505
Szal vaaazz!!!!
  • Gábor
    #154
    Még 1 kis érdekesség: a gamespoton Genre:Role-Playing!
    Remélem nem félre-/alulinformáltak!!
  • Gábor
    #153
    Miért nem megy?
    Na min1.
    Ezt nézzétek meg: http://www.gamespot.com/ps/rpg/finalfantasy7/screens.html?page=51

    Cloud bal karján "enyhén" Sephirothos ruhaféleség van, és Sephiroth Cloud felőli karja is érdekes!
  • Gábor
    #152
  • Gábor
    #151
  • Gábor
    #150
    Szvsz (emlékeim kicsit megkoptak) Cloud annyiban "klónja" Sephirothnak,hogy a Nibelheimi incidens után genetikailag módosította Hojo, hasonlóvá tette.
    A videoban az ősz srác tuti Sephiroth egy túlélő klónja, és a tolószékben pedig Ő ül személyesen mako-mérgezve,mint Cloud anno.
    Ja, és ha ez film lesz,és nem játék, akkor 2004 nyarán rasszista tömeggyilkos leszek! ;) Nehogymár ezt ne lehessen játszani!!
  • Sephi
    #149
    Figyej ide... eloszor is vagyuk ugy hogy mar eleve furcsamod hogy Sephiroth a lankoban maszkal mint amikor felgyujtotta Nibelheim falujat... de szerintem tuti benne lesz es nem mint emlek!

    Az a pasi akivel Cloud harcol az autopalyjan ... nos az nem tudom ki lehet. De a csukjas pali lehet a clon....

    Szerintetek benne lesznek a tobbi karakterek is a filmben?!?!?!
  • Unknow
    #148
    Na ha jól vettem ki a videóból ugye emlékeztek arra,hogy a játékban említést tesznek arra,hogy Cloud csak egy klónja Sepritothnak?Nos ugye kiderül,hogy false stb... Viszont ebben a videóban a végén ugye mikor a srác találkozik a fehér csukjás manussal akkor bevillan a Sepritothos jelenet.Tehát a valódi Sepritoth nem halt meg csupán mint Cloud anno,mako mérgezést kapott amikor beleesett a Lifestreambe.A fehér hajú srác pedig minden bizonnyal az akivel Hojo keverte Cloudot,tehát a klón.Javítsatok ki ha rossz volt az eszme futtatásom de logika sztem így van benne nem?
  • Unknow
    #147
    Sose sajnáld hiszen azt hiszem minden matériát kiáshatsz később bone villagbe vagy cuccot amit otthagytál a játék során és már NEM megszerezhető.Tehát a KOTR,Mime,Quadra matériákat ne is próbáld ilyen módon beszerezni stb... Egyébként erősen ajánlatos a második cd 1/3-nál arany csokóra rágyúrni.
  • Unknow
    #146
    Számok a széfhez:
    Amikor bemész a kastélyba ott elmész a balra eső szobába ahol találsz egy shinra katonák álltall írt papírt és azon lehet megtalálni a számok helyeit.Az utolsó számot a papíron találod csak a nem látható válaszra kell rámenned.
  • Unknow
    #145
    Sztem ő a Gonagaga melletti felrobbant mako reaktorra gondol:)
  • Unknow
    #144
    Dehogy nem szerezhette volna meg őket!Nekem akkor Vincent már régen megvolt:)Yuffie a Gonagaga forestekben található meg ahol megkell vele küzdenek és a megfelelő válaszok után csatlakozik a csapathoz.Teszem hozzá ezt többször is megjátszhatod.Vincent Nibelhiemben a kastélyban található.Előtte kikell nyitni a széfet ahol megtalálod a kulcsot a pincében lévő szobához.Vincent akár csak egy vámpír a középső koporsóban fog várni rád és szintén a megfelelő válaszok után csatlakozni fog hozzád de nála csak 1!!! sanszod van.Egyébként ha felakarod őket venni sztem azt most tedd mert utána már nem veszed hasznát... Sőt már sztem így is fölösleges hacsak nem akarod főcsapatban játszatni Vincentet.Mondjuk mást nem az extra dolgokért megéri.
  • barret
    #143
    hardwired
  • magus
    #142
    honnan lehet leszedni?
  • barret
    #141
    túl szép,szinte már lányos...ez a video porba alázza a final fantasy filmet szerintem!
  • Sephi
    #140
    Gut gut :))


