577
C S I
  • BUBUSKA7
    #497
    Jah az is igaz....frissités is meg a többi is....majd meglátjuk!
  • LasDen #496
    ez nem szétbarmolás.......9 év után minden sorozatnál várható ilyen...egyesek beleunnak a szerepbe és nem akarnak hosszabbítani....másokkal meg nem hosszabbítanak....ennyi....ez a sorozatok rendje......amúgy meg azé minőségi embör jön Fishburne személyében....... :D
  • BUBUSKA7
    #495
    Amugy olvastam hogy Grissom távozásához köze lesz Saranak is(a forgatokönyv szerint)-(esetleg ujra látjuk),és annak a Lady Heathernek is......amuyg jo a 9ik évad.......bár nagyon nem várom azt a részt amikor Grissomkilép egy időre...:(sztem nélkülenemlesz olyan a sorozat,kár hogy szétbarmolják.....:(
  • BUBUSKA7
    #494
    Sziasztok!
    Egy olyan kérdésem lenne ,hogy kiadták/adják a többi évadot is a CSI Las Vegasbol vagy csak a 2ik évadig jutnak itthon???Kicsit furcsának találom hogy minden más országban mint pl:A németeknél már kiadták a 8ik évadot is!Meg hogy hol lehetne utánna kérdezni hogy mikorra tervezik a megjelenést???
    Meg egy kérés vki esetleg akinek megvan ha nem is magyarul de angolul az eddig vetitett évadok a 3-8ig,tudna segiteni megszerezni ezeket vagy egy olyan link ahol mindegyiket ujbol meg lehet nézni?
    Előre is köszi!
  • LasDen #493
    Warrick és Grisson kiírása is kényszerű volt....a színész - ha jól tudom - akkor kezelhetetlen volt, így inkább kirakták.....Petersen meg saját döntés.......csoda hogy ennyivel megúszták, ilyenkor szoktak lejárni a szerződések és iszonyat pézeket kérnek......
  • Norbi7
    #492
    Már a 9. évad 10. része után? Na ez egyre jobb! értem én hogy ez egy szép kor amit megélt már a sorozat, de azt nagyon nehezen birom nézni mikor széthullik egy ennyire klassz sorozat! Ja és Sara sem jön vissza.
    Fishburne-t pedig nem akarom bántani de, egy ekkora módosítás szerintem már sok. Majd úgy megy nyugdíjba ez sorozat, hogy alig marad meg belőle valami eredeti.
  • Fabio Capello
    #491
    William Petersen kiszáll a Helyszínelőkből.

    Az évad 10. része után William Petersen nem marad állandó szereplő, vendégszereplőként vissza fog térni, ha hívják. (El is mondta, hogy nem akarja elhagyni a sorozatot, de mást is akar csinálni.) Távozásának meg fogják adni a módját.
    Cserébe a 9. évadra több epizódra is vissza fog térni a 8. évad elején távozott szereplő, pl. Lauren Lee Smith csatlakozik a sorozathoz, míg Liz Vassey (Wendy) és David Berman (David) állandó szereplővé válik, Wallace Langham (Hodges) sokkal több szerepet fog kapni a szezonban, a Makattes gyilkos (Miniature Killer) is vissza fog térni.


    és Grissom helyett jön majd Fishburne
  • Norbi7
    #490
    az a vérfrissítés bőven megtette volna egy laboros személyében, én legalábbis azt mondom hogyha valami jól működik akkor nem kell bolygatni!
    viszont gondolom ő akart kilépni a sorozatból és nincs mit tenni ez ellen de akkor is olyan sz@r!
  • Norbi7
    #489
    Én az alapcsapatból mindenkit nagyon szeretek, még azt elviseltem hogy Sara lelécelt (nem tudom vissza jön e) de ez túl dúrva! Igaz hogy láttam már hogy egy kedvenc helyszínelőmet kinyírják, de ezt meg sem álmodtam hogy itt is megcsinálják!
    nagyon nagyon elvagyok keseredve, 8 év után ilyet meghúzni!
  • LasDen #488
    nekem sose volt szimpatikus.....igazából örülök, hogy meghót....bár az új elég szar....
    amúgy meg 9 év után kell egy kiss vérfrissítés a sorozatba.....Fishburnere kiváncsi leszek..... .D
  • Fabio Capello
    #487
    annyira éreztem hogy sáros az a kis mocsadék, de valahogy reménykedtem hogy nem... erre...

    warrick volt a legszimpatikusabb a bagázsban, ezek után már nem tudom mit akarnak még...
  • Norbi7
    #486
    így vége az évadnak... hát nem találok szavakat és még nem tértem magamhoz. most minek kellett ez? basszus sztem 2 éven belül kinyírják a sorozatot. remélem azt a rohadékot elkapják!
  • Fabio Capello
    #485
    Anyáááád hogyaza... Szegény Warrick... RIP :(
  • kirol
    #484
    Igen tudom.
    Most már csak azt nem tudom, hol maradtam le.

