577
C S I
  • Norbi7
    #537
    bizony, én is nagyon szeretem, jó nő nagyon.
  • Fabio Capello
    #536
    és Lady Heather is visszatért, számomra külön öröm :)
  • Norbi7
    #535
    Az e hét csütörtöki rész nagyon bejött. jó volt a zene is és jó volt az ügy is, nagyon ritkán van ilyen befejezés, jól megvolt csinálva összességében. tehát nagyon tetszett és maga az évad is elég jó szerintem a megtörtént dolgok ellenére is.
  • Norbi7
    #534
    hát ja, megnéztem volna egy olyan befejezést is, a Miami-ban volt ilyen (egyéni megtorlás) és teljes mértékben elfogadható volt. de így se rossz, mondjuk azt hittem elhúzzák még legalább egy részig. kíváncsi vagyok milyen lesz összességében ez az évad, -2 főszereplő és a következő..., na az lesz még sz@r.
  • Fabio Capello
    #533
    Hát, nem volt rossz rész... Bár az biztos hogy Nick helyében én az egész tárat beleengedtem volna a kedves alseriffbe, majd azt mondanám, hogy fegyvert szegezett rám és le akart lőni... Nem hiszem, hogy Brass nagyon kiakadt volna, sőt, lehet észrevette volna a seriff háta mögött a kést, és ő is beleengedi a tárat

    Sara-t jó volt megint látni, reméltem, hogy még visszatér közénk :)
  • LasDen #532
    nem olyan nehéz......jó a szinkron is csak a hang váltásokat nem tuttam kiheverni :D
  • Norbi7
    #531
    egyszer megpróbáltam feliratosan de ennyi idő után már nem tudnám elképzelni magyar szinkron nélkül.
  • LasDen #530
    én má láttam :P :D
  • Norbi7
    #529
    na most mindenki a tv elé :)
  • kirol
    #528
    Jó volt!
  • Daza500
    #527
    Jaja, a mai rész eléggé sokkoló volt a végére...
  • Norbi7
    #526
    az biztos hogy a Miami-ban is tudnak évadot zárni. most meg ennek a folytatását várom nagyon. a lényeg viszont hogy jövő hét csütörtökön kezdődik a LV és a beharangozó alapján jónak tűnik.
  • Norbi7
    #525
    én inkább a kék kapszulát választom!
    Felakarok ébredni... :D
  • Fabio Capello
    #524
    viccelsz, vele az első season finale:

    neot holtan találják, akit kedvese, trinity sirat. a gyanú először egy orákulum nevű titkos szervezetre terelődik, annak is az egyik fő vezetőjére Serafra. A nyomozás közben azonban kiderül, hogy egy másik banda, a Gépek állnak a gyilkosság hátterében, így Seraf helyett Smith lesz az ügy elsőszámú gyanusítottja. Mindeközben Morpheus és Niobé között szerelmi szál van kialakulóban, ahogy két laboráns, Link és Zee között is. Vajon mi lesz a sztori vége? kiderül a 11. évadban
  • Norbi7
    #523
    :D most megnyugtattál!
  • Fabio Capello
    #522
    majd jön morpheus, jólesz az :D
  • Norbi7
    #521
    ami a 8. évad utolsó részének utolsó pár percében történt. hogy hogyan reagálnak rá a többiek és elkapják e akit kell.
    na meg amit Fabio Capello alul belinkelt... még most se bírom el hinni, de hát egyszer minden jónak vége szakad.
  • Fabio Capello
    #520
    Spoiler alert! Két promo vid, a legfontosabb eseményről a 9. évadban


  • kirol
    #519
    Milyen fogadtatásra, ezt nem értem.
  • Norbi7
    #518
    Igen, (nem gondoltam hogy csak 21 részes lesz) ma volt a 6x20 rész, jövőhéten az évadzáró rész lesz. és 9.-én elkezdik a legkedvesebb helyszínelő sorozatom! kíváncsi leszek a dolgok fogadtatására.
  • kirol
    #517
    Király!

