505
Szal vaaazz!!!!
  • Ben C
    #297
    Na magus,
    ez most lehet hogy nagy hülyeségnek fogod tartani, (szerintem is az). Arra kérnélek, hogy ami mappába feltette magát a pecs, azt a mappát tömörítsd már be(nagyon), és küldd el emilben.az emil címem: [email protected]. (sejtem hogy nem fog müxeni de azért megpróbálhatjuk.)
  • Ben C
    #296
    Csak egy villanás
    és semmi más...
  • Ben C
    #295
    neked volt olyan, amelyik nem működött?
  • barret
    #294
    és milyen video kártyád van? asszem ez a lényeg...

    ezt sem tudom felrakni 8500-as atira. csak egy villanás...és semmi!
  • magus
    #293
    Itt van, felraktam. Nekem ez működik.
  • Ben C
    #292
    nem, sajna.
  • barret
    #291
    playstationos változatot nem tudod megszerezni?
  • Ben C
    #290
    FUCK!

    NAGYON NEM AKR EZ AZ FF7 ELINDULNI NEKEM!
    leszedek egy fájlt, még 778 968 b-os ÉS NEM MEGY!!!!
    Villan egyet oszt adios! BAZZEG!
    hh....
    magus, próbáld már meg lécci te is feltenni, és írj be ide vmit ha sikerül.
  • Ben C
    #289
    Az adrenalin vaulton van egy 778 KB-s file, de onnan nem tudja leszedni a flashget
  • Ben C
    #288
    Magus, te is leszedted? ha igen akkor honnan?
  • magus
    #287
    igen
  • Ben C
    #286
    a fájlnevet, ff7betap1 ?
  • magus
    #285
    ha nem jo, mert van ilyen, akkor ird be a googlebe azt a filenevet es szedd le mashonnan. a helyes filemeret ez:
    778968 b
  • Ben C
    #284
    Há' nem sűrűn!:)
    sorry. nem tudtam hogy nem lehet. mind1 is mer azér dobta ki az errort, mer a Self Extractor hibás temporary fájlt csinált. De a peccs akkor se megy fel
  • barret
    #283
    még én sem...
    nem hagy nyugodni!
  • barret
    #282
    na ezt látod???
  • barret
    #281
    nema! te látod,de a többiek nem!
  • Ben C
    #280
    Nekem is olyasmi!de mér'?
  • Ben C
    #279
    Be tudok linkelni a vinyóról.
    Lásd:#276
  • barret
    #278
    ez a peccs nem megy fel a gépemre,eggyet villan,és ennyi!
  • barret
    #277
    a vinyódról,nem tudsz belinkelni...töltsd fel valahova a képet!
  • Ben C
    #276

    elrontottam a képet...
  • Ben C
    #275

    sőt ilyet is csinál ha rossz a kedve....
  • Ben C
    #274
    Figy, próbáld már meg feltenni ezt a progit amit belinkeltél. Elindítom, végigfut 100%-ig aztán nem is tette fel, de jó gyorsan kilép. Ha neked sikerült feltenni, akkor írj be valamid. barret, ha meg tudnád próbáld már meg te is mer' te még gondolom itt vagy a fórumon
  • barret
    #273
    na, semmi?
  • Ben C
    #272
    Ja, már voltam ott, de nem szedtem le ezt. Megpróbálom
  • magus
    #271
    Final Fantasy VII - Help! The Intro Movies play Upside Down! Or, I get NO Movies when I start the Game!


    Help! The movies are playing upside down!! Or...I get no movies at all when I start the game!

    This occurs on some systems due to a conflict with Duck True Motion, the movie-player software used by Final Fantasy VII. You can correct this problem by downloading and installing the patch:


    FFVII Upside Down Movie Patch

    http://ftp.eidos.com/pub/patches/final_fantasy7/ff7betap1.exe

    ezt probaltad mar?:)



    Itt a patch, ha lusta lennél rákattintani... sztem ez megoldja a problémádat.
  • Ben C
    #270
    biztos hogy nem tudja valaki mér nem fut?Az index fórumban, amit barret ajánlott se nagyon tudják a csávókák
  • Ben C
    #269
    de-nem-az-a-baj-hogy-tnt-peccs-kell-most-már-jáccanék-vele-software-rendereltben-is-egyébként-már-leszedtem-a-tnt-peccset-és-biztos-müxik-csak-a-játék-nem-indul-el-mert-elindítom-nyomkodom-az-entert-hogy-bejöjjön-a-főmenü-szerűség-ott-new-game-és-azután-már-csak-fekete-képernyő-szerintem-a-videókkal-van-baja-mert-már-a-kék-eidos-kiírást-se-látom-a-játék-elején-mellesleg-én-vagyok-FÁJNÖL-csak-regisztráltam-magam.
  • magus
    #268
    FÁJNÖL: eidos honlapjan a supportban minden patch ott van meg a tnt2es patch is.
  • musha
    #266
    hát én például Windows XP alatt egyáltalán nem bírtam futtatni és ha jól emlékszem 2000 alatt sem.
  • barret
    #264
    itt nézz körül,szvsz a legjobb ff fórum.
  • barret
    #260
    nem foglalkoztam soha vele,de létezik hozzá állitólag tnt patch. vagy szerezz egy vodoot valahonnan!
  • barret
    #259
    állitólag,ez megjelenitési hiba!várd meg a video végét,és hátha bejön a menü!
  • KeviN
    #255
    ha nem jon ossze akkor majd mail me :)
  • KeviN
    #254
    ok
  • Sephi
    #253
    Persze hogy lehet. Siman csinalni kell egy image-t az Alcohol 120% as progival es telepiteni majd lehet netrol le kell tolteni egy sima cracket oszt kisz.
  • barret
    #252
    ha iso-ba fel tudod rakni,akkor szvsz győztél.max daemonnal telepited...
  • KeviN
    #250
    Ha nagyon kell, akkor talan megkaphatod tollem, ha eljossz erte...ugyanis en is nyiregyi vagyok, es meg is van (igaz eredetibe, igy nemtom a masolasvedelemmel mit fox kezdeni)
  • Unknow
    #249
    miért nem kérded meg cheapboyt?