302
Simpsons funoknak kötelező darab
  • Davidka
    #182
    Nah, mennem kell tanulni, tsá!
  • Darkboy
    #181
    töltsd le:7wrz <<<<<< és jók a linkek, sajna ftp-s
  • Davidka
    #180
    Az van, de még nem próbáltam, majd ha lesz megin szünetem, akkor valahogy beszerzem és kipróbálom. :)
  • Darkboy
    #179
    látom má van olyan topic
  • Darkboy
    #178
    most töltöttem le, csak még nem néztem meg!
  • Darkboy
    #177
    de van chicago 1930
  • Darkboy
    #176
    ok, azé kössz
  • Davidka
    #175
    Még nincs hivatalos hír... Sajnos :(
  • Darkboy
    #174
    mikor lessz a mafia 2?
  • Davidka
    #173
    Most azon vagyok, hogy minden szimpszon epizódot megnézzek (mind megvan, de még van 1-2, amit nem láttam :))
  • Darkboy
    #172
    csá
  • Darkboy
    #171
    na próbákozok
  • Darkboy
    #170
    de jó neked!
  • Davidka
    #169
    Végignyomtam :)
  • Darkboy
    #168
    te amúgy hol tartasz a simpsonba?
  • Darkboy
    #167
    tudom, sajnos már csináltam egy ilyet hogy átugrodtam a küldetéseket, de nekem ezek az összeszedések nem mennek
  • Davidka
    #166
    Kerestem a googleban képet és csináltam magamnak.
    A küldetéssel kapcsolatban, ha nem nagyon megy, akkor párszor szúrd el direkt és megkérdi, hogy nem akarod átograni, akkor mondod neki, hogy igen és máris jöhet a következő. Ez nem működik a szereplők legutolsó küldetésénél.
  • Darkboy
    #165
    amúgy kössz! de honnan szedted ezt a bartos logot?
  • Darkboy
    #164
    100 forint? adok érte 10 fortintot
  • Davidka
    #163
    Befizeted. A fórum főoldalon baloldalt van tájékoztató. Én SMS-t kültem.
  • Darkboy
    #162
    dáv, hogyan is lehet vip-t szerezni?
  • Darkboy
    #161
    mi a baj darkhorse?
  • DarkHorSe
    #160
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Darkboy
    #159
    de kevesen írnak má ide!!!!!
  • Darkboy
    #158
    csá dáv!
    amikor lizával megyek és azokat a borz hullákat kell öszegyűjteni. asszem 2 perc alatt
  • Davidka
    #157
    Miféle hullákat nem tucc kilökni a kocsiból??????
  • Darkboy
    #156
    nekem az a gond, hogy most lizával vagyok, és azokat a hullákat nem tudom kilökni a köcsiból már másfél hónapja! plz help me!!!!!!!!!
  • Darkboy
    #155
    akkor megszívtad, mert vmi beállítás gond lehet, nekem nem csinál ilyet
  • Vanek
    #154
    nekem nem megy jól a kameranézet. Mindig oldalt nézi a kocsit,nem pedig hátulról. Pedig a near followot állítom be. help!!!!!!!!!!!
  • a.carkey
    #153
    Hogy ez mekkora baromság. De tök jó is egyben. grafikailag is ari. CSAK, kicsit tényleg ismétlődnek benne az esemányek, járművek, de a poénok nagyon jók!
  • mukika
    #152
    és használtad az ugratókat, levágásokat meg minden, és mégse sikerült?
  • Lacc
    #151
    Én a leguccsó küldit nem tudtam megicsnálni. Mikor Homérral kell harmadszor is elvezetni az ufóig a nagyfater kocsijával a város végére, és vissza... Egyszerűen túl kevés rá az idő.
  • mukika
    #150
    Azé egy párszor idegesítő a game! De marha sok jó poén van benne!!!
  • Davidka
    #149
    Esetleg megnézheted a cikkem, ha ennél részletesebb leírást akarsz: KLIKK IDE
  • Davidka
    #148
    Ha fan vagy és tudsz angolul, mindenképp megéri, márcsak a történet és a sok pojén miatt, na meg rohatt jó látni a karaktereket a monitoron 3D-ben. Igaz, semmi agresszivitás nincs benne, mert nem lehet embereket ölni.
  • Jonny87
    #147
    Írjatok plz róla, hogy ha a Vice cityt élveztem, 1 végigjátszás idejéig télleg jol eljátszottam vele, ja és szeretem a simpson családot, megéri ezt nekem leszedni ? Thx
  • Davidka
    #146
    Az a baj a játékkal, hogy egy idő után minden küldetés ugyanolyan lesz... :(
  • mukika
    #145
    Ez nagyon cool játék!!! Most kezdtem el. de egy jó ideig abba se hagyom ma! :)
  • Tom3 #142
    Tiszta Gta3!!vagy vice city, vagy Getaway!!
  • mukika
    #141
    Ki tud egy olyan warez oldalt ahol a 100%-os gamet le tudom tölteni, de müködni is fog??? Szerintem a nightwalker ilyen oldal. De ott még nincs fennt...