505
Szal vaaazz!!!!
  • Sephi
    #342
    En mar regota igy gondolom de nem baj :) Elvannak a gyerekek :)))
  • Ben C
    #341
    Én nem sokat értettem meg az AC trailerből
  • barret
    #340
    jó ez a topic... az eredeti témához semmi köze!!!
  • barret
    #339
    sok beszédhibás csak írni mer,de azt is elég gyengén...
  • Ben C
    #338
    FFF...(?)
    Fita...(?)
    Móka energy...(?)
    Titus,Suna,Kloud...(?)
  • Ben C
    #337
    bazzeg...
  • Ben C
    #336
    Gyahahaaahaaaaa!!
    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!
  • Sir Quno Jedi
    #335
    Mér' ??? Jó fej a csávó, jól nyomja ! Full igaza van vaze ! Halál a Square-re ! Kapcsojja ki ! :DDD
  • Ramza
    #334
    A saját vágyak kivetítése?
  • Ben C
    #332
    Comment:
    ............
  • barret
    #331
    jah,nagy szar ez a game...azért adtak el belőle vagy 8 millió darabot!és erre mondják az összess ff közül ,hogy a legjobb...biztos tévedett az a 8 millió ember,aki eredetiben megvette.
  • Gábor
    #327
    Pontosan azért, mert őt is kezelték makoval, csak sokkal nagyobb dózist kapott, Sephiroth képességeivel próbálták felruházni (úgy tűnik sikerrel)
  • Ben C
    #326
    csak azé kérdeztem, mer' nekem is az van
    1 dolog nem jött le az ff7 sztorijából.Ugye Cloud ne volt a SOLDIER-ben. Ezt derítették ki Tifa-val, amikor beleestek a LS-be mideelben. Na , akkor miért van mégis olyan színe a szemének, mint a SOLDIER tagjainak, akiket "beoltottak" mako energy-vel
  • barret
    #325
    ff7 leirás magyarul. a többiben nem tudok segiteni!
  • Ben C
    #324
    Nem az amelyiket mr. Kao Megura készítette??
    Még régen, amikor valaki (talán Magus) kérdezte hogy kell choco-t nevelni, akkor is abból a walkthruból tettél be egy részt..
    mind1 lenne egy fontos kérdésem. FF7 cracket hol találhatok??(havernak meg szeretném írni) lenne egy csomó oldalon, csak ahol rámegyek hogy crackz, bejön ilyen német nyelvű akármi, mintha serial number-t kérne.
  • barret
    #323
    ne kérdezz ilyet,legalább fél éve csináltam! amit mondassz,azok megvoltak. van jó leirásom is...néha belenéztem.igen részletes!
  • Ben C
    #322
    az egyik sárga matériák egyike master command?
    sőt az az 1 zöld szerintem egy master magic...
  • Ben C
    #321
    Tsávókáim!
    ribbont hogyan szerezhetek??
    meg,(lehet hogy hülye kérdés) az ff7-ben csak a különböző source-kkal tudom növelni a statjaimat?? pl: a 8-ban volt junction, itt nincs valami más a source-okon kívül
  • barret
    #320


    így néztem ki,mikor lenyomtam őket!
  • Ben C
    #319
    tudom, ruby meg emerald.
    emeralddal már harcoltam, de még nem voltam felkészülve.
  • barret
    #318
    de igen!a végén adsz egyet szepinek és megfexik tőle...amugy ne bizd el magad, lesz két főellenség a játékban,akiket nem muszály legyőznöd... azért próbálkozni lehet! én mindkettőt megcsináltam természetesen... úgy négy napig próbálkoztam velük,mire sikerült...
  • Ben C
    #317
    "nem fogom 2-napon belül visszaírni hogy "jó, megvan".."
    Tévedtem. megvan az arany choco, kijártam a 2.-ik CD-t.
    Az a KoR nem könnyíti véletlenül egy picikét a gémet??
    úgy vettem észre...
  • barret
    #316
    ez sajnos ilyen... de nyugodtan irj csak nem vagy idegesitő.hátha tudunk valamiben segiteni,bár mire idekerül valami,úgyis megoldod...
  • Ben C
    #315
    na és a csokókkal mi van?
    csokókról jut eszembe megin' elakadtam...
    szóljatok ha idegesítő vagyok, és megoldom magamnak.. :)

    na mind1, megoldottam a north corel problemet, mexerztem a fort condor huge matériát is, de hát megin' egy problema...

