39
  • GAAMMEER
    #39
    ezer-kétszáz-huszon-egy-billió
  • Pheel
    #36
    "Ha nincs az IBM és az Apple"

    De volt. Ez a lényeg, nem az, hogy mi lett volna, ha...

    Volt lehetősége, kihasználta, jól járt. Aki ezért megszólja, az egyszerűen irígy és kész. :)

    Amúgy ahogy én tudom Henry és nem Hanry. Szóval William Henry Gates the 3rd. :)
  • gz_8
    #34
    És billbácsi most már fürdeni is szokott? :)))
  • [HUN]PAStheLoD
    #31
    lol ez a lista nem jó :) habár lehet hogy töröltem a Forbes mailját amibe a hozzájárulásomat kérték de sebaj...
  • Aramir
    #30
    + sok pénz :)
  • Aramir
    #29
    Hát igen, lehet, hogy emberileg egy nagy genyó, de üzletileg nem semmi.
  • mikike
    #28
    jaj de szépek!

    látjátok erre buknak a csajok
    szemüveg + ráncos fej, kevés haj
  • Cat #27
    egy csoró egyetemista a semmiből vitte a világ leggazdagabb emberéig
    aki fikázza az csinálja utána, a lehetőség adott számára is
  • Aramir
    #26
    Amugy én annyit hozzáteszek a cikkhez, hogy bár most elég kevés a fricskázó hozzászolás, de azért nekem le a kalapom ezek közül a többség elött, aki a kreativitása és ügyessége által iszonyat gazdag lett...

    Bezony! Ajánlott film a Számító emberek (Pirates of Silicon Valley)
  • viccesimike
    #24
    A jótékonykodást is saját zsebére csinálja.
    Van erre valami talán hogy így kevesebbet kell adóznia.
  • Cat #23
    hetente szerepel a külföldi hirek cimlapján gates, amint jótékonykodik
    a magyar oldalakon ezt nem látod, mivel technológiai, gyakorlati jelentősége nincs

    keress rá valamely külföldi hiroldalon a Bill & Melinda Gates Foundation (alapitvány) szóra, pl a legutobbi ez:

    Wednesday, Sept. 17, 2003. Gates announced that the Bill & Melinda Gates Foundation will donate $51 million to create 67 small public high schools in poor neighborhoods.
  • Inquisitor
    #22
    "amugy ha tenyleg pontos akarsz lenni akkor meg William Hanry Gates ha jol tudom."
    Sőt mi több! Abból a 3-ik!
    William Gates III, bezony ám.

    Amúgy a Dell bátyó is rágyúrt rendesen, ő a leggazdagabb 40 év alatti amerikai. :)
    Most képzeljétek ha pl. Szabó--nak hívnák, mennyivel hülyébben nézne ki a sok HW-n. :P
  • Cactus
    #21
    Mondjuk nem tudom mit akarsz Whiteman, de sztem is lehetnének jótékonyabbak ezek a gazdag emberek. "Öreg munkás, gyári munkás mind csak gyalog jár. Ez meg fönn a Rózsadombon kaviárt zabál." :D 1ébként nemsokára láthatjuk Kulcsár Attilát a listán :D
  • Herds
    #19
    küldhetnének nekem 1 milliót, dollárba :) megse érezné semelyik :)
  • Xboxman
    #17
    multimegatrillibillicsillio
  • Amero
    #15
    Ha mindenkinek csak 1 milliárd maradna, ami bőven elég a tiszteséges élethez, akkor a világ szegényebb országai nem itt tartanának. Az a 555 milliárd dollár, nagyon sok helyről hiányzik a világban. Ez ennyi FT= 122100000000000.
  • Aramir
    #14
    Kezdj el te is barkácsolni valamit a garázsban, hátha neked is bejön :)
  • Aramir
    #12
  • Aramir
    #11
    Jaja, tájékozódj mielött baromságokat írsz:
    http://www.facade.com/celebrity/Bill_Gates/
  • Mr_Rob
    #9
    Vajon hol baszhattam el? :)
  • petee
    #8
    "...A TOP10-es lista élén William Gates áll 46 milliárd dolláros vagyonnal..."

    William Gates:DDD
    Bill Géc! nem William kedves cikkíró:)
  • zippofcy
    #7
    Osama Bin Laden es az Al Kaida hanyadik a listan? :)
  • zippofcy
    #6
    Szvsz biligeci sehol nincs a brunei szultanhoz kepest, de meg nehany olajsejk is kepes lenne megszorongatni ... egesz addig mi a koolajar le nem esik, ugye :)
  • zippofcy
    #5
    Bill Geci vagyona nagyresz MS reszvenyekben van. A reszvenyek meg mar csak olyanok hogy amint valaki nagyobb mennyiseget dob piacra rohamosan zuhanni kezd az ertekuk. Magyarul bilike ha kp.ban kivanna felvenni a penzet max 20 milliard dollarhoz juthatna hozza. Ami azert meg mindig szep summa, ugye. De a parasztvakitas azert itt is mukodik jol.
  • bandia
    #3
    Bazmeg:))) Mekkora szegénység, ezek aztán biztos gondolkoznak, hogy mit vegyenek! Már csak azért is, mert nince semmi új, amit ne kaphatnának meg! De sebaj, ma megnyerem a lottót:) És akkor még mindíg nem vagyok benn a top 400ban! Hú mit is csináljak...:)))))))))))))
  • Aramir
    #2
    Nem röhögnél, ha te szegényednél el ennyivel :)