    Akkorra ér véget a Miami?
  • Norbi7
    #516
    Április 9.-én jön a 9. évad a V3-on!!!
  • Fabio Capello
    #515
    Aki esetleg lemaradt, a V3-on első évadtól megy a helyszínelők mostantól

    első két részt érdemes volt megnézni, sok feltűnő ellentétre fény derült (Warrick-Brass, Sara-Catherine)

    [legalábbis én nem láttam, de sok mindent megmagyarázott :D]
  • Norbi7
    #514
    sajnos rendesen bekavart, én diginél vagyok, remélem náluk megmarad.
  • kirol
    #513
    V3-nak hála én már nem látom. (Max. más úton.)
  • Norbi7
    #512
    régen volt már ennyire húzós rész a Miami helyszínelőkben! és ahogy vége lett, az se semmi.
  • N3TuddKi
    #511
    a gazdasági válság miatt van.
  • Fenrir
    #510
    Crossover? : )
  • Narancs
    #509
    Hehe, mai részben ugyanaz a csaj játszotta a prostit aki a Dexterben a Dex anyját, és a bűnügyi nyilvántartásban is ugyanaz a kép volt betéve a Helyszínelőkben mint a Dexterben a csajról. Ez kész.
  • Norbi7
    #508
    Nem semmi, előfordul! :)
    Biztos úgy van ahogy mondod, amikor most a LV-i ment akkor a Miamit ismételték, most meg fordítva.
  • kirol
    #507
    Basszus!

    Szerintem a V3 a hülye ismétléseivel összezavart, és én a 4. évadot néztem, közben akkor az az ismétlés volt. Nem az új.

    (Én korábban nem néztem, csak a LV-t, így nem túnt fel.)

  • Norbi7
    #506
    Nos, 1000%, hogy 4x25 részben lövik le Marisolt, aki Delko testvére és Horatio felesége.
    itt nézd meg!
    4x25: Marisol sírjánál mondja Horatio hogy akkor megyünk Braziliába!
    5x01: Ennek a címe Rio és ebben a részben nyírják ki.
    A CSI LV és a CSI Miami nálunk váltja egymást. Január-február környékén kezdik a Miami új évadját, augusztusban pedig a Las Vegasit. Igaz most ez felborult, mert az írósztrájk miatt a LV-i rövídebb lett és már most elkezdték adni a Miamit.
    Szóval ha minden igaz akkor a Miami 5. évadja ez év nyár előtt, május-június környékén ért véget, pontosan nem tudom.

    Lehet akkor kiesett neked egy egész évad? :)
  • kirol
    #505
    Full nem értem! :D

    Én a V3-on néztem és pár hónapja a mikor befejeződött az volt az utolsó részben. (Elmegyünk Mexikóba zárszó)

    Na most meg a 6x03-at adták legutóbb.

    Akkor most mi van?
    Mikor ment le az 5-. évad? Tuti, hogy nem annak a vége az, hogy megölik a főszereplő testvérét?
  • Norbi7
    #504
    Nem maradt ki az 5. évad! leadták az összes részét, a Viasaton néztem meg az összeset. ez év kb. májusában lett vége, akkor lehet te maradtál le az egész 5. évadról?
  • kirol
    #503
    Na de akkor kimaradt egy évad?

    Mert ha az az évad, aminek a végén azt mondják elmennek mexikóba a 4x25 és most meg 6. megy, az érdekes.
  • Norbi7
    #502
    Igen, e héten csütörtökön volt a 6x03 rész.
  • kirol
    #501
    De most a Viasat 3 -on a 6. évad megy? És legutóbb meg az volt nem? Amikor esküvőre készülnek és megölik a csajt.
  • Norbi7
    #500
    Nem nem. A 4x25 rész ér véget azzal, hogy úgy döntenek utána mennek, de ténylegesen az 5x01 részben mennek utána és számolnak le vele. ja és Rio de Janeiro-ba mennek. :)
  • kirol
    #499
    A CSI Miami 5x24 az az a rész volt, amikor azzal lett vége, hogy elmennek a gyilkos után Mexikóba?
  • BUBUSKA7
    #498
    Sziasztok!
    Tunda valaki olyan oldalt adni ahonnan le lehet tölteni az összes évadot magyarul,vagy ha nincs más,akkor angolul!
    Köszike!