    na szal, véletlenül észrevettem hogy egy master szintű All matéria 1.400.000gil-ért el lehet passzolni. El is adtam, elkezdtem kitenyészteni az arany choco-t. Már megvan a male zöld, és én leszedtem egy faq-t ehhez, és megvan a kéknek a leendő szülei: egy Good female choco gold saucerbűl,meg egy great male choco mideelbűl.
    Na és ezek mindik male chocot szülnek, és nekem pont nőstény kéne. már milliószor alt+f4-eltem, loadoltam, és még mindig van bőr (toll) a képén azt szülni !!


    na szóval lécci ha tudtok majd segítsetek már, mer' ez nincs a faq-ban, és sztem nem fogom 2-napon belül visszaírni hogy "jó, megvan"..
  • barret
    #314
    csak a battle arénába szoktam bejárni,móresre tanitani a szörnyeket...
  • barret
    #313
    sosem volt ingyen belépőm! a bejárattól ballra (ahogy a képet nézed) néha-néha áll egy muksó,jól váltja a gilt,és mindig ki szoktam fizetni a belépőt...(volt miből).
  • barret
    #312
    nem t'ok segiteni,mindig joy-al játszom. a karokat felváltva kell mozgatni,és fékezni kell a vonatot. nekem mindig elsőre sikerült,nem mélyedtem bele.
  • Ben C
    #311
    Na, jön is a másik kérdés.
    North Corelbe vagyok, megyek a hugica(huge) matériáért.

    1Beérem a vonatot 20 mp alatt.
    1.ellenség: remove varázslat
    2.ellenség:remove varázslat
    3.ellenség:cidnek pont megjön a dragon dive, aztán arcába egy comet, ez is pápá.
    4.ellenség: egy Demi3+ egy freeze megteszi.
    5.ellenség: egy nagybamba shinra katona, egy sima attacktól eltávozik.


