4097
  • Garyyyyyyy
    #3817
    hali!

    föltettem a pt-t meg ugye sokan monták h a 45.23-as driverrel még gf4mx440-en is elindul, ezér ezt is föltettem, el is indul a gém, kiszabaditom magam a bilincsből, lemegy az intro, aztán betölt a köv pálya és onnantól uazt irja mielőtt még fölraktam volna a régi drivert, mégpedig ezt: a program szabálytalan müveletet hajtott végre balbla... és aztán ad 1 hibaüzit: a "0x1015711b" cimen taálható utasitás "0x00000408" memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezehtő el a következő müvelet: "written"

    Mi lehet a probléma? pls segitstetek, másnál is fordult elő ien, vagy csak nálam?
  • Duddits
    #3816
    Vagy inkább torrent. Akkor nekem is kellenne.
  • Rash87
    #3815
    Amúgy meg létezik ilyen patch!
    Nekem DVD verzió van meg,és azon rajtavan a NOCD patch.
  • Rash87
    #3814
    Biomage:
    És nem lehetne DC-n megoldani?
  • biomage
    #3813
    nem létezik ilyen patch
  • biomage
    #3812
    a magyar szinkron kb egy cdnyi anyag szoval nem lehet feltölteni
  • Bodor Géza
    #3811
    Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy hól lehet NOCD patch-et találni?
  • Rash87
    #3810
    Nem tudná valaki feltölteni a magyar szinkront?

  • k8bal
    #3809
    mibajod van?

    Én a wa...o-ról szedtem és ott volt hozzá krekk!
  • mateus33
    #3808
    Sziasztok! Kerestem mindenhol a jó crack-et a játékhoz,de nem találom a gamecopyworld-ön sem,vagyis van ott pár dolog,de a sima crack-kel nem ment ugyanúgy...
  • biomage
    #3807
    Aki játszik még ezzel a játékkal multin annak van egy jó hirem
    ezzen a weblapon
    15 multi pálya található
  • zulizka
    #3806
    Nálam a videók nem játszódnak le(mármint a bik fájlok). Splinter cell 1-ben normálissan lemennek, de a 2ben nem(ha már 7000-ért megvettem, ennyit csak megérdemlek:)). A videokártya gefroce fx 5200. a rad tools oldalán van egy linuxos bik lejátszó. mindjárt megnézem. Mást nem tudok írni.
  • hykao #3805
    Hiába írsz nekik! Nem az ő reszortjuk... Mondjuk látszik, hogy nem túl sok új eredeti játékkal volt eddig dolgod... :) Az újabb játékok közül sok figyeli, hogy van-e fenn valamilyen mountoló progi! Ez a védelmük része!
  • titike
    #3804
    Köszi találtam egy nocd-s változatott és igy müködik.
    Azért kiváncsi leszek a cdgalaxis válaszára mert irtam egy emilt, hogy nem megy, mert náluk vettem a játékot.
  • andriska
    #3803
    Na igen,de egy csomó játékot elront a crack.
  • hykao #3802
  • uv
    #3801
    nem, mert nem működött
    kénytelen volt Unreal Tournamentezni szerintem jobban járt
  • hykao #3800
    Ehh, és végül sikerült megrontani vele? :)
  • uv
    #3799
    hát én se magamnak akartam elhiheted
    egy hétig itt héderezett nálunk az unokahúgom...gondoltam azzal ellesz egy darabig
  • hykao #3798
    Nem tom, szerencsére az olyasmi játékok hidegen hagynak... :) Ne má', hogy kúrni is a gépen kelljen má'... :)))
  • uv
    #3797
    a régi Alcoholok viszont pl. a Sims2 esetében krekkelve is akadályt jelentettek
  • hykao #3796
    Én csak Daemon-t használok, de mindegy, mert úgyis krekkelek mindent ezerrel! :)
  • uv
    #3795
    egyébként a v1.9.2-build1705 Alcohol 120-al már nincsenek ilyen gondok (legalábbis nálam megszűntek), csak a régebbi verziókkal
  • hykao #3794
    Nem muszáj így tenni, de ez a legegyszerűbb!!! Azt is tehetted volna, hogy összes mountoló progi uninstall, + regisztrációs bejegyzéseik törlése...de a krekk a legegyszerűbb.

    Igen Duddits krekkelje az eredetit!!! Mi a fasznak pörögjön fölöslegesen a CD vagy a DVD a meghajtóban??? Én az összes eredeti játékomat is krekkelni szoktam, és akkor csak egy kattintás az asztalon, nem pedig CD, DVD előkeresgetés, cserélgetés...
  • Duddits
    #3793
    Crackelje?? Eredetit?
  • titike
    #3792
    Köszönöm sikerült!
    De szerintem ez nevetséges, hogy egy eredeti játék és igy kell tenni, hogy müködni tudjon.
  • hykao #3791
    Krekkeld le...
  • titike
    #3790
    Segitsetek!
    Megvettem az eredeti játékot de nem tudom elinditani mindig azt irja ki, hogy szedjem le az emulátorprogramokat mert nem látja a cd-t.
    Nincs is fenn semmi emulátor viszont amin a játék van gép az nincs internetten.
    A játék a magyar verzioju.

    segitséggggg!!!!
  • hykao #3789
    Sztem már a boltban is "ésszerű" áron adják (3990,-Ft)...de valszeg fog az még 2500-re is menni...
  • koko99
    #3788
    Üdv !!
    Ha van valakinek egy megunt "magyar" változata, akkor vevő lennék rá.
    "Ésszerű áron"
  • hykao #3787
    Meg-meg! :)
  • Maffya
    #3786
    Hykao! Megérkezett a sráchoz a lemez?
  • Vlala #3785
    már nézem is
  • big boss
    #3784
    MEGVAN ok !
  • big boss
    #3783
    Kikötő eleje.
    Nem tudok felmászni a ház melleti sikátor falán.
    Gondolom a két falat kéne használnom,ugrálok mint a majom és semmi.
    Mivel tudok felmászni?
  • ibrik
    #3782
    Pandora Tomorrow-hoz miért ne lenne???
  • grizzly21
    #3781
    még nincs crack? ejnye...
  • Somogyi Bence
    #3780
    Császtok, ha valakit érdekel sok infó, érdekesség, letöltések, az látogassa meg a www.splintercellgames.gportal.hu internet címet
  • big boss
    #3779
    Megvan ! OK !
  • hykao #3778
    Sadono, nem Sodona lol... :)
    Amúgy meg figyelj a szövegre! Nem véletlenül mondják, amit mondanak...maradj mozdulatlan feltartott kezekkel...