    Gyerekek egyebkent lattatok az uj FFVII:AC trailert? SEPHIROTH buntet a vegen!!!! anyam hogy nez ki!!!!
  • Jinchuu
    #139
    Hmm, sorry, akkor én néztem be! :D
    Azt hittem, a Fort Condor ott van ahol a felrobban Mako reaktor. :D
  • Gábor
    #138
    Pont ugyanezt mondtam én is...
  • Sephi
    #137
    Nemigaz mert en speciel akkor szedtem fel Yuffi-et amikor atmentem azon az Istenverte mocsaron (ahol a kigyo vagyon) a Chocoboval es kijottem a barlangbol na ott a Frot Condor es Junon (aszem ez a neve annak a varosnak amit megtamad a vizben a weapon) kozott volt az erdoben Yuffie :)
  • Sephi
    #136
    jovanna faradt vagyok :))))
  • magus
    #135
    a geforce patchra ezt irja ki...

    Final Fantasy VIII v1.2 GEFORCE Upd. CRACK (FBSA)
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    CRACKED/MAKE CRACK by FBSA (5 min.)

    How to play on HD without inserted any CD:
    install the game, copy FIELD.FI and FIELD.FL
    file to your game dir, where FF8.EXE is.
    COPY from MOVIE CDs: DISC1.PAK or DISC2.PAK
    or DISC3.PAK or DISC4.PAK files and the recog-
    nizer DISK1 or DISK2 or DISK3 or DISK4 files too.
    (what you needed to play, just delete the OTHER
    .PAK file if not needed, IF YOU HAVE 1,8 Gigs
    HD-space, just copy the four *.PAK files from
    CD#02-05 to your game directory).

    Install the update (unpack FF8SQEANVPATCH.ZIP to
    your game directory), copy CRACK12GEFORCE.EXE to
    your game dir and run to crack.
    Start FF8CONFIG.EXE to set gfx/sound/controller,
    then play with running the cracked FF8.EXE.

    Notes: I think this game is UN-RIPPABLE !!
    If you have enough HD-space, YOU CAN PLAY
    THIS GAME WITHOUT inserted any CD...


    no carrier +++
    --== FBSA ==--


    es most nem tudom elinditani, emrt csak felpatcheltem. ez sztem nem az amire gondolsz...
  • Jinchuu
    #134
    Pontosan! Ott van valamerre a reaktor romja is.
  • magus
    #133
    ahol az a taktikaai jatek volt? hogy katonakat kelett venni meg ilyenek?
  • Jinchuu
    #132
    Nem, annál jóval messzebb, azért nem a legelején van, haladni kell a történettel és mint Gábor is mondta a Fort Condor körül van. :D Az épület amin egy Főnix madár van.
  • Gábor
    #131
    Yuffie-t leghamarabb az első fort condor ütközet előtt lehet megszerezni. Csak ki kell jönni a bányából, és vmelyik közeli erdőben cirkálni.
  • Jinchuu
    #129
    A játékot símán végigjátszhatod ezen emberek felvétele nélkül is, persze minnél több embert szedsz össze annál jobb. :D
    A felrobban mako reaktor biztos nem midgard-nal van, egyszer mellette kellett elmenned, biztos észrevetted nem?
    A széf számaihoz különböző segítségeket kapsz egy feljegyzésből, majd ezek után kell a kastélyban szétnézned és megtalálnod őket. A feljegyzés pedig a bejárati ajtótól balra van egy kis szobában, nehéz nem észrevenni!
    Ezeket az embereket még felveheted ha az 1-2 disk-nél tartasz, már ha jól emlékszem! :D
  • Ramza
    #127
    Igazatok van!
    Azt hiszem lassan itt lesz az ideje újrajátszani, ha ennyire nem emlékszem ilyen dolgokra...
  • Jinchuu
    #126
    Vagyis nem a széfben van! :))) Hanem az ott található kulcs nyitja az alagsorban eddig zárt ajtót ahol szegény Vincent alussza örök álmát, egészen addig amig Cloud fel nem zavarja! :D
  • Jinchuu
    #125
    Ha a templomnál jár (pont itt tartok én is, innen tudom :D) akkor már Yuffi és Vincent is nálla lehet. Én megszereztem mindkettőt. Yuffi a világtérképen van, a felrobban Mako raktor környékén ahonnan a Titan materia szerezhető meg. Vincent pedig Cloud szülővárosában Nibelheim-ben van, Sephiroth "kastélyában" a széfben. De ehhez meg kell keresni a számokat és legyőzni egy jó kis szörnyet, majd lemenni az alagsorba és beszélni vele. :D
  • Ramza
    #124
    Hát ez az...én úgy tudtam, hogy csak így lehet megszerezni.

