4097
  • vsop
    #3857
    Igy megvolt a höérzékelö átkapcsolása is, és meg is találtam a Soth ot, fél lábával együtt...
    Azért nem értem, hogy miért nem enged tovább...
  • ibrik
    #3856
    Átkapcsoltál hőérzékelőre?
  • vsop
    #3855
    Szijasztok!

    Lenne egy kis problémám az utolsó pályával.
    A leirásba azt olvastam, hogy: "- A következő szobában csak civilek vannak, tehát csak óvatosan. Elérünk egy terembe, ahol valami nagy pókhálószerűség lóg lefelé. A két őrt üssük le. A kamerák lámpáit lőjük szét. Nézzünk le távcsővel a pókháló felé, használjunk hőérzékélőt, hogy beazonosítsuk Soth-ot.
    - Ha megvan, akkor a jobb szélső lifttel menjünk tovább."
    Nekem azzal lenének problémáim, hogy rázummolok a Soth csávóra azt nem történik semmi se, hiába megyek utána oda a jobb oldali lifthez, nem nyilik az ajtaja...

    Aki tud benne segiteni, hogy mit vgy hol hagytam ki az segitsen plz...
    Elöre is tnx !
  • Husimoto
    #3854
    Egy kérdésem lenne a 2. résszel kapcsolatban. Megfigyeltem ,hogy néha nem tudom mitől de általában a ctrl billentyű megnyomásakor, a grafika hihatetlen módon megváltozik, de nem is az egész hanem csak az árnyékok minősége oylan bűn ronda lesz, hogy el sem lehet mondani pixel hegyek az egész. És sajnos az ujra telepítés sem segít rajta, csak ha régebbi mentést töltök vissz ott pedig tökéletesen szép az árnyékok grafikája. Valaki találkozott már vele sé tudott-e rajta segiteni? A magyarnyelvű eredeti van meg, patchelni lehet egyáltalán vagy kell-e?

    Előre is THX!

    Illetve még egy kérdés a singl után tervezem a multit egy pár helyen olvastam a , hogy a magyar verzióval nem igen lehet. Valaki multizik még egyáltalán vele?
  • hykao #3853
    A menüben nézd meg, és állítsd be kedved szerint!!!
  • Duddits
    #3852
    Az egered görgőjével. Legalábbis nálam.
  • vsop
    #3851
    Szijasztok!

    Nem tudjátok megmondani, hogy melyik gombal lehet elöhozni a távcsövet ?
    Állitólag az sc20-on van távcsö, csak nem tudom hol és mivel lehet aktiválni, és hogyan is néz ki az...
    Elöre is tnx !
  • Duddits
    #3850
    Milyen leírást??
  • lood
    #3849
    Leírást kérnék singlin,ha van irjátok!!!
  • Duddits
    #3848
    Nem kivorzsáltam. Megkérdeztem valaki nem tudná-e elküldeni, és mondta, hogy szívesen elküldi. Most nem tudtom mit kell vitatkozni. Zárjuk már le.
  • hykao #3847
    Jóvan ne hemzsegjé' itt nekem ECSÉM! (amúgy apád lehetnék...lol...)
    Az lenne a durva, ha még a történetet is el kéne mesélni neked, annak ellenére, hogy UV-tól kizsorváltad a magyar verziót...
  • Duddits
    #3846
    Ecsém! Csak érdelődtem mennyi van még! nem a történet izgat!!!-ot meg azért írtam, mert nem kell elmondani a történetet, az érdekelt hol tartok.
  • hykao #3845
    Figyeltem én jól...és arra is válaszoltam...nem neked dumáltam, csupán érintőlegesen említettelek, ha jól figyeltél volna... :)))
    Mellesleg az ilyen kérdésből, hogy "mennyi van még hátra?" az tűnik ki számomra, hogy téged tényleg "...nem a történet izgat!!!", ahogy írtad is! :PPP
  • Duddits
    #3844
    De érdekel, csak most te nem figyeltél jól!! Én megkérdeztem mennyi van még, és te elekzdtél nekem a történetről dumálni, mikor nem is azt kérdeztem!
  • hykao #3843
    Amúgy még sok...
  • hykao #3842
    Osztanom kell a nézetedet...sajnos... :)
  • hykao #3841
    Pff, dilettáns! :))) Mondjuk tőled nem is számítottam másra! :PPP
    (mellesleg akkor minek játszol a játékkal, ha a cél, hogy minél előbb túllegyél rajta, s a történet nem izgat???!!!)
  • Duddits
    #3840
    Engem nem a történet izgat!!! Hanem, hogy mennyi van még a játékból??
  • Herold
    #3839
    Sajnos ez egy általános jelenség, a GTA:SA topic a legjobb példa, hogy egyeseknek halványlila fogalmuk sincs, mi történik a játékban, nem olvassák el, mit kell csinálni.
  • hykao #3838
    Igen, ahol elkapja a madarat, ott kell a pultnál "használni" a madarat...de gondoltam erre már magától is rájön... :)