    Akkor valahol a 8x08 és 8x13 között.
  • Norbi7
    #483
    Szia!
    Sara a 8. évad 7. részében lécelt le, abban a részben amelyikben az az okos kiscsaj és a testvére újra szerepeltek, biztos emlékszel. (ha függő vagy) :)
    Sajnos az okt. 2-án ment részről lemaradtam, de az új részek mindig csütörtökön 21:05-kor megy, így biztos hogy akkor ment a 12. rész.
  • kirol
    #482
    De okt. 2-án is új rész volt?

    Akkor Sara hányadik részben ment el?
  • Norbi7
    #481
    A legújabb rész csütörtökön (10. 09.-én) volt. Ez a 8. évad 13. része volt, összességében a 178. rész! Tehát folyamatosan adják az új részeket, a szokott időben, csütörtök 21:05-től. A kavar ami most itt kialakult gondolom azért van, mert a régi részeket ismétlik, ma lesz a 86. rész.
  • kirol
    #480
    Akkor most tisztázzuk már.
    Egy ideje nem volt új rész, nem?

    Amit legutóbb láttam, hogy Sara elmegy, meg még talán 1-2 rész ezután. Ez hányadik rész lehet kb.?
  • Paulie
    #479
    bár nekem tegnap volt új rész a 9.évad elsö része
  • Paulie
    #478
    az elötte lévö volt új rész
  • Fabio Capello
    #477
    amit én láttam, 9-10ig az tuti nem, őszintén bevallom, nem tudom volt e utána rész... ha volt, akkor az tényleg új volt, duplázásnál így szokott lenni :)

    de az első tuti hogy ismétlés volt, greget most vezetik be a helyszínelés rejtelmeibe... :)
  • Paulie
    #476
    sztem meg új rész volt:)
  • Fabio Capello
    #475
    nem.
  • kirol
    #474
    Ami tegnap volt a Viasat3-on az most új rész volt?
    (CSI: A helyszínelők (am.-kan. akciófilm-sor., 178. )
  • PrisonMan
    #473
    CSI Miami-s kérdés:

    Most mi is van pontosan Horatio barátnőjével? RTL-en nézem, részek végén volt egy-két egysorosa a nővel, ha jól tudom utána randiztak is. Mi lett vele?
  • Fabio Capello
    #472
    pm ment
  • Lsilent
    #471
    Hali ha vki tud segíteni, honnan tudnám megszerezni a 7.évadot aviban? Az első hat megvan. Ha vki tudna segíteni az irjon üzit pls.
    thx
  • Norbi7
    #470
    A tegnapi is nagyon jó volt, remélem tartják ezt a szintet vagy még jobb lesz. És a zene a végén is ellett találva. Nekem is ez az etalon, de a Miami-t is rendszeresen nézem, a NY-it meg csak amikor elkapom. Lehet azért mert a LV indult leghamarabb, de ez a csapat a legjobb, legszimpatikusabb számomra.
    Sajnos a napokban az egyik oldalon egy srác nem spoilerként írt egy hozzászólást és eléggé elvette a kedvemet.
  • kirol
    #469
    Kurva jó volt ez a rész is!

    A többi csít csak néha néha nézem, de ezt mindig.
    Nagyon jó!
  • kirol
    #468
    Tudom. Ok.
  • Fenrir
    #467
    Már miért lenne az? Rendszerint az előző évad vége szorosan kapcsolódik a következő évad elejéhez.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Itt ugyebár Sara elrablásáról van szó (amikor betették egy felborult kocsi alá és utána lemakettezték).
  • kirol
    #466
    Máris, pont most kezdtem el leszedni.
    De akkor megvárom!

    Megismétlik a 7. évadzáróját és 22-től meg a 8.-ból az első? Érdekes.
  • Norbi7
    #465
    Éééééés július 17.-én indul a 8. évad!!!
  • LasDen #464
    igen.....itthon A helyszínelőket csak a Viasat 3 adja......
  • kirol
    #463
    Köszi!
    És ezt a Viasat 3-adta le?
  • LasDen #462
    7. évad
  • kirol
    #461
    Az melyik évad volt, ami úgy kezdődött, hogy Catherine Willows -t elrabolják vagy mi, és nem tudni, megerőszakolták e vagy sem.

    Mert valahogy full nem emlékszek, mert összekeveredtek a szálak, hogy V3-on is néztem. Mert ilyen babaházas gyilkosság is rémlik, de az meg mintha magyar lett volna. :) Én meg angolul néztem. :)

    Meg talán azzal ért véget, hogy Sara Sidle a kocsi alatt feküdt.

    De már lehet full összekeveredtem. :D
  • passatgt
    #460
    lol 8x15-be mythbusters:D
  • Fabio Capello
    #459
    hátigen, én is néztem, nagyon várom a folytatást, rossz néven venném, ha egy újabb főszereplőtől kéne megválni :(
  • Norbi7
    #458
    Nagyon szomorú volt a mai CSI: Miami!