    Mindig tanul a játékos :)
  • barret
    #123
    ha találkozol vele az erdőben akkor meg is lehet szerezni!a kérdésekre kell jó sorrendben vélaszolni!
  • Ramza
    #122
    "nem mentem be a mythril banyaba igy nincs meg a yuffie karakterem"

    Őt egészen biztosan nem bányában lehet összeszedni, hanem kint a természetben a világtérképen.
    Templom alatt az első cd végén lévő templomra gondolsz? Mert akkor még senkiről nem maradtál le, sőt...még meg sem szerezhettél volna extra karaktereket.

    Vincent megtalálsi helyére - szégyen, de - nem emlékszem.
  • Ramza
    #120
    keleni = kelleni
  • Ramza
    #119
    Mivel az első a GeForce patch, szerintem az fog neked keleni.
  • Ramza
    #118
    "hogy van e magyarul"

    Dögöljek meg ha látok ilyen kérést :)

    A csíkozás a hetedik részben videokártya-függő volt, szerintem itt sem az xp-vel lesz gond.
    Ezeket a patch-eket találtam, nézd meg őket, hátha:
    http://ab.goker.org/fn/Ff8ge12c.rar
    http://ab.goker.org/fn/Ff8v12cr.rar
    http://ab.goker.org/fn/Ff8nocd.rar
    http://ab.goker.org/fn/ff8_spa.zip

    (Segítek ám én, ha értelmes a kérdés :)
  • CHEAPBOY_GA
    #116
    picsába pedig mar eppen irtam volna hogy mivan bazze?:)))
  • Ramza
    #115
    Atyaisten!
    Na jó, akkor a gyengébbek kedvéért: Magus megkérdezte, hogy van-e az interneten leírás. Ez kb. olyan kérdés, mint amikor bemész egy dohányboltba, és megkérdezed, hogy:
    "Elnézést, cigarettát árulnak?".

    De neki legalább lejött a #111-ben, hogy miről van szó :)
  • Sephi
    #114
    Mirol beszelsz? .... en nem ertem... az neten millio helyen van FFVII full leiras :)))
  • Ramza
    #113
    Hát mindenesetre érdemes megpróbálni, ha találsz crack file-t valamelyik könyvtárban. (ha bemountolod az install-t, akkor bele tudsz nézni, és ha van ilyen file, akkor csak ott lesz valahol, egy próbát megér)
    Leírásokat a www.gamefaqs.com-on találsz milliót.
  • magus
    #112
    egy kerdes: a final fantasy 8 at letoltottem 4 image fileban. az a baj hogy felraktam az installal, bemountoltam a playdisk1et de ugyanugy keri. cra ckelnem kene vagy mi?
  • magus
    #111
    oltsatok jobban, koszonom:)