    Amúgy lehet még bug is: egyeseknél itt az általam lentebb leírt párbeszéd után nem történik semmi (ha "használják" a madarat a pultnál, akkor sem...), ők újrakezdték a pályát (nem nagy dolog, mert nem hosszú pálya...), aztán már jó lett...
  • ibrik
    #3837
    Hát gondolom - mert mint már elítettem, nem emlékszem rá - oda kéne vonszolni a pasit valami konzolhoz/rádióhoz vagy mijjazistencsudájához mert még feladata van...
  • vsop
    #3836
    Na igen, de ez édes kevés nekem, hogy tovább tudjak jutni, mert ugy van, hogy az emberke mögé mikor oda megyek, elkapja a nyakánál fogva és a pisztolyt a fejéhez szoritja, és ugy társalog vele... Ki tudom vonszolni a hejségből, hogy a fején van a pisztoly, de mikor leütöm a pisztollyal, akkor egyből, jön hogy mission ower....
  • hykao #3835
    Te vagy az 1001., aki megkérdezi ezt...
    Miért nem olvasod el, hogy mi a feladat??? (vagy legalább olvass vissza a topikban...)
    Fel kell hozatni a tengeralattjárót vele, s csak azután szabad leütni!!!

    Emlékeim szerint valami ilyesmi lesz:

    Fisher: - Milyen az angolod?
    Madár: - Szuper!
    Fisher: - Szuper! Na akkor hozd fel a tengeralattjárót!
    Madár: - De, de, miért?
    Fisher: - Mert a kibelezett madarak látványa mindig rossz érzésekkel tölt el...
    Madár: - Oké, oké!!!

    Duddits, ez neked is ment, mielőtt te is megkérdeznéd ugyanezt 1002.-ként...mert ahogy látom már te is arrafelé jársz...

    Tessék odafigyelni jobban! Hihetetlen, hogy úgy játszotok, hogy azt sem tudjátok mi a történet, s mi történik körülettetek, a világ mely pontján is vagytok...
    Ha meg nem a full, szinkronos magyar verzió van meg, tessék megvenni! 3-4 ropiért adják, sztem megéri! (persze a feladatokat, jegyzeteket, e-mail-eket a magyar változatban is érdemes elolvasni...)
    Bár ahogy emlékszem UV volt olyan kedves, és elkényeztetett a magyar verzióval...
  • ibrik
    #3834
    Hátőő...
    Én már nagyon régen játszottam vele - erre a részre már nem is emlékszem.
    Amit írtam, azt egy végigjátszásban olvastam, de abban szó sincs, hogy le kéne ütni a fickót, csak (idézem): "A bázison kérdezzük ki az irányítópultnál lévő embert, majd rejtsük el, és menjünk tovább."
    Ezután már csak annyi van írva, hogy merre visz az út a tengeralattjáróba.
  • vsop
    #3833
    Ibrik, de mégis hol és hogyan ?
    Ha leütöm a csávót az elötérbe, ahol tiszta sötét van, akkor is vége a küldetésnek...
    Szóval, bárhól leütöm, miután pisztolyt tartottam a fejihez és kikérdeztem, akkor vége a küldetésnek egyből... Azért gondoltam, hogy estleg van egy konkrét hely, ahova tennimkéne a manust, vagy ahol le kéne ütni....
  • ibrik
    #3832
    El kell rejteni a fickót.
  • vsop
    #3831
    Szijasztok.

    Elakadtam a 6. Elhagyatott kikötö pályán.

    Ott, hogy az irányitópultnál kikérdezem a kiscsávót, és mikor leütöm kiirja, hogy a mission ower...

    Aki tudja az segitsen plz, hogy mit kell csinálni a csávóval?
    Elöre is tnx.
  • Duddits
    #3830
    Most valami föld alatti kikötőt vagy mit kell megtalálnom.
  • Duddits
    #3829
    Nem neked válaszoltam, vedd már észre!



    Megnyomod a CTRL-t, ott kiválasztott a széljő jobb oldali fegyvert, utánna fölötte kiad egy még minden féle cuccost. Ott pedig balról a 2. lesz az.
  • vsop
    #3828
    Na ez az, hogy mivel hallgassam le Saddonot ?
    Mert a fegyvereknék, bombáknál, semmi erre alkalmasdolog nincs nálam...
    Vagy is nem tudok rola, hogy lenne... :(
  • vsop
    #3827
    Azzal megvolnék, most az a rész van, hogy vmi ragacs kamerával kéne lehalgatnom, de fogalmam sincs, hogy az milyen vagy hol tudnék olyat beszerezni, vmit felvettem menet közbe, de ennél többet nem tudok...

    Azért lenne jó, ha vki emlékeznek rá, hogy az meg a mi a fene...
    Mert van egy ajtó, ahol Saddano beszélget egy lángóló hordo melett, benyitok, ott beszélgetnek, azt missio ower... vagy micsoda...
    És szerintem ott kéne lehalgatnom azt a Saddonot...
    De az a baj, hogy mivel és hogyan ?
  • Duddits
    #3826
    Ööööö, nem tudom, de elötte Sadonot kellett követnem, meg lehallgatni.
  • vsop
    #3825
    Szijasztok!
    HELP ME...
    Elakadtam az ötödik pályánál (5. Indonéz dzsungel) a játékba, ahol a leirás szerint az lenne a feladatom, hogy:
    - megvan, akkor menjünk tovább, az őrtoronyban lévő emberkére vigyázzunk. Ha elintéztünk mindenkit, akkor az őrtoronyba vezet az utunk, onnan tudunk lecsúszni a táborba.
    Szépen végig kell lopózni Saddano után. Lesz egy rész, ahol ragacs kamerával kell kihallgatni a kódot (sűrűn mentsünk).

    Na nekem az a bajom, hogy Melyik az a ragacs kamera ?
    És azt ha nálam van, hogyan kell elö hozni vagy is mivel, hogy néz ki és hogyan kell azt használni ?
    Mert a fegyverek, bonbák melett, nem látok semmi ilyesmit...

    Elöre is köszi a segitséget...
  • biomage
    #3824
    ezt nem tudtam
  • hykao #3823
    Dokk-os pálya az melyik? Milyen ország, milyen terület?
  • Duddits
    #3822
    A dokk-os pályától sok van még a végéig? Ma odaáig sikerült elvinnem.
  • Garyyyyyyy
    #3821
    ahham, tom hiányzik belőle pől pixel shader, csak sajna mikor vettem a pc-t ez az 1 kari volt készleten, akko még nemtuttam h ennyire megszivom vele, bár most kisérletezek a 3danalyze-vel, néhány hibát sikerült kijavitani, thx a helpet
  • ibrik
    #3820
    MX sorozatú GeForce kártyától ne várj sokat (GF 2-4).
    A jelölésben az "MX" azt jelenti, hogy butított kártyáról van szó, ami konkrétan azt jelenti, hogy amellett, hogy kisebb a GPU és a graf. memória órajele a full verzióhoz képest, azonkívül néhány fontos üzemmódot nem ismer.

    Tehát, ha akárhol bármelyik játékról azt olvasod, hogy MX kártyákon is elindul, az még nem jelenti azt, hogy minden úgy fog működni rajta, mint ahogy a játék készítői eltervezték - hiszen a legtöbb esetben nem is gondolnak rá, hogy valamelyik kis pénzű játékos MX-el próbálja meg nyúzni a játékot.
  • Garyyyyyyy
    #3819
    nah ok, megtaláltam hozzá a jó beállításokat, az 1ik angol fórumon, leirja h a 3danalyze-en mit állícsak be, megy minden f*szául, 1 a probléma, h azt az infravörös matyit vmit nem látom, amiko az aknákat kellene kerülgetni... ez megoldható lenne h lássam őket?
  • Amse
    #3818
    mennyi ramod van?