...
  • Lizzy Sheffield
    #383
    nem nem hidd el nekem, több részben is látszódott h van köztük bizsergés. Gondolj csak arra h milyen képet vágott Chat amikor megtudta,h nős lett
  • Fenrir
    #382
    Persze, hogy van, Cath is elvált, de szerintem inkább Nick-kel fogják majd összehozni :)
  • Lizzy Sheffield
    #381
    az lehet h nős,de tudod van olyan hogy válás!!!
  • Fenrir
    #380
    Cath és Warrick? Warrick már nős, nem? :)
  • rosszqtya
    #379
    segítsetek picit nekem...

    hol találok egy olyan oldalt, ahol le van írva minden nálunk sugárzott CSI 6 évadnak a _magyar_ címe...

    olyan oldal kéne, ami tuti, mert eddig bármilyen oldalt is találtam a gúglival, ott van, hogy angol cím, magyar cím, de a magyar címek alatt is az angol címek szerepelnek... :(

    előre is köszi :wave:
  • Lizzy Sheffield
    #378
    azaz kell is ennél jobb! Gondoljatok csak bele --> Gil+Sara, Chat+Warrick