    ez az egész nekem 3 perc. még van hátra 7.
    és itt van az, hogy húzogatni kell a karokat, csak nem tudom hogy hogy!
    bárhogy nyomogatom a fel le, menu switch gombokat, SEMMI!
    eccer már elértem annyit, hogy felgyorsult a vonat.
  • Ben C
    #310
    Barret, sztem jól állok:
    60 000 Gil
    Gold Ticket a gold saucer-ba (lehet hogy felesleges volt, mind1)
    Cloudnak , Vincentnek összes limit, kivéve az utolsót.
    Cidnek Level 2/2 limit.
    45-szintű Cid, Cloud, Vincent.
    A Demons Gate nevű boss csak az 1-ik emberem tudta megütni, meg tudott csinálni egy Demon Rush-t, aztán elhalálozott
  • magus
    #309
    megirna vki mailben hogy mi a vege amugy? a foellenseget elsore nem tudtam elnyomni, aztan hagytam hogy majd lenyomom, csak kozben elveszett a jatek a mentesekkel egyutt. leirna vki mivan a vege utan mikor lenyomtam a foellenseget?
  • barret
    #308
    ugy emléxem,hogy a repülőgép orra alatt van.asszem... ha sok kutatóval kerestetsz,könnyebb dolgod lesz.ne sajnáld a pénzt! persze ha még ott vagy...
  • Ben C
    #307
    nekem is tetszik nagyon!
    Most csináltam meg a temple of ancients-t és kérdezgetnék 1-2 dolgot.
    1: a lunar harp-ot kell most megkeresnem, de a kis kutató bácsikák a robbantás után mindegyik halálpontosan felfele néz. Szal ilyen egymásra párhuzamos vonalakkal néznek felfele, azoknak meg nem nagyon lesz metszéspontjuk.
    2: eddig zavaros egy kicsit ez a sephiroth dolog. párszor nem olvastam végig a dolgokat, és most valami ilyesmit értettem:
    Sephiroth valami nagy hatalmat akar magának amit úgy tud elérni, hogyha a földet valami nagy sérülés éri, akkor valmi spirit energyt kezd a bolygó gyűjtögetni, és ezt sephiroth hogja valahogy megkapni. Sephiroth úgy akarja megsebezni a földet, hogy megidéz 1 nagy meteort, ami csak a black materiával lehetséges. És azt nem tudom hogy most mivan Cloud gyerekkel? Ő nem élt Nibelheimben? vagy a nibelheimi lakosok amnéziában szenvednek, se cloudra, se a tűzvészre nem emlékeznek?
  • barret
    #306
    elindult? örülök neki,és nagyon irígyellek... negyedszer már nem lenne olyan izgalmas elkezdeni!(nekem) pedig nagyon jóóó game3szor még jó volt,de mindig az első a legjobb.
  • Ben C
    #305
    Hali Effekt !
    na, mivel nekem most már elindult, nekem is volt 1 ilyen problémája. Az az igasság, hogy azt még mindig nem tudom mi volt a baja, de én felraktam a Win XP prof.-ot (régi Windows-t nem hagytam fenn) és megoldódott ez a probléma.
  • Ben C
    #303
    tsá.
    tudjátok, ide is beírtam hogy mentéseket kérek.
    na szal, a mentés tök faszán elindult, tehát biztos hogy a videókkal van a baja.
  • Ben C
    #302
    a patch winzip self extractorba van "tömörítve". a self extractor nem csomagolta ki jól, de a fájla jobb klikk, ott "extract here" és már nem kell a self extractorral bajlódni, tehét sztem ettől a ponttól mindegy hogy milyen tömörítők vannak a gépen. na szal ott a setup, azt indítom el és az nem megy fel a gépre.
  • magus
    #301
    a patch az tuti jo, rakj fel vmi ujabb winzip, winrar, winace harmast, vagy vmit. azzal szaz szatzalek hogy menne. ha felraksz minden patchet es nem xp-d vana kkor mennie kene.
  • Ben C
    #300
    Na jó, figy. döntöttem. ha lennétek annyira jómunkások hogy küldenétek nekem egy mentést lécci, akkor megnézném hogy maga a játék fut-e, és ha igen, akkor még próbálkozom, ha meg a játék se megy, tehát nem a videók lejátszásával van a baj akkor az ff7-nek, hagyom a fenébe, és eladom a gémet.
  • Ben C
    #299
    hádde, sztem ettűl a peccstűl elindulna! az hogy a peccs meg a vidkártya miatt nem menne fel 101%-ig ki van zárva!
    Rpg fórumon volt egy csávóka akinek futott tnt2-esen, csak már nem jár abba a fórumba, így nem tudom megkérdezni, hogy azt hogy csinálta.
  • barret
    #298
    na kérem! nekem 2 gépem van,a régit megtartottam! mercury kt 133 alaplap,256 mb pc 133 ram,duron 1200 proci,alaplapi hang,abit siluro t 400-as videokártya 64 mb sd rammal. ezen a gépen,rugásra indult a ff7 elsó kisérletre! igaz,a képen vannak pici zöld pöttyök...de megy rendesen,a hang is jó! a progi installáláskor dx5-öt,és direct show filtert akart telepiteni,mindkettőről lebeszéltem.a hiba az ön készülékében van,én a video kártyára tippelek...mi más lehetne?