505
Szal vaaazz!!!!
  • Unknow
    #194
    eMuleban rákeresel és 1nap / cdvel lejön:)
  • Unknow
    #193
    Azért,hogy még ha akarsz tudj vele játszani:)
  • magus
    #192
    DC?
  • magus
    #191
    mirt kene mentenem? a materiakat visszakapom mikor elhagyta a csapatot
  • barret
    #190
    topic up!
  • St@n
    #189
    Hi FF Fans! Fgy, nem tud vki web-es vagy ftp-s linket adni nekem, ahonnan le tudnám szedni a FF7-et? Pc-re vagy Ps-re, mindegy. Előre is thnx!

    -_-!!!FF rULEz!!!-_-
  • Unknow
    #188
    Semmi gond mivel ezt sokan eljátszák.Halják valahol aztán mivel ,hogy halál biztosak benne tovább adják mintha már nekik is sikerült volna.
  • Sephi
    #187
    Ha' figyeje lehet hogy nem igaz de akkor a haver nagy hazug mert o igy meselte... de ha igy mondod lehet tenyleg nem igaz :( Elnezest kerek nem akarok kamuzni de igy meselte....
  • Unknow
    #186
    Most nézem...miért kezdem minden hozzászólásom úgy,hogy "Hát figyelj" ... asszem ideje gyarapítanom a szókincsem:)
  • Unknow
    #185
    Hát figyelj...megölni ugyan csak az elfeledett városban fogja Aerist de neked még a Temple Of Acients előtt kell mentened.
  • magus
    #184
    És mikor oli meg vagy mivan? mindja ujrajatszom ha lesz idom a klegutobbi mentesbol, mert total nem figyeltem, csak azt lattam hogy mar nincs.
  • Ramza
    #183
    Így van. Se japánban, se amerikában, se európában, sehol. Max. Gameshark kóddal.
    Felejtsük már el ezt.
  • Unknow
    #182
    Hát figyelj ha belegondolsz ez alapból hülyeség ugyanis hacsak a Daimond Weapont nézzük,hogy mit dob már nem korrekt ugyanis ő Cloud ultimate fegyverét dobja el.A Ruby tudtommal ha jól emlékszek Ribbont dob bár nem tudom.Annyi viszont biztos,hogy megvásárolható tárgyat dob tehát már itt bukta a dolog.


    Még ide megjegyzés képp,hogy a japcsi verzió KEVESEBB mint az US mivel az US és az EU verzióban már van plussz visszaemlékezés Nibelihemben Zackel és Clouddal.Szal sorry srácok az FFVII-ben NEM lehet feléleszteni Aerist CSAK TRAINERREL!Már pedig sztem egy ilyen sztorit és ilyen játékot meggyalázni ilyennel nem szabad!
  • barret
    #181
    ha megcsináltad,ird le részletesen,hogy megismételhető legyen...
  • Ramza
    #180
    LOL :)
    Igen, ilyen legendából terjeng a neten vagy húsz, csak érdekes módon még senki nem tudta bizonyítani...
  • Sephi
    #179
    Az US verzioba is ujra lehet eleszteni espedig amikor utso alkalommal repuls az eszaki sarkra Sephiroth-hoz. Le kell menni az Ancient City-ben es ott a Weapon-oktol + Ruby + Einzinger szornyektol kapott darabkakkat be ko dobni a vizben ugy ahogy Nanaki nagyapja magyarazza!!!! Es akkor viszaeled de nem jacchato hanem Cloud az oregre bizza amig ok viszajonnek a Sephiroth-os csatabol!
  • barret
    #178
    japán verziót kicsit nehéznek tartom...tudod,a feliratok miatt!
  • barret
    #177
    igy van!örökre meghal,esetleg a filmben feléledhet...
  • Jinchuu
    #176
    Legalább is az eu verzióban! :D
    A japánban fel lehetett, bár nem értem, hogy az angol verzióbol ezt miért hagyták ki. :(

    Sephi:
    Azért a Healing Wind limitet már nem nagyon hiányolod akkor amikor Aeris meghal, hisz a negyedét sem tölti fel az életednek már akkor. :D
  • Unknow
    #175
    Aerist a játékban nem lehet feléleszteni már.Sajnos ez tény.Szóval akinek hiányzik Aeris annak ajánlok előtte egy mentést.
  • Sephi
    #174
    Na azert nem forever.

    magus igen Sephiroth (ejjen ejjen) megoli Aeriset :(
    Sajnos most mar minus egy szereplo es a Healing wind magiat nagyon fogod hianyolni.

    visza lehet szerezni bar nem kotodik akkorse a tovabbi storyhoz es szerintem amire mer visza lehet eleszteni addigra mar semmi ertelme ujra feltapolni :)
  • barret
    #173
    amen
  • barret
    #172
    ja,now and forewer!
  • magus
    #171
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MEGHALAT AERIS, A PICSABAAA. amugy az abaj hogy ittvolt haver es mindenki nyaggattott, de mi lett Aerissel? marmint meghalt vagymi?
  • Sephi
    #170
    Bone village az azutan jon aszem hogy voltam Cape Town-ban... ott ahol van Cid raketaja :) Nos aBone Village az a Ancient City elott van... hogy is mondjam... Mindgratol eszakra van :)
  • Sephi
    #169
    A FFIX-et egyszer erdemes vegig vinni es kesz. Szep jatek es marha jo a storyde nem az a huha ... azerty jobb mint a FFVIII :)
  • magus
    #168
    en 20 percet jatszottam vele, de amit lattam az japan volt, szal csak az az elso varos tetszett nagyon, ahol voltak a versenyek, jatekok, ugralokotelezteesk ilyesmi.
  • barret
    #167
    a legszebb amit valaha végigjátszottam!
  • Ramza
    #166
    Éltalában nem szokták szeretni annyira.
    Nekem nagyon bejött, igazi fantasy hangulata van, ami az 5-ik rész óta nem igazán jellemezte a sorozatot...
    Tegyél vele egy próbát, és két óra után tudni fogod, hogy bejön vagy sem.
  • barret
    #165
    csak a te kedvedért!
  • Gábor
    #164
    Szvsz nagyon eltolták, nekem borzasztóan nem tetszik!
  • magus
    #163
    Amúgy a final fantasy 9 az jo? megeri szenvedni az emuval?
  • barret
    #162
    támogatom az ötletet,vesszen a férgese!
  • Gábor
    #161
    Hmm....nagy igazság, köszi!
  • magus
    #160
    es mikor lehet elmenni oda?

    az a felhold sziget baloldalt fenn?
  • Gábor
    #159
    Hojo=szemüveges, fehér köpenyes manus.
  • barret
    #158
    valahol felül a térképen.
  • magus
    #157
    bone village merre is van? hanyas cd es ott hol?:)
  • Sephi
    #156
    Figyeld az arukat mintha tok ugyanaz lenne.

    Msot csak hogy ne haljak meg hulyen... Hojo az a fekete frizuras csavo vala?
  • Ramza
    #155
    "Miért nem megy?"

    Mert honlapot akarsz képként